Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/421 A kérdező kommentje:

Úgy léptem be, hogy ideírom hogy eddig nem nagyon pörög a topik. :D


#247

Igen, Djokovic szurkoló vagyok, de amiket írtam a wimbledoni döntő kapcsán, azokat továbbra is fenntartom mindenféle elfogultság nélkül.


Egyébként most az AO-n eddig a jobb meccseket az alsó ág adta. Holnap lesz pl. Medvedev vs Auger-Aliassime, Zverev vs Michelsen, ill. Norrie vs Ruud. Medvedev szerintem négy szettben továbbmegy, Zverevnél van sansz ismét egy ötszettesre, Ruud meg szerintem ki fog zúgni.

jan. 19. 14:11
 252/421 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt akkora szél hogy be kellett volna húzni a tetőt, volt egy Alcaraz-Nadal indian wellsi meccs is, na ott tényleg fújt a szél vagy 2012-ben a US Open elődöntőkben de olyan körülmények között is játszottak, utóbbinál később félbeszakították mert szélvihar jött és hazaküldtek mindenkit a stadionból mert veszélyes lett volna ott tartózkodni, ezekhez képest a wimbledoni csak egy lágy szellő volt. Illetve még olyanra is emlékszem szintén Wimbledonból hogy odakint verőfényes napsütés, 30 fok és behúzott tetővel játszották a Nadal-Djokovic elődöntőt.
jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/421 anonim ***** válasza:
100%
Én meg remélem Alcaraz legyőzi még, ha nem itt akkor majd másik helyszínen hogy elhallgattassa a kételkedőket, ha két-három döntőben legyőzi Djokot az már nem lehet véletlen, Wawrinka se véletlenül nyert ellene többször hanem azért mert kellemetlen ellenfél volt és amikor Djoko került ki győztesen akkor is szoros öt szettes meccseken csak.
jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/421 A kérdező kommentje:

Emlékszem arra a wimbledoni Djokovic vs Nadal meccsre. 2018-ban volt, az első elődöntő, az Isner vs Kevin Anderson meccs estig tartott, és mikor Nadalék elkezdtek játszani, a sötétedés miatt be kellett húzni a tetőt, hogy fel tudják kapcsolni a reflektorokat. És volt (vagy lehet, hogy még most is érvényben van) egy olyan szabály Wimbledonban, hogy az előző napon félbeszakadt meccset másnak ugyanolyan körülmények között kell folytatni, ezért folytatták szombaton zárt tető alatt.


Wawrinka hatalmas tehetség volt. Ő nagyon sokat bennehagyott a karrierjében a sokszor rossz hozzáállása miatt. Láttam az első fordulós meccsét Mannarino ellen, még most is élvezet nézni azt a gyönyörű egykezes fonákot.

jan. 19. 18:51
 255/421 A kérdező kommentje:
másnap*
jan. 19. 18:52
 256/421 anonim ***** válasza:
#253, aki ért a teniszhez,az szerintem tudja, hogy Djokovicot legyőzni a Wimbledoni döntőben,az nem vicc. Nem véletlenül nem sikerült sem Federernek sem Nadalnak.
jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/421 anonim ***** válasza:
Bár szerintem ha itt Ausztráliában verné meg a döntőben, az hasonló lenne, ha nem nagyobb.
jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/421 A kérdező kommentje:
Összejönnek az álomelődöntők (Djokovic vs Sinner, Alcaraz vs Medvedev) vagy elvérzik valamelyikük a negyeddöntőben?
jan. 22. 17:15
 259/421 anonim ***** válasza:
Számomra Medvedev kérdéses, nem mutat túl meggyőző formát, raadasul Hurkacznak jó a merlege ellene. De valamiert azt erzem azert nyerni fog őis. A többiekben nincs kérdés nálam, nem látom azt hogy Rublev megverné Sinnert, Fritz Djokovicot, vagy Zverev Alcarazt.
jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/421 anonim ***** válasza:
Na már csak Alcaraz kell :D
jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!