Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/421 anonim ***** válasza:
Szóval ha meg is nyeri Wimbledont azzal is csak visszanyered az Ao-s buktát, aztán felrakod az USO győzelemre és azt sem nyeri meg így negatívban van. Én aktuális meccsekre és forma alapján szoktam fogadni dehát mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Például arra fogadtam kombinálva hogy egyik meccs sem lesz 3-0 és ez be is jött és nem is annyira rizikós mint hét meccsen át izgulni, mondjuk egy pontra voltam a buktától mert Sinnernek meccslabdája volt a harmadikban szóval tuti képlet sajna nincs.
jan. 26. 15:04
 272/421 anonim ***** válasza:
Ugy látszik itt csak én voltam,aki látta Sinennerben a kalsszist,és aki valódi kihívója lehet Djokovicnak. Mar a Davis kupában is látszott, de az elmúlt pár hónapban egyértelműen ő fejlődött a legtöbbet,és Alcaraznak össze kell magát szednie, mert hamar utolérheti Sinner. És igen,lehet mondani,hogy Djokovic sokat hibazott,de van egy olyan mondas,hogy mindenki ugy jatszik ahogy hagyják neki. Es Sinner ennyire engedte, felmosta a szerbbel a pályát,meg bréklabdáig sem tudott eljutni,ami eddig sosem történt meg vele. És igen,szerencséje volt hogy a tie break az övé lett,de mi sem mutatja jobban Sinner bajnok mentalitását,hogy ott folytatta ahol abbahagyta, elvette az adogatását és végigvitte ahogy kell. Jó,őszintén bevallom a meccs előtt nem gondoltam,hogy meg is fogja verni,egy nagyon szoros meccset vártam,de egyszerűen nem volt ellenfele. Remélem meg is nyeri Sinner a tornát.
jan. 26. 16:25
 273/421 anonim ***** válasza:
Jelenleg Sinner a legjobb formában lévő teniszező de rá is igaz hogy a csúcson maradni nehezebb mint oda feljutni szóval ne lepődjünk meg ha nem produkál 80-5-ös szezont mint tette azt Federer 2004-től kezdve. Alcaraz egyébként is két évvel fiatalabb nála, lehet két év múlva a spanyol még jobb lesz mint most.
jan. 26. 16:44
 274/421 anonim ***** válasza:
De Alcaraz jobb volt Sinnernél,fejben,Wimbledonig biztosan,még ha párszor meg is verte,pl az Us Openen 2022 ben,amikor adogatott a meccsért is. De Sinner olyan fejlődésen ment keresztül,hogy szerintem már jobb játékos Alcaraznál,főleg kemény pályán.
jan. 26. 17:15
 275/421 A kérdező kommentje:

#271

Nem hajszolom a veszteséget, nem is szabad. Az ilyen végső győzelmeken szerzett összegeket nem szoktam visszaforgatni, már aznap kérem a kifizetést, aztán kp-ben kiveszem. Új verseny, új összeggel.

A 2021-es AO-val kezdődően tizenhárom Grand Slamen kilenszer fogadtam Djokovicra, mint végső győztesre, hatszor nyertem is vele. A Roland Garrosos győzelmére 200k-t (@3,20), a wimbledonira (@2,40) pedig 300k-t szánok idén. Nem létezik, hogy ne nyerjen GS-t.

Én úgy szoktam a Grand Slamek alatt fogadni, hogy egy meccsen fogadok a pontos végeredményre, illetve az over 4,5 szettre. Pl. a mai Medvedev vs Zverev meccs: 3:1 Medvedev x 10.000 HUF, over 4,5 szett x 10.000 HUF. Értelemszerűen csak az egyik fogadás jöhet be, de ezek az opciók @3,00-ról indulnak alsó hangon. A vasárnapi döntőre is a 3:1-es Sinner győzelem @3,60, míg az over 4,5 szett @3,40-et. Persze szoktam simán csak győztesre fogadni, nézem, hogy ki mennyire jó az adott borítason, milyen a mérlege az aktualis ellenfele ellen, stb.

jan. 26. 19:32
 276/421 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a mai győzelem akkor ér igazán valamit, ha Sinner meg is nyeri a versenyt. Medvedev még jó korban van, szerintem nem lesz gondja a regenerálódással.
jan. 26. 19:36
 277/421 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem simán benne lehet hogy idén nem nyer már Slamet. A garroson amúgy sem lesz favorit,salakon Alcaraz veri ha összeszedi magát és újra a legjobbját hozza. Sinner szintén nem rossz salakon,bár ott még nem igazan bizonyított. Ott lehet meg Nadal is sötét lóként ha egeszseges lesz.

Wimbledon sem olyan tuti már,mint néhány évvel ezelőtt. Alcaraz és Sinner is jó füvön,és ők csak jobban lesznek még.

Ami szerintem tényleg tiszta szívből hajtja,az az olimpia. De ugye az is salakon lesz,és 2 szettes meccsek,kivéve a döntő 3 szettes. De ugye a nagy akarásnak sokszor nyögés a vége. Persze simán nyerhet attól független még slamet vagy olimpiát idén,de már azert látszanak azok akik reálisan meg tudjak verni,nem ilyen Tsitsipas meg Ruud kaliberű játékosok.

jan. 26. 19:41
 278/421 anonim ***** válasza:
Medvedev már 28 éves lesz februárban, játszott eddig három öt szettest, ha megnyeri a tornát azzal valószínűleg megdönti Alcaraz pályán töltött idő rekordját, azért ez minden csak nem ideális, nem tudom mennyi üzemanyag maradt még benne, mindenesetre a fogadóirodák alig adnak valamit Sinnerre, toronymagas favorit.
jan. 26. 21:56
 279/421 A kérdező kommentje:
Én tegnap raktam ötvenezret az over 4,5 szettre @3,40. De szerintem egy húszassal bebiztosítom, hogy Sinner nyer 3:1-re, az @3,60-at ad.
jan. 27. 14:58
 280/421 A kérdező kommentje:

...bár inkább úgy csinálom, hogy dobom a 3:1-es tippemet és helyette 10.000 megy Medvedevre, meg 10.000 Sinner 3:2-es győzelmére.

Azzal viszont úgymond bogarat ültettél a fülembe, hogy a Garros-szal kapcsolatban Alcarazt írtad. Mármint hogy veri Djokovicot salakon, ha összeszedi magát. Wimbledont mindenképpen Djokovicsra teszem, az RG-n még agyalok, hogy mi lenne a legjobb opció.

jan. 27. 16:05