Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy olyan sok ember nagyon oda van ezért a játékért. Hát megmondom őszintén, hogy egyáltalán nem értem, olyannyira rossz grafikája van meg annyira pixeles a kép, hogy már zavarja a szememet.


Nem mondom, hogy csak olyan játékot lehet élvezni aminek jó a grafikája, de ezt a játékot én még jó grafikával sem tudnám élvezni.. és mégis?


Aki játszik ezzel a játékkal, az eltudná mondani, hogy mégis mi olyan eszméletlen jó benne?



2011. okt. 23. 17:23
 11/94 anonim válasza:
86%

Ebben a játékban vannak redstonok késleltetők pistonok stb

Ezeket a dolgokat arra használhatod hogy automatizálj benne valam pl házat automata farm meg ilyenek ha ngaon okos vagy akkor egy kezdetleges számítógépet is létre tudsz hozni.

órákat, bármit.Ezeke a dolgok izgalmassá teszik az eglszet

2011. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
85%

Lehet fikázni a grafika miatt, szerintem amúgy nem csúnya, persze aki a valós világot utánozni próbáló játékokhoz van szokva, azoknak más kérdés. Én inkább művészinek nevezném. Nem kell, hogy minden játék realisztikus legyen. Engem személy szerint nem zavar a látványvilága.



Ami jó benne:

-Kreatív lehetsz, bármit megépíthetsz, amit akarsz. Csapatban még élvezetesebb

-Meguntad az építést? Akkor fedezz fel! Végtelen a pálya mérete (csak függőlegesen korlátozott), elég szép kis terepeket generál a terepgenerátora, ott vannak az ellenségek, a különböző kincsek, stb...

-Akár milyen is a grafikája, nagyon bele tudja élni magát az akinek bejön a játék. Van benne valami vonzó, talán pont a szabadság, amit ad a játék. És tényleg, ha több ember is van egy szerveren, akkor tényleg nagyon élvezetes.



Ami rossz

-Az 1.8-as update-től kezdve meg kezdte elveszíteni a varázsát valahogy. (valahogy a kevesebb néha több...)

-JAVA, borzalmas optimalizálás, borzalmas teljesítmény, RAM zabáló, CPU zabáló, egy szóval elég erős gép kell hozzá, ahhoz képest, milyen a grafika.


Mikor haverokkal játszottunk Skype-oztunk közben, úgy nagyon jó móka volt. Afféle közös kis kaland egy fura világban. Építkeztünk, volt saját kilátónk, kikötőnk, házaink, stb...

Meg mentünk lefelé felfedezni, mit rejt a föld mélye! :D


Jó kikapcsolódás. Bár szerintem ha valaki órákat játszik vele egyhuzamban, az túlzás.

2011. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
9%

szerintem szedd le:

*****

multi nincs de a single-be megtudod mi benne a jó!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim válasza:
88%

Én utálom az ilyen szűk látókörű embereket, akik csak a grafikára hajtanak... nemértem miért jobb egy játék amiben van 10 pálya, annál amiben az idők végezetéig el tudnál lenni.

Ez egy olyan játék amiben nagyon sok dolgot csinálhatsz... Nem csak az embereket rabolhatod ki, vagy barbival mászkálhatsz a rózsaszín vattacukorvilágban, hanem építhetsz mechanikai szerkezeteket, házat bányát amit csak akarsz.

Egy prince of persia-ban pl azt tapasztalom hogy csak két irányba tudok menni. elöre vagy hátra. MI értelme van ennek. Nem az a játék lényege hogy oda mész ahova akarsz? Lehet hogy úgy látszik mintha lehetne másmerre is menni, de megpróbáltam, és ami nem elörre van nem lehet felkapaszkodni.

A minecraft nem ilyen játék. Nem szabják meg hogy melyik erdőbe mehetsz. Mert ez nem erröl szól.

És ha meguntad a megunhatatlant akkor felmehetsz szerverre, csinálhatsz sajátot használhatsz pluginokat...

2011. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
22%

Én még sosem játszottam vele, direkt távolmaradok az addiktív játékoktól, de az előttem szóló azt hiszem hibátlanul megfogalmazta a játék összes előnyét.


És egyet kell értsek vele. A szabad játékmenet egy olyan faktor bármelyik játékban, ami hihetetlenül megnöveli a szavatosságot. Elég ha a GTA sorozatra gondolunk...

2011. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
81%
LEGO 2.0 Imádom!
2011. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
78%
Nos én minecraftos vagyok és szeretek vele játszani a lényege a túlélés és a játéknak nagyon sok lényege van. Pl.: itt a lényeg éld túl épisd meg a saját világodat bányássz készits fatenészteszett meg amit szeretnél semlegesen te döntöd el a te világod ez a lényege az egésznek a grafikáról annyit szeretnék mondani hogy aki azt mondja amiatt szar a játék az 1 gyökér sok oldalról lelehett tölteni grafika szépitöket texturapackokat stb és még lehetis kicsit szépiteni a játékban vele a mostani 1.0.1 ben. És a játék igy lett megtervezve..... Aki nem érti világosan amit elmagyaráztam beszéljen Notch al Üdv:Attila 11F
2011. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
34%
a sims el kis kitörölheted a seggedet , abban mi a jó hogy odamész recskázól aztán mész megmosod a farkad aztán mész megbaszol egy csajt az ágyban rohadt szórakoztató aztán ez arra tanit meg hogy ez nagoyn logikus jó életmod amikor a minecraftban legalább tulélés a lényeg, és valóságos dolgok vannak benne mind például a survival island amiben legalább túélni kell!!!! és valóság hü a játék a grafiját eltekintve de az a lényege !! és direkt igy van megcsinálva csak sok hülye nem tudja ezt megérteni sajnálom ez van különbözök vagyunk senki ne szidja az egyik játékotsem és nem lesz itt semien balhé punktum.
2011. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
22%
hát ez hülye
2011. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
7%
Hülye a k*va anyád te szar
2012. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!