Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy olyan sok ember nagyon oda van ezért a játékért. Hát megmondom őszintén, hogy egyáltalán nem értem, olyannyira rossz grafikája van meg annyira pixeles a kép, hogy már zavarja a szememet.


Nem mondom, hogy csak olyan játékot lehet élvezni aminek jó a grafikája, de ezt a játékot én még jó grafikával sem tudnám élvezni.. és mégis?


Aki játszik ezzel a játékkal, az eltudná mondani, hogy mégis mi olyan eszméletlen jó benne?



2011. okt. 23. 17:23
 71/94 anonim válasza:
83%
Szsztok! Sztem nem kifejezetten rossz de engem nem is fogott meg. Am mindannyiótok azt mondja hogy bármit lehet csinálni, de mégis ugyanazt soroljátok fel... ( bányászni,fátvágni, építeni stb...) Szóval nem lehet mindet csinálni csak sokmindent. Másrészt azt is mondjátok hogy ne hülyézzünk le tizeket amiért ezzel játszotok, de akkor ti se hülyézzétek le azokat akiknek annyira nem jö be :)
2015. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim válasza:
28%

A kérdést fetették 2011-ben!

Ahozképest a hülyék még mindik küldik a válaszokat és ráadásol veszelednek is XD

2015. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
89%
Megértettük, hogy nem szar, de ez nem ad okot a spamelésre.
2015. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
61%
A Moderátorok már eltávolították a spameket. :D
2015. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha 2011-es a kérdés? Nem szabad választ írni, hogy nekem tetszik-e a játék?
2015. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
25%
(Ez a komment nem azoknak a minecraft fanoknak szól akik értelmesen elmondták hogy nekik tetszik. Ez a komment ezeknek szól: "A minecraft egy nagyon jó játék te paraszt (bocsika csak nem engedi elküldeni a gyakori kérdések ha durván fogalmazom meg)") Na akkor kis nokedli 9ek, open world kell nektek? Gta 5 vagy rosszabb gépre gta san andreas, van bennük multi. A 2005-ös gta sa-nak jobb a grafikája mint ennek a 2008-as minecraftnak... Ezerszer jobb játékok léteznek a világon mint a minecraft (lásd pl: gta v, gta sa, skyrim, fallout 3, league of legends, warcraft 3, saints row 4, hát nekem a sims is tetszik, jól elvagyok vele amikor pihenni akarok, néha néha terraria, cs 1.6, cs go, crysis 1-3, far cry 1-4 és még sorolhatnám...) NEM NEKTEK MINECRAFT KELL. ÉS EZ 20 EURÓ... SOKKAL JOBB JÁTÉKOK PL A PORTAL 2 15 EURÓ... Olcsóbb mint ez a fos... CS GO 11 euró ez még olcsóbb... GTA SA 10 EURÓ... Jó a gta v az 60 euró de az valami fenomenális... Kis nokedlik menjetek vissza james_mct nézni meg barátait... (Ez nem minden minecraft fannak szól, csak a nokedliknek!!!)
2015. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
49%

Előző vagyok.


Na, sokan mondják hogy a sims nem izgalmas.

Hát... tessék itt egy tutorial hogyan éld túl:

szerezz kaját, csinálj sárból falakat MEGVAGY MENEKÜLVE, GYŐZTÉL!!!

2015. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 SoulEater7797 ***** válasza:
78%

#76-#77


Ezzel a két hozzászólásoddal pontosan olyan mélyre süllyedtél le, mint akiknek írtad.

Miért hasonlítod össze egyáltalán a CS:GO-val, meg a Portal 2-vel? A két játéknak köze nincs a MC típusú játékokhoz, sőt, a GTA is csak az open-world részében közös.

Nem vagyok fan, játszottam GTA-val, Portal-t is kijátszottam, de ha rossz játék lenne, akkor nem vették volna meg eddig "19,838,120"-an a játékot. Ez van. Ízlések és pofonok.

2015. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim válasza:
30%
Minecraft nagyon jóóóóó
2015. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim válasza:
57%
A survival mód-on kívül (amit nem nehéz megunni) ott van a redstone és a command block. Ezzel a két dologgal építettek már gta-t, TF-et, (mellesleg van egy "szabadalmam", a tank, amit redstone-al és command block-al csináltam, irányítható és tud lőni.) Építettek már számológépet, szóval hasonlít egy programozási felületre amin mellesleg játszani is lehet. Ezért jó a minecraft.
2015. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!