Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
 321/338 anonim ***** válasza:
Az hogy gyengén játszott, az nem mentesíti semmi alól, miért tán Nadal nem játszott gyengén 2016 körül amikor megverte a garroson, vagy 2021 ben? Annyira gyengén nem jatszott egyébként, egyszerűen Sinner játéka ellen ennyire volt képes Ausztráliában. Ő is ember, nem gép, még ha néha úgy is tűnt, hogy nem az, de akkor is verték meg és meg is fogják verni még jópárszor, pláne ha Sinneren és Alcarazon kívül a többinek sem lesz tele a gatya.
ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/338 anonim ***** válasza:
2015* Garros, bocsánat
ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/338 anonim ***** válasza:
Egy elfogult Djokovics fannal nehéz boldogulni, Nadalt mikor 2015-ben megverte a Garroson akkor a spanyol élete leggyengébb időszakában volt, 21-ben meg sérült volt, utána műtötték, a jó formában lévő egészséges Nadaltól mindig kikapott, sőt még a beinjekciózottól is, szerintem elég sok meccset játszottak ott, 8-2 Nadalnak. Ausztráliában meg ne csak a végeredményt nézd mert nyert 10 címet de csomó izzadságszagú volt, 5-6- órás elődöntő-döntő, Wawrinkával háromból háromszor 5 szett, Murray-vel szintén a ki bírja jobban fizikálisan mentálisan játék ment, Thiem ellen is hátrányból kellett fordítania, a címek nagy része ki lett brusztolva, 2016 és 19-ben időzítette a csúcsformát a legjobban a végjátékra. Federer mikor nyerte zsinórban a Wimbledonokat ott nem volt kérdés meg a Us Opennél sem, 1-2 öt szettest játszott 5 év alatt, Nadal még annyit se a Garroson, sokkal meggyőzőbben nyertek mint Djokovics. Egyébként nem mondtam hogy Federer vagy Nadal lenne a legjobb de Djokovic semmivel nem jobb náluk, én egyikőjüket se tartom a legjobbnak mert mindegyikőjüknek vannak hiányosságai. A játéka meg Nadalnak is sokat fejlődött idősebb korára, nézz megy egy 2006-os meg egy 2019-es meccset és láthatod a különbséget.
ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/338 A kérdező kommentje:
Most abba belekötni, hogy szettveszteség nélkül nem nyert GS-t, most komolyan, mit számít az? A 2019-es AO-n Nadal minden meccsét három szettben nyerte meg a döntőig vezető úton, de a végső meccsen, amikor Djokovic ellen játszott, akkor ő is csak egy volt a sok közül. 2011-ben Wimbledonban dettó. 2015 Wimbledon, Federer a döntőben szintén csak két szettig bírta ellene. A brusztolás is a játék része. Amúgy Nadal olyannyira volt sérült '21-ben a Garroson, hogy előtte két héttel még megnyerte a római versenyt éppen Djokovic ellen.
ápr. 21. 17:58
 325/338 anonim ***** válasza:
100%
A dominanciát mutatja, Nadal 2019-es AO-n elég rossz formában volt, nagyon könnyű volt a sorsolása azért jutott döntőbe, ott egy más játékstílust próbálgatott, ha komolyabb ellenfelek vannak az ágán valószínűleg kiesik hamarabb de Djokovics is ugyanúgy agyon lett verve a 2020-as RG-n, persze mondhatod hogy ő se volt jó formában akkor. De inkább tegyétek meg Ruud végső győzelmét a RG-on ha tökösek vagytok, Alcaraz állandóan sérült meg amúgyis elment az önbizalma már régóta, Nadalnak lőttek, bármennyi injekciót nyomnak bele nem fogja bírni, Sinner nem olyan jó salakon, marad Djoko mint legnagyobb ellenfél.
ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/338 anonim ***** válasza:
Nekem nem a szívem csücske Djokovic,ennek ellenére is elismerem a nagyságát, azt kicsit bánom már hogy azok az idők véget értek,amikor egy GS előtt nyugodtan meg lehetett rakni a végső győzelmét akár nagyobb összeggel is,mert akkor hozta is nagyrészt a papírformát ellenfelek hiányában az elmúlt néhány évben leginkább.
ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/338 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes Roland Garros elé nézünk, igazán nagy favorit nélkül. :D
máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/338 A kérdező kommentje:
Épp írni akartam, hogy végül Djokovicot választottam 100.000 Ft-tal. @4,00 odds van rá az unibeten, Alcarazra @3,00. Sinner lehet, hogy nem is indul, Alcaraz sérült, Djokovic teljesen formán kívül van, Nadal pedig már nem versenyképes. Még akár Zverev lehet a sötét ló. :D
máj. 19. 08:27
 329/338 anonim ***** válasza:
100%
Alcaraz sérülése elvileg nem volt komoly, azért nehéz kiszámítani mert az is lehet hogy altatnak, ezt Nadalék is eljátszották számtalanszor, a salakszezonban szarul nézett ki, mindenki azt mondta na most megverik Párizsban erre kivétel nélkül nyerte az összeset mert annyira csak nem volt rosszul. Ez idén már nem valószínű hogy megtörténik mert most tényleg úgy néz ki hogy végleg kiöregedett, Djokonak sincs sok ideje hátra de ő még össze tudja magát kapni de már sebezhetőbb. Én egyikre se fogadtam, majd a meccsekre szingliben, az első héten úgyis kiderül Alcaraz milyen, ha egészséges akkor ő az esélyes.
máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/338 anonim ***** válasza:
100%
Bár ha nyer Djoko akkor is csak nullán leszel mivel az AO-n már elvitt 300 ezret tehát a kérdés az hogy nulla vagy minusz 400 ezer :D
máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!