Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/421 anonim ***** válasza:
*2021, 2022 wimbledon akart lenni persze
jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/421 A kérdező kommentje:
Nadalt is verte volna füvön, ehhez kétség sem fér. Valahogy nincs előttem az, hogy az akkor harminchat éves Nadal hogyan tudta volna ott Djokovicot legyőzni, amikor négy, ill. tizenegy évvel korábban sem volt képes rá.
jan. 28. 16:28
 303/421 A kérdező kommentje:
...mellesleg kemény pályán sem verte meg a szerbet már emberemlékezet óta, akkor füvön? :)
jan. 28. 16:32
 304/421 anonim ***** válasza:
A fű az azért más téma. Alcarazról sem gondolta senki hogy füvön veszélyes lehet Djokovicra... raadásul a torna végén már pl annyira kikopik a fű az alapvonalnál, hogy az már inkább föld. Egyébként a 2018 as meccsükön is akár Nadal is nyerhetett volna, mert volt breaklabdája a döntő szettben emlékeim szerint. Az egy nagyon kiki meccs volt amit végül Djoko nyert meg. De 22 ben, Nadal megnyerte az első 2 GS-t, úgy ment Wimbledonba. Nem azt mondom, hogy megverte volna, de több eselye lett volna mint egy Kyrgiosnak.
jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/421 anonim ***** válasza:
Nyilván abban a fizikai állapotban nem verte volna, azért is lépett vissza a tornától mert neki valóban hasfalszakadása volt, nem úgy mint a hazug Djokonak aki kitalálja ezeket. Egy egészséges Nadal füvön is nagyobb kihívás lett volna mint Berettini vagy Kirgios de nem csak a döntőről volt szó, egész tornán nem játszott komoly ellenféllel, elődöntőkben is Shapovalov meg Norrie, ezek ilyen harmadik körös ellenfelek. Negyeddöntőben Fucsovics...
jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/421 anonim ***** válasza:
Sinner volt az egyetlen valamirevaló de akkor még túl fiatal volt és megijedt 2-0 után amit idén már nem követett el.
jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/421 anonim ***** válasza:
Igen, én is nyilvan ugy gondoltam, hogy teljesen egeszseges Nadal veszélyes lett volna a döntőben. Abban az évben akkor veretlen volt még Grand Slamen, és a sérüléséig egészen bíztatóan játszott füvön, ahhoz kepest hogy előtte 2019 ben játszott utoljára. De tény, hogy Shapovalov, Norrie, Berrettini, Kyrgios, ezek nem voltak neki ellenfél, meg nem is olyan tipusu játékosok akik reálisan megverhetnék őt Grand Slamen.
jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/421 A kérdező kommentje:
Djokovic és Ivanisevic útjai különváltak. Kíváncsi vagyok, hogy kivel folytatja a jövőben. Marián Vajdával esetleg...?
márc. 27. 20:36
 309/421 anonim ***** válasza:
Hallottam en is, kicsit meg is lepett. De szerintem, vagyis én azt kezdem érezni, hogy ezen már annyi nem múlik, szépen Djokovic is megy ki a teniszből, és talán már ő is elfogadja, hogy ezekkel a srácokkal (Sinner, Alcaraz), már nem igazán tudja felvenni a versenyt, illetve már neki is fontosabb kezd lenni a családja mint a versenyzés. Nem gondolnám, hogy teljesen vége, de szerintem annyira már nincs meg benne az a vágy (nyilván mivel idősebb is), mint amikor Nadalékkal rivalizált. Ettől még nyerhet Gs-t, vagy olimpiát, kérdés csak az hogy mennyire akarja ő ezt már.
márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/421 A kérdező kommentje:
Hát Djokovic idén még csak nyomokban sem tartalmaz G.O.A.T.-ot. Vajon mi az oka ennek a nagy visszaesésnek? Oké, harminchét éves lesz, de öt hónapja még megnyerte az év végi ATP Finalst, szóval ennyi idő alatt még nem lenne törvényszerű, hogy ennyire berozsdásodjon.
ápr. 13. 20:28
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!