Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy olyan sok ember nagyon oda van ezért a játékért. Hát megmondom őszintén, hogy egyáltalán nem értem, olyannyira rossz grafikája van meg annyira pixeles a kép, hogy már zavarja a szememet.


Nem mondom, hogy csak olyan játékot lehet élvezni aminek jó a grafikája, de ezt a játékot én még jó grafikával sem tudnám élvezni.. és mégis?


Aki játszik ezzel a játékkal, az eltudná mondani, hogy mégis mi olyan eszméletlen jó benne?



2011. okt. 23. 17:23
 21/94 Krumplievő5 válasza:
36%
figyeljetek ide mincecraft utálók!!! AKI LESZAROZZA A JATEKOT A 'PIXEL' MEG A SZAR GRAFIKA MIATT MEG ILYENEK AZ EGY ROHADT MARHA,AKI NEM TUD ELKÉPZELNI VMIT ULTRA MEGA GRAFIKA NÉLKUL,AMI NEM IGÉNYEL RADEON 500-AST.MER AZ KR*VA SZAR MI? nem a kérdezonek mondom :D
2012. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
21%

És neked mi a retkes faszomért kell ezt most megválaszolni?

Eriggy anyádba büdös kölök

2012. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim válasza:
64%

szerintem a minecraftaz egy nagyon jó játék. nemértem mért nem tetszik egyeseknek nincs fantáziáuk vagy ilyesmi nem rád mondom kérdezö.

hülyék vagytok ti minecraft utálok!!!

2012. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
69%
a Minecraft a világ legjobb játékai között van...Valamelyik idióta azt mondta nincs benne multi... "-.- isstenem a menübe van hogy multiplayer.Beírsz egy IP címet meg ha tört akkor kell a hamachi és tudsz is multizni.
2012. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim válasza:
35%
A minecraft egy szar játék!
2012. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
72%
sz×r vagy te előző! nagyon jó game a Minecraft. kiadták most xbox360-ra lehet megveszem hogy tudjunk 4-en játszani haverokkal. SZÁMOMRA sokkal jobb mint bármelyik monoton,lineáris cod...
2012. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
78%

ezt a játékot nem lehet össze hasonlítani a gagyi sims játékkal. az olyan rohadtul unalmas,hogy már hányok is. nézed azokat a szerencsétlen robot mozgással menő embereket felülről. és katintgatsz hogy mit csináljanak...-.-

a MINECRAFT a legjobb! ott bármit csinálhatsz. FPS nézetű! és a sims-be van multiplayer???.....NINCS minecraftba van. van hozzá sok ingyenesen letöltehő mapp,texture pack és modok amik nagyon jóvá teszik a játékot ha meguntad az "éld túl" jellegű játékmódot.

2012. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim válasza:
29%
És ti,minecraftfanok! Mi tetszik nektek ebben a grafikában? Mert mindenki azzal jön,hogy a grafika nem zavarja. De akkor nektek ez tetszik?(és ne mondjátok,hogy a játékélmény annyira jó,hogy elfelejteti ezt)
2012. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim válasza:
58%
Ja,és ha szabadság az,hogy bármit csinálhatsz,akkor miért nem skyrim?vagy ha gyenkébb a gép,akkor oblivion?
2012. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
21%
10 perc után az egész egy unalmas fos sok buz¡-nak akiknek tetszik azoknak azért tetszik mert még nem játszottak más játékkal. A minecraft SZART se ér, az egész játék (nem nevezném játéknak) kukába való
2012. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!