Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/421 anonim ***** válasza:
Nos... hát ez most meglepett. Alcarazt ennyire maga alatt játszani... 2 szetten keresztül... az nem fér bele. De reálisan 3 sima szettben is kikaphatott volna. Valami egyszerűen nem működik nála már jó ideje Wimbledon óta. Abba sem vagyok biztos már,hogy latjuk valamikor is azt a régi Alcarazt... amit viszont biztosan fogunk,az egy 25. Grand Slam Djokovicnak.
jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/421 A kérdező kommentje:

Kicsit olyan most Alcaraz, mint Thiem a US Open győzelme után. Talán motivációs problémái vannak.


Én egy kicsit tartok a Sinner elleni meccstől. Szerintem ez most nem háromszettes győzelem lesz, mint tavaly Wimbledonban, bár nem bánnám. :D


A másik elődöntőben kire számítasz/számítatok, mint leendő döntősre? Medve vagy Zverev?

jan. 24. 18:42
 263/421 anonim ***** válasza:

Abban én is biztos vagyok,hogy ez egy nagyon kiki meccs lesz Sinner ellen. Talan 5 szett is lehet. De azt erzem még nem fog tudni nyerni itt Sinner. Közel lesz,de Djokovic fog nyerni.



En nem becsülöm túl most ez után sem Zverevet, ebben vastagon Alcaraz is benne volt hogy ő nyert ma. Én ha választani kell Medvedevet mondanám, bár ő sem volt eddig itt meggyőző,szóval azon sem lepődnék meg ha Zverev nyerne. Velemenyem szerint Djokovicnak Sinner jelenti az előrehozott döntőt.

jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/421 anonim ***** válasza:

Viszont, a bukik is azert most már éreznek veszélyt Djokovicra, 1.45 körüli oddson adják, mig Wimbledonban 1.20 volt Sinner ellen.


Ahogy néztem, ez lesz az első elődöntő, es ha olyasmi idő lesz mint a Fritz elleni meccsen, akkor azert lehetnek majd a nagy melegben nehézsegei Djokovicnak.

jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/421 A kérdező kommentje:
Annyiból viszont jó, hogy nappal gyorsabb a pálya meg a labdák is, ez kedvezhet neki.
jan. 24. 23:47
 266/421 anonim ***** válasza:

Ez is igaz. Bar szerintem az Sinnert is segíti, ő is szereti a gyors pályakat.


Én fogadás szempontjából a játékszám over felé kacsintgatok, ugy erzem egyik meccs sem lesz 3 játszma, szoros meccseket várok.

jan. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/421 anonim ***** válasza:
Hát ez a meccs... még most is alig hiszem el. Igaz hogy Djokovic nagyon gyengen játszott az első 2 szettben, de ez semmit sem von le Sinner érdemeiből. Szinte hiba nelkül játszott le egy ilyen GS meccset.. én tudtam hogy képes rá és hogy meg tudja csinálni, akar egy Djokovicot is, de azt őszintén nem gondoltam hogy ez már most meg is csinálja. Igy minden esélye megvan az első GS címére.
jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/421 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy ez nem lesz meg, már az első két fordulóban is gyengébb volt a szokásosnál, máskor is bukott szetteket de ilyen hosszú meccseket nem játszott az elején, Fritz ellen sem volt meggyőző, ma meg kivégezték. Ezért hülyeség két hónappal az esemény előtt fogadni, csak akkor nem ha sok pénzed van és játéknak tekinted.
jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/421 A kérdező kommentje:

A negyedik szettet már nem láttam, az eredmenyek.com-on követtem a munkahelyen. Hogy tudta így elherdálni 40:0-ról az adogatását Djokovic?


Nekem olyannak tűnt Djokovic az egész versenyen, mint Nadal 2021-ben a Garroson, ahol nagyon sok hibával játszott, ami persze az elődöntőben már nem is fért bele. Azt hiszem negyvenegy ki nem kényszerített hibája volt azon az egy meccsen a spanyolnak.


#268

Nem feltétlen hülyeség korán feltenni a tétet, már csak az oddsok mozgása miatt sem. Djokovic idei (lehetséges) wimbledoni győzelmén is melegszik egy százasom, még kettőt majd rátolok. @2,40 az odds perpill.


Mit vártok a döntőtől? Sinner vs Medvedev

jan. 26. 14:30
 270/421 anonim ***** válasza:
Lassú labdákkal adogatott, úgy könnyebb breakelni, Sinner végig fölényben volt a meccsen, bármikor elvehette Djoko adogatását. Wimbledon még egy fél év múlva lesz, Djokonak szerintem idén az aranyérem a fő célja és mivel ezek a versenyek elég közel vannak egymáshoz azon se lennék meglepődve ha dobná Wimbledont szóval én nem fogadnék fél évvel későbbi eseményre. Eleve aki mindig ugyanarra fogad az bukik hisz minden tornát nem fog megnyerni úgyse.
jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!