Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy olyan sok ember nagyon oda van ezért a játékért. Hát megmondom őszintén, hogy egyáltalán nem értem, olyannyira rossz grafikája van meg annyira pixeles a kép, hogy már zavarja a szememet.


Nem mondom, hogy csak olyan játékot lehet élvezni aminek jó a grafikája, de ezt a játékot én még jó grafikával sem tudnám élvezni.. és mégis?


Aki játszik ezzel a játékkal, az eltudná mondani, hogy mégis mi olyan eszméletlen jó benne?



2011. okt. 23. 17:23
 51/94 MetanHU válasza:
95%
Látszik hogy hardcore játékosok vagytok a Minecraft az egy túléló játék amiben kiélheted a kreativitásod de itt egy videó hogy játékteszterek mit mondanak a játékról: http://www.youtube.com/watch?v=Pcm3gIzyBDc
2013. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
19%
Az egyik legjobb,legnépszerűbb játék a világon! Próbáld ki! Bár már kezd kimenni a divatból,a legjobb sztem 2011-2012 között volt
2013. nov. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim válasza:
10%

Én inkább lego-zok, sokkal jobb, ugyan az, csak nincs ott az az undorító grafika.

13/F

2013. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
16%
Gta san andreas meg a counter strike a legjobb!!! :DD Néha röhögök rajta :) meg van világvége is a sa-ban.
2013. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 RKitti válasza:
95%

Az a jó,hogy nincs cél,saját magad csinálhatsz bármit!!

Építhetsz,repülhetsz...szóval bármit lehet csinálni!!!

2014. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
95%
A Minecraftban nincsen semmi hülyeség: bejátszások meg minden. Nem ide meg oda kell menni, azt csinálsz, amit akarsz. Olyan nagy házat építesz és abból, amiből akarod. Nem is muszály házat építened.
2014. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 HihihiTralala válasza:
25%

annyira nem értem, mire fel ez a nagy felháborodás, hogy EGY, ismétlem EGY ember azt írja hogy nem tetszik neki a játék és egyböl elárasztják a minecraft fanok, hogy hülye vagy mert nem szereted a minecraftot stb. stb... én is szoktam vele játszani, de nem vagyok fan.


UI.:nem a minecraft a világ legjobb játéka, ízlés kérdése.

2014. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
93%
A Minecraft egy nagyon jó játék. Utánozhatatlan hangulata van, ha nincs fantáziád, csak akkor gondolhatod, hogy szar játék. És a grafika. Komolyan mondom, sok 10 éves játék jobb, mint a maiak. De én hiába győzködlek, ha nem tudod folfogni, hogy az MC jó játék, csak sajnálni tudlak.
2014. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 SoulEater7797 ***** válasza:
65%

A játékpiac egyre inkább tolódik a Sandbox típusú játékok felé, ahol a játékos jóval nagyobb "szabadságot" érezhet, mint más játékokban.

De kinek mi tetszik :)

2014. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
80%
A minecraft az egy nagyon jó játék, bár nincs sok értelme. Jön egy zombi és megölöd ennyi meg egy strongholdot találsz és uncsi lesz az egész játék. Meg eszeket a minecraftos szokásokat mint pl. a "pls" vagy "lagg" vagy "plotme" mindig angolul mondják. Miért?
2014. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!