Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy olyan sok ember nagyon oda van ezért a játékért. Hát megmondom őszintén, hogy egyáltalán nem értem, olyannyira rossz grafikája van meg annyira pixeles a kép, hogy már zavarja a szememet.


Nem mondom, hogy csak olyan játékot lehet élvezni aminek jó a grafikája, de ezt a játékot én még jó grafikával sem tudnám élvezni.. és mégis?


Aki játszik ezzel a játékkal, az eltudná mondani, hogy mégis mi olyan eszméletlen jó benne?



2011. okt. 23. 17:23
 31/94 anonim ***** válasza:
92%
Üzenném az előző fogyatékos válaszolónak hogy rengeteg más játékkal játszok a Minecrafton kívül -.- Attól hogy te nem tudod mit kell benne csinálni mert egy noob vagy attól még nem szar.
2012. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
17%
Üzenném az előző fogyatékos válaszolónak hogy fogd be azt a tetves pofád te f@sztszopó, a minecraft csak arra jó hogy a helyet foglalja.
2012. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim válasza:
98%
Mi a célja a játéknak?Semmi.A játék magának generálja a szigetet hegyeket stb. szóval olyan mint a Föld.Végtelen.A kreatív módban építkezhetsz a fantáziád vezetésével.Építhetsz felhőkarcolót,faházat,bányát robbanthatsz TNT-vel,vagy akár egy kisebb várost vagy falut is építhetsz (vagy nagyot is (: ).A Survuval a túlélésről szól.Nappal fát vághatsz,állatokat ölhetsz (éjjel is),éjjel a házadban,búvólyedeben barkácsolhatsz,bànyászhatsz ha kifogsz egy szép szén,vas stb. bányát,vagy aludhatsz.Ennyi lenne röviden de h tudhassd h milyen valójában...ki kell próbálnod :) LINKET KÜLDÖK SKYPEON AKINEK KELL!!! (nagy.robert9999)
2012. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim válasza:
74%

Minden fa$z kritizálonak irom hogy csinaljanak egy jobb játékot, tegyék fel a netre és ha többen töltik le akkor elismerésem de amig ezt nem tettétek meg addig ku$$oljatok...

HU-MINECRAFT for EVER.

2012. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem azt a sok úgy mondva "gyengeelméjű" embereket akiknek egy játékban a grafika számít......De most gondolj bele...pl: van egy játék (random) aminek van egy k.rva jó grafikája de abban a játékban nem tudsz olyan jó dolgokat csinálni.Nem is tudom hogy hogy bányásznál (pl) hogyha nem kockából lenne az egész. De egy játékban nem a grafika a lényeg hanem az hogy izgalmas-e lehet-e sok ideig élvezni és hogy mennyire vagy korlátozott.A Minecraft-ban nem vagy korlátozva azt csinálsz amit akarsz...Ott van a Creative mód ahol mindenedből végtelen van és tudsz lenyűgöző építményeket és óriási rendszereket építeni. Vagy ott van a survival mod ami nagyon izgalmas is tud lenni.Fát kell vágni, bányásznod kell különböző érceket,elmenni a netherbe utána pedig az endbe ahol megölheted az Enderdragon-t.Van Hardcore ami ugyanaz mint a survival csak 1 élettel..... Szerintem ennek a játéknak van egy "beszippantó" hatása ami nem hagy nyugodni. Én ajánlom hogy próbáld ki mert érdemes! :D
2012. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
73%
Semmi. Nem kötekedni jöttem. Olyan, mint egy drog. Könnyű rászokni, nehéz róla leszokni. Jöhettek oltani. Én is amúgy Minecraftozok de mindegy.
2012. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim válasza:
88%
29. válaszoló, én imádom a skyrimet, de a minecraftban sokkal jobban szabadjára engedheted a fantáziád, írta egy gyerek hogy a minecraft miért tetszik ezzel a grafikával?(és ne írjátok azt hogy a játékélmény elfeledteti ezt).... Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy:a pixel miatt még a tárgyak átformálására is van lehetősége akár kinek akár painttal is :D és igen, a játékélmény elfeledteti velem a grafikát, azért megnéznék egy Fallout 3-t, abban hogy oldanák meg hogy mindent ki lehessen szedni, hogy mindent le lehessen rakni, hogy barkácsolhass magadnak a fakardtól kezdve a gyémántig... de nem csak ez, van sok más a minecraftban, zombik, pókok, csontvázak és a barátságosabb lények, a falusiak, a malacok, a farkasok, a bárány, a tehén és még sorolhatnám, ebben tenyésztheted őket, sok növényt is termeszthetsz, meg a redstone...ha azt kitapasztalod, a kis csapdáktól elkezdve egy egész számológépet is építhetsz vele, de hát ha nem tudjátok elképzelni, hogy mi alakulhat ki a pixeles kockákból, akkor nincs fantáziátok, egyébként a célja az, hogy legyőzd az enderdragont, amihez nagyon nehéz eljutni...sokan mondják hogy szar, de most ezért ne játszak? meg ezért vagyok hülye? mert képes vagyok elképzelni egy ilyen világot? Sztem jobb mint amiben most élünk... osztálytársam állandóan a Diablo3-mal baxtat, de ha nekem nem tetszik? mit csináljak vele pl hogy nem tom hány millióan megvették?ezt most azok védelmére mondom akik nem szeretik a minecraftot, mert sokszor láttam hogy hülyék vagytok minecraft utálók, most erre mit mondjak...az a hülye aki nem bírja elfogadni hogy valakinek más tetszikXD
2012. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
76%

Ja, és én is szeretem, kreativitás a lényege.

A WoWról a véleményem: Nem akarom kipróbálni. Hallottam róla rossz tényeket.

2012. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
16%

A 28. válaszolónak igaza van.

Jön 4 szörny és máris 1.5gb ram ot zabál.

Amennyi gépet eszik ez a szar,

annyit eszik egy modern 3d-s játék. Hasonlítsátok össze

az oblivionnal. 600x élvezhetőbb, és harmad annyi gép szükéges hozzá.

2012. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
34%
Próbáld ki és megtudod. Legjobb sandbox! Sokkal jobb mint ezek a mai "modern" CoD-ok amiket eladnak a 12 éveseknek hogy csuhipuhizzanak benne
2013. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!