Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/421 anonim ***** válasza:
Engem nem lepett meg,ő maga is el mondta hogy ezeken a tornákok nem is vár magától sokat,edzésnek tekinti,és amire a csúcsformáját el akarja érni,és nagyon meg akar nyerni,az az olimpia.
ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/421 A kérdező kommentje:
Azért remélem, Wimbledonra odateszi magát, bár már én sem tudom igazán, hogy mi lenne a legjobb választás fogadási szempontból. 300.000-rel terveztem, hogy megjátszom a végső győzelmét, de már azon is elfilóztam, hogy mi lenne, hogyha helyette ezt a 300-at Alcarazra tenném @3,30 és 200-at Sinnerre @5,00? De vajon Alcaraz meg tudja-e ismételni azt, amit tavaly produkált, vagy mi van, hogyha egy ágon lesznek? A döntőben Djokovic ,,kivéreztetheti" egyiküket.
ápr. 14. 06:34
 313/421 anonim ***** válasza:
Én az olimpiára tenném meg. 3 körüli odds van rá. Wimbledon pont az olimpia előtt lesz, persze oda fogja tenni magát, de lehet fejben már Párizsban lesz. Alcaraz meg Sinner, hát egyikük nagy sansszal döntős lesz, én Sinnert mondanám, nem hiszem hogy Alcaraz egymás után kétszer megnyeri, aztán majd kiderül.
ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/421 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a G.O.A.T. dumát mert unalmas, attól hogy ő nyerte a legtöbb GS-et még nem lesz az, ha 30-at nyer akkor sem, ugyanúgy el fogják verni mint ahogy korábban is, nem lesz legyőzhetetlen egy-két plusz címtől. Cicipásznak például már több Monte Carloja van mint neki. Amúgy mi van akkor ha ráküldöd a 300-at és nem is indul Wimbledonban? Mert olvastam hogy előfordulhat mivel idén az Olimpia a fő célja és ha elindul egy Gs-en előtte ott kénytelen lesz teljes erőbedobással játszani és ennyi idősen már nem olyan a regeneráció mint fiatalon szóval ésszel kell csinálnia.
ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/421 anonim ***** válasza:
Ha nem indul akkor egyébként a tétje visszajár, szóval az még a jobbik eset lenne.
ápr. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/421 A kérdező kommentje:
A Grand Slamek, az egymás elleni, illetve a mutatott játék a fő szempontok, és ezek mindegyikében veri Federert és Nadalt.
ápr. 17. 20:28
 317/421 anonim ***** válasza:
A mutatott játék az mit jelent, mert Federeré sokkal látványosabb, azt biztosan nem múlja felül a robotos tenisszel Djokovic. Az egymás elleni 30-28 vagy valami hasonló, teljesen jelektéktelen különbség és a GS-ek száma is mivel egy-két ponton múltak a dolgok, Federer ellen nyert egy Us Opent és egy Wimbledont meccslabdáról, simán lehetne 24-22 fordítva is de a lényeget nem értetted meg mivel manapság mindenben keresik a legjobbat, ki a legjobb színész, ki a legjobb focista, ezek mindig is szubjektívek lesznek mint ahogy tenisznél is, csak a média nyomja hogy az ostobák vitatkozzanak rajta de egyetértés soha nem lesz. Djoko egyszerűen szerencsés volt mert megtudta előzni a másik kettőt mert jött egy olyan korszak ahol sok a gyenge fiatal és az ő teste bírta a legtovább de ettől nem lesz ő a az univerzum legjobbja, különben nem kapna ki a kedvenc pályáján megalázóan tükörsimán egy taknyos kócoshajú olasztól. Te Djokoba vagy szerelmes így azt hiszed ő a tökéletes én meg nem, 25 éve nézek kb teniszt és csomó játékost fel tudok sorolni akinek a mutatott játéka jobb mint az övé, mentálisan lehet hogy ő a legerősebb de pont a játékát felhozni igencsak hozzá nem értésre vall. Én soha nem voltam elájulva Djokovic teniszétől, múltkor néztem vissza a 2009-es AO döntőt, szerintem Djoko soha nem játszott olyan látványos meccseket. És a nőknél is messze nem Serena a legjobb, hiába van neki a legtöbb GS-e.
ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/421 anonim ***** válasza:
És már az látszik mintha kezdené elengedni az egész tenisz, persze ráfogja hogy a család meg ilyesmi, de már nem ég benne az a tűz,ami valahol értehtő. Az olimpián biztos az életét ki fogja tenni a pályára talán utoljára,hogy sikerül e az majd kiderül.
ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/421 anonim ***** válasza:
Amikor Djoko teljesítőképessége csúcsán volt mondjuk 2011-ben akkor arról szólt a tenisze hogy végtelen hosszú labdameneteket játszott és fizikálisan, mentálisan felőrölni az ellenfelet, ebben Nadal is partner volt és összesésig mentek a US és AO döntőben is, azokat a szerb bírta egy kicsit jobban és a végén ő nyert de az minden volt csak szép tenisz nem. Csomó meccset, tornát kiizzadott, meccslabdákról jött vissza, éppen csak hogy meglett, például soha nem nyert szettveszteség nékül egy GS-et sem, Nadalnak azért volt pár RG győzelme ahol agyonvert mindenkit az első fordulótól kezdve az utolsóig. A fiatalok ellen sem igazán számít mit csinált az elmúlt pár évben mert túl nagy volt a tapasztalatbeli különbség , Nadal is ugyanúgy kihasználta ezeket és legyőzte Medvedevet meg Ruudot a döntőkben, akárcsak Djoko. Még egyszer mondom fejben lehet hogy ő a legerősebb de ha a játék összes elemét nézem akkor már nem, tenyerese például Nadalnak jobb, szervája, röptejátéka Federernek jobb és még lehetne sorolni.
ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/421 A kérdező kommentje:
A kedvenc versenyén (Australian Open) 10/10 a mérlege a döntőkben, az hogy idén Sinner megverte, ahhoz kellett, hogy nagyon gyengén játszott az egész tornán, az olasz meg élete formájában volt az elmúlt hónapokban. Azt se feledd, hogy ő viszont legyőzte a két nagy riválisát a kedvenc Grand Slameiken, ráadásul nem is egyszer. Harminc felett is tudott újítani a játékán, az ejtései élményszámba mennek, röptézni is kiválóan tud, a hosszú labdamenetekben pedig verhetetlen volt. Ja, és sokkal jobban tud alkalmazkodni bármelyik borításhoz, mint pl. Nadal, aki a 2013-as US Open győzelme óta, csak salakon tudta megverni Djokovicot.
ápr. 18. 22:30
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!