Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az asztali Linux operációs...

Az asztali Linux operációs rendszer miért képtelen jelentős piaci részesedést elérni évtizedek óta? Ennyivel jobb a Microsoft Windows 11 és a macOS 14 nála?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 19:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/112 anonim ***** válasza:
49%
109: Én most a felületről beszéltem. De a Linuxnál ez a legkisebb gond. :D
2023. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/112 gentoojedi ***** válasza:
100%

#103

"Tudod ezt felénk úgy hívják hogy kutya."

A hasonlatod tökéletes. Hiarerchia szempontjából. Nemcsak a kutyák közt létezik ez, de az emberek közt is. Van társadalmi vagy például munkaköri/munkahelyi és még milliót sorolhatnék.

Az a mondás sem véletlen, hogy az erősebb kutya b*ik.


"Azért az mégiscsak érződik kettőtök között hogy bár lehet egyet értetek, ő mégsem megy le arra az orrát túró, oda böfögős, fingós színvonalra amin te vagy."


Erre most mit mondjak?


Azok a trollok, akik azon a szinten vannak, annak hiába is ír bármit is intelligens módon Michelson, abból nem értenek. Mert nincsenek azon az intelligens szinten.


Hozzájuk csak lesüllyedve lehet bármit is elérni.


Sajnos az emberek közt is vannak olyan alacsony értelmi és mentális szinten élők, akiket csak megfélemlítéssel vagy agresszíóval lehet sarokba szortítani. Nem mondom, hogy ez a módszer helyes, de hatásos.


Persze én nem ezt képviselem.


Világosan leírtam, hogy egy trollvadász trollnak kategorizálom magam.


Mi a trollok (egyik) célja?

A bosszantás. Michelson és egyéb intelligens módszereket képviselők ide vagy oda, a trollokkal semmit nem érnek el. Feleslegesen cseszik el saját idejüket, amikor értékesebb dolgokkal is eltölthetnék.


Én viszont mit csinálok. A provokációjuknak "látszólag" felülve belemegyek a játékba és provokálom őket.

Ha felülnek rá nyertem, mert bosszankodnak.

Ha nem ülnek fel, akkor meg azért nyertem, mert szereztem magamnak egy újabb rajongót/havert.


A másfélpipás csávó is a szeretetemre vágyik, ezért állt látszólag belém. De ha összehozzuk irl, máshogy is belém állhat.


Gondolom az fel sem merül Benned, hogy én így kapcsolódom ki az IRL munka meg egyéb családi körülmények miatt.


Neked sem jött le, hogy egy nárcisztikus kretén vagyok, de sebaj.


Ebban a mai elcseszett világban a normális emberek nem lehetnek szabadok, csak az olyanok, mint én.


Köszönöm, hogy foglalkozol velem, de a továbbiakban nem igénylem. Hasznosabb dolgokkal töltsd az idődet.

2023. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!