Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy olyan sok ember nagyon oda van ezért a játékért. Hát megmondom őszintén, hogy egyáltalán nem értem, olyannyira rossz grafikája van meg annyira pixeles a kép, hogy már zavarja a szememet.


Nem mondom, hogy csak olyan játékot lehet élvezni aminek jó a grafikája, de ezt a játékot én még jó grafikával sem tudnám élvezni.. és mégis?


Aki játszik ezzel a játékkal, az eltudná mondani, hogy mégis mi olyan eszméletlen jó benne?



2011. okt. 23. 17:23
 41/94 anonim ***** válasza:
4%
Sokan szeretik de szerintem nem jó.Megvenni pláne nem éri meg.Ha nem vagy függő akkor rá fogsz unni.Kimerítesz minden lehetőséget és ráuntál.Ráadásul ronda és mégis falja a gépet.Mire fel ez a nagy gépigény?Lehet,hogy a mostani játékok csihi-puhi szemét darabok de még mindig jobb a GTA mint a Minecraft.A GTA IV 2 giga rammal simán fut ez meg szaggat.Nekem az a véleményem, hogy mindenki azzal játszik amivel szeret.
2013. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 norbee18 ***** válasza:
97%

ezekkel a negatív emberekkel az a baj h néznek 1 videót vagy tudom is én képet vagy akármit és leszólják h "mi ez a szar"

mer nincs megáldva mondjuk egy BF-es grafikával

aki aztmondja h "sz*r" annak a 90% kisem próbálta

én is így voltam az elején h mi ez a f*s stb de kipróbáltam és ott tudott tartani a gép elött

mielött jöttök a korommal 22 vagyok nem tizen éves

szal próbáljátok csak ki aki itt lehurrogja és textúra csomagokkal nem pixeles

ui.: single elég unalmas egyedül ha tehetitek multyban próbáljátok ki :)

2013. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim válasza:
98%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem kinézet alapján kellene következtetni. A grafika pedig direkt ilyen, csak utána kéne nézni a játéknak. Én már lassan 3 éve játszom vele, meg is vettem eredetiben. Nem lehet elmondani mi jó benne. Egyszerűen csak van egy varázsa ami a legtöbb játéknak nincs! Mielőtt még valaki beszólna.. nem tizenéves vagyok. Szép napot!
2013. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim válasza:
100%
Bevallom őszintén hogy először én is ki voltam akadva ettől a játéktól.(láttam videókat,meg sokszor meséltek róla)De mikor elkezdtem játszani vele akkor egy leírhatatlan varázslatos erő fogott el,amit a mai napig sem értek hogy miért és hogyan,de ez lett az egyik kedvenc játékom!És most aki azt hiszi erről a játékról hogy sz@r megy dedós az nagyon téved....rengeteg felnőtt játszik vele,és bármilyen hihetetlen de érett felnőtt emberek programozták/csinálták!Persze ez ízlés kérdése,vannak akiket nem ejt rabul....(16/F)
2013. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim válasza:
83%
U.I.:én is csatlakozom az előttem írókhoz és bizony én is 3 éve játszom vele :D
2013. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
86%
Hát én már szinte 1 éve játszok rajta és megtetszet mert Bármit lehet benne csinálni Hülyéskedni Házat épiteni bányászni farmot kreálni fátvágni BÁRMIT!!
2013. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
96%
És Én már játszottam cod 2-8 ig de untam öket és a Minecraft al játszok és nem unom meg! csak akkor ha creative ban vagyok de nem értem ezek a minecrsft urálok miért nem szeretik -_-
2013. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
88%

Na akkor érthetően megmagyarázom ezt a Minecraft-ot

A Játék célja:Túlélés


Mit lehet benne csinálni?:BÁRMIT!!! csinálhatsz csapdákat robbantgathatsz ölhetsz építhetsz BÁRMIT!!


Grafikája:Nem értem hogy a ember miért pont Elsőnek a grafikát fújja le? Ezek Ink BF eznek COD oznak GTA stb de a játékban nem a grafikát kell nézni.Hanem a JÁTÉKÉLMÉNYT!


Mióta kijött az 1.6-os patch azóta több élmény került be!

Jöttek Lovak a játékba.És ez több élményt hozz a játékba.


Akik meg a minecraft-ot le szarják tévednek a legjobb játé a világon szerintem ezek hozzá szoktak a BF hez Cod hoz meg stb de azért nem kell szarozni egy játékot szar grafika miatt... nem azt kell nézni hanem a Játékélmény-t

ÉS ezek még 5-percet se játszottak vele ha még most se értitek mi jó van a játékban azt sajnálom.

2013. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 sz levi válasza:
97%

Én ha elkezdek játszani utánna már fel sem tűnik hogy kockákbol áll nekem nagyon bejön! (UI:Aki leszarozza az készítsen jobbat aminek jó a grafikája kicsi a gépigénye ÉS

BÁRHOL BÁRMIT LEHET CSINÁLNI!)

2013. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 balogh józsi válasza:
73%
A minecraft NEM hülye játék csak valakinek nem tetszik de azért nem kéne hülyéknek nevezni azt aki játszik vele!!!!
2013. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!