Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az asztali Linux operációs...

Az asztali Linux operációs rendszer miért képtelen jelentős piaci részesedést elérni évtizedek óta? Ennyivel jobb a Microsoft Windows 11 és a macOS 14 nála?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 19:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/112 anonim ***** válasza:
100%
99: "Ha én pontozlak le a rendszer engem felpontoz, ha te pontozol le, a rendszer engem felpontoz. Mit szólsz hmm? Kezded már érteni? Mire való a pipa. " - Továbbra is lesza a pipát, én nem pontozok senkit se le, se fel, pont nem érdekel, ahogy az állás sem. Ez csak a "nolife" embereknek számít. Remélem, érted...
2023. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/112 gentoojedi ***** válasza:
100%

Akció lefújva!


Egyik rajongóm szórakozik velem, mert a spanom akar lenni.

2023. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/112 anonim ***** válasza:
100%

""Ne nevessél fel semmin, mert ezzel csak magadat minősíted."



Hoppá. Akkor most elnézést kell kérnem magamtól öngyalázás miatt.



"És bemutatod hogy mennyire vagy érzelmileg befolyásolva."



Ezeket betudom színészi ambícióimnak.



"Ne legyél fundamentalista. Te itt ezzel a farkadat méregeted. Tedd el."



Hmm. Úgy látszik itt szeretik ezt emlegetni.



"Ha alázatot vársz el akkor mutass te is azt. Nem tudom mit vársz amíg te is asszonykodsz és beszólogatsz."



Na azért van különbség.



Én a bután okoskodó linuxleszólogató trollokat oktatom ki. Ha úgy tetszik trollgyalázó troll vagyok.



Aki viszont tud, azelőtt meghajlok. Lásd Michelson. Pedig már elküldött a 3,14csába, és még abban is biztos vagyok, hogy néha le is pontozott.


Csak az a különbség, hogy Ő em azért pontoz le, mert nem tetszik neki a "pofám", mint a többi bakfitty trollocskának, hanem tudása és meggyőződése alapján úgy ítéli meg, hogy adott mondandóm adott helyzetben nem vagy csak részben hasznos.



De én ezért tisztelem. Ha Ő szól be azelőtt meghajlok."


Bizonyára azért emlegetik annyian ezt, mert pontosan ez illik rád. A cél nem szentesíti az eszközt, pontosan ugyan annyira közönséges vagy, mint akiket gyalázni próbálsz. Szóval a nagy pofád és a trollkodásod azzal próbálod érvényesíteni hogy ha az általad tisztelt tag nyugodtan elküldhet a pcsba mert neki akkor is meghajolsz. Tudod ezt felénk úgy hívják hogy kutya. Azért az mégiscsak érződik kettőtök között hogy bár lehet egyet értetek, ő mégsem megy le arra az orrát túró, oda böfögős, fingós színvonalra amin te vagy..

2023. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/112 anonim ***** válasza:
100%

Az autós példa nagyon jól szemlélteti, hogy miért káros a Linux esetén az, hogy nem egységes. Az emberek túlnyomó többségének nincs kedve megkeresgetni, hogy hol van a "Start menü" (Linuxon ki tudja, mi a neve), ahány kivitel, annyiféle elrendezés stb.. Windows esetén mindig bal-alul van ez, és a tálca a futó folyamatokkal is alul látható. Ez az alap.


Amúgy át lehet rendezni Hacker Józsinak, ha ez az igény, de van egy egységes képe a Windowsoknak, amiért az emberek szeretik, biztonságot és stabilitást nyújt.

2023. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/112 anonim ***** válasza:
100%

#104


Én két éve tettem le a jogsit, rögtön meg is vettem az első autómat. Mivel én nem értek hozzájuk, körbekérdezgettem az ismerőseimet, elmondtam nekik az igényeimet, és így 5-6 ismerős véleménye alapján megvettem azt az autót, amelyiket ajánlották.

A Linux esetén miért nem tudják ugyanezt megcsinálni az emberek?


"Windows esetén mindig bal-alul van ez, és a tálca a futó folyamatokkal is alul látható. Ez az alap."


Kivéve Windows 11 esetén.

2023. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/112 anonim ***** válasza:
100%
105: Meg Windows 8. Hagyjuk a vadhajtásokat.
2023. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/112 anonim ***** válasza:
100%

Windows 8-cal már csak ritkán találkozol, a Windows 11 viszont a jövő.


Én azt nem értem, hogy ha idejön valaki, megkérdezi, hogy melyik disztrót próbálja ki, és 10-ből 6-an a Mintet javasoljuk neki, akkor miért érdekli az, hogy vannak más disztrók is? Az ő szempontjából ez teljesen irreleváns.

2023. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/112 anonim ***** válasza:
32%
"a Windows 11 viszont a jövő" - Ez majd kiderül, ezek csak próbálkozások. Addig is az alap az, ami a Windows 95-98-2000-ME-7-10 rendszerek képviselnek.
2023. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/112 anonim ***** válasza:
100%

106

Jaja, hagyjuk, mert ellent mond az állításodnak.

A Mintet meg az Ubuntut szokták itt ajánlani, de egyébként máshol is.

Mint: windowsra hasonlító felüket, bal alul van a start. Ellenben a windows 11-el, ahol meg nem, szóval a logikád szerint jobb nála.

Ubuntu: ez a macos hasonlít valamennyire a globális menüjével. De tudom, hogy annak még csak a létezéséről se tudsz, mivel múltkor kifelejtetted a piaci részesedésből. De létezik.


A Mint direkt hasonlít a windowsra, hogy segítse az áttérést, de általánosságban a disztrók nem windows utánzatok. Ezt jó lenne megérteni végre.

2023. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/112 anonim ***** válasza:
100%

108

Miért pont azok?

2023. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!