Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy olyan sok ember nagyon oda van ezért a játékért. Hát megmondom őszintén, hogy egyáltalán nem értem, olyannyira rossz grafikája van meg annyira pixeles a kép, hogy már zavarja a szememet.


Nem mondom, hogy csak olyan játékot lehet élvezni aminek jó a grafikája, de ezt a játékot én még jó grafikával sem tudnám élvezni.. és mégis?


Aki játszik ezzel a játékkal, az eltudná mondani, hogy mégis mi olyan eszméletlen jó benne?



2011. okt. 23. 17:23
 61/94 anonim ***** válasza:
91%
A Minecraftnak jó hangulata van és fantázia kell hozzá. Ha neked az nincs, persze hogy szarnak találod a játékot, mert nem tudsz benne mit csinálni.
2014. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 Meskó Krisztián válasza:
81%
Én is játszottam vele és szerintem nem rossz...bár a grafika tényleg pocsék...és igaz,a nagy játéktér és a szabadsága miatt lett híres játék.Bár én a Skyrim-ot jobbnak találom.
2014. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim válasza:
5%
Már nem azért,de minek kell szidni a másik anyját,vagy visszaszólni neki,ha esetleg szerinte a Minecraft szar,akkor mi van?Nem tetszhet mindenkinek!Next. Mi az,hogy nincs fantáziája annak,aki nem szereti a Minecraft-ot?Erre válaszoljon nekem valaki,Minecraft mániások!
2014. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim válasza:
26%
Én sokáig nem gondoltam rossznak,sőt egyenesen jónak,de a 10 éves kis csírák miatt otthagytam!Na,meg egyszerűen már nem köt le,nem azért,mert "kiveszett belőlem a fantázia",hanem rájöttem,hogy jobban csípem a realisztikusabb játékokat,realisztika alatt nem a csúcs grafikát értem,hanem a realisztikus dolgokat,pl.:ha beléd lőnek kettőt,akkor meghalsz,vagy hasonlók.Tudom ez egy régi kérdés,de most 2014-ben én,amire rá vagyok kattanva,az,az Unturned nevű játék.Annak sincs annyira jó grafikája,de nagyon realisztikus,megjegyezném szerintem a homogén színek amikkel dolgozik sokkal jobbak,mint a Minecraft pixeles színei,de ez már csak saját vélemény.
2014. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó:

Az unturned egy szar Minecraft koppintás!

A Mindecraft 100x jobb!!!!

2014. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
89%
Én várost építek, és azt egyszerűen nem tudom megunni!
2014. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
88%

56-os vagyok


Valóban van a Minecraftnál jobb játék, bár kevés. Világ èletemben utáltam a fix dolgokat, és a minecraftban nem mondják meg, hogyan és mikor mit csinálj.


Ugyanakkor nincs jó játék, mindenkinek a stílusától függ.

2014. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
72%
Minecraft 4EVER!!!!!!
2014. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
64%

Gyerekek, gyerekek... most ti azon veszekedtek, hogy jó-e a játék vagy sem? Ha nem vettétek volna észre, mindenkinek más tetszik. SOHA nem lesz pont ennek az ügy végén, hogy a MC jó-e vagy rossz. Kinek-Mi-Tetszik...

Ha valakinek az MC szar, azt nem birod meggyőzni, hogy szeresse.

2014. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az a jó benne, hogy nincsenek kötöttségek, mert pl a GTA-t egyszer-kétszer kijátszom és utána már csak nagyon ritkán játszok vele. A minecraftba én várost építek, skypvp-zek, hardcore-ozok, saját szerverem van, redstoneozok, szóval nagyon sokoldalú a játék, ez is az előnye. És a többi válaszolónak üzenem, hogy a sok nokedli a Mestermc-re jár fel, ami őszintén a Minecraft szégyene.
2014. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!