Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem vagyok szép,...

Tudom, hogy nem vagyok szép, de tényleg annyira taszító vagyok, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 9. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért tünik úgy, mert erre a dolgokra mindig nagy hangsúlyt fektetek.
2011. júl. 9. 19:20
 12/71 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom nem te vagy a képen...rendes vagy :(
2011. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
95%

Előnyös smink, előnyösebb frizura, és előnyösebb ruhák sokat dobnának rajtad. Nem akarlak megbántani, de ezek a cuccok tipikusan ilyen "kínais csinicuccok", rossz a szabásuk, jellegtelenek és első ránézésre is gagyi benyomást keltenek.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak tervezői ruhákat hordj, én sem szórom a pénzt ruhákra, de egyrészt ez a "stílus" nem áll jól, másrészt ezek a ruhák még ezen a stíluson belül is rémesek és gagyik.

2011. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon szép a hajad, amire buknak a férfiak. Az arcod is kedves. Amit én kuszúrtam /ha jól láttam/ nem borotválod a hónaljadat /ez baj!/ és a körmeid sincsenek rendben. Összességében: egyáltalán nem vagy taszító!
2011. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis sport, egy kis smink, egy más hajfazon ;)
2011. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
85%

adj magadra!

feküdj ki a napra, olyan a színed mint egy hullának.

sminkelj. nem kell sok csak épp egy picike. (szempillaspirál, púder)

borotválkozz...

és mozogj!

máris szebb leszel

2011. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
92%
Igazából a ruhákkal és a hajaddal sem lenne gond, de ápolatlan vagy! Szerintem az alap szép, csak nagyon el van hanyagolva! Kicsit figyelj jobban oda magadra, gondolok itt a szőrtelenítésre, néha napozz egy kicsit, itt a jó idő, jót tesz majd..Aztán, kérlek ne haragudj meg, de kezdj el sportolni valamit. Mert igaz nem vagy kövér, és a lábaid különösen szép formájúak, de hajlamos vagy a hasi hízásra...egészségtelen külsőt kölcsönöz ez neked! Szóval fuss, igyál sok vizet, szőrtelenítés, napozás, és kérj meg egy barátnőt, aki jól, szépen tud sminkelni, hogy adjon pár tanácsot neked:) látod, egy nap alatt elérhetsz egy kis változást:)
2011. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
87%

szerintem rossz a gondolatod magadról

van valami kedvesség az arcodban, semmiképp nem taszító.

de: nagyon-nagyon nem tetszik a ruhád és a cipő sem

Előnytelen is ( ez összefügg, hogy nem jól gonodlkodsz magadról)elegáns zárt cipő kellene. A papucs slampos.

a ruha: térd alá érjen. Egyszínű vagy két szín kombinálásával elegáns legyen. ha mintás: csak egész apró minta. Sötétebb színeket, ha jön az ősz. Lehet, hogy jobb egy szép egyszínű selyem blúz és egy szoknya a ruhánál.


[link]

[link]

2011. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
88%
Egy nőnek ezerszer több esélye van a pártalálásban/választásban, akárhogy néz ki. Nemúgy a férfinak. Ha én felteszek magamról egy képet társkereső oldalakra, a fene se néz rám, vagy megnéznek, de nem írnak. Egy nő mindenhogy szép. Azért NŐ! 28/F.
2011. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
96%

Őszinte leszek.

Korántsem nézel ki olyan jól, mint ahogy kinézhetnél, kb. olyan benyomást keltesz, mint egy tanyasi tehenészlány, mikor beszabadul a lagziba. Rettenetes.

- új ruhatár. De teljesen!! Cipőstől mindenestől

- új frizura. Keress egy olyan fodrászt, aki kihozza belőle, amit lehet, mert most se a színe, se a formája nem jó, és elég száraznak meg borzasnak is tűnik. Erre bizony naponta időt kell szánni!

- kozmetikus!! Nem írom, hogy új, mert most gondolom nincs. A bőröd fakó, és ki kéne tisztítani, a szemöldököt nem is említem meg a hónaljkutyát, ezek már szóbakerültek.

- tanulj meg sminkelni. Sokat tud rontani és javítani is az arcon. Több ezer oldalnyi cikk van róla a neten is, a youtube-on még videóban is megmutatják, mit hogyan kell.

- kicsit érdeklődj a divat után, és nézz utána, mi áll neked jól és mit kell kerülni. Ezek a ruhák ... a lábad és a derekad nem kéne hangsúlyozni, főleg nem fodrokkal kövéríteni.

- kezdj el valamit mozogni!!! A lábad hihetetlen cingár és formátlan, ezen rengeteget lehet alakítani egy kis tornával, lemegy a toka, feszesedik minden rajtad, tetőtől talpig.


Ha adsz magadra, akkor egy-két hónapon belül klasszisokkal jobb nő leszel!!

Nyugi: más is így csinálja.

Az az igazság, hogy vagy sok időt és kevesebb pénzt kell rááldozni, vagy kevesebb idő, de sok pénz.

Nekem az első vált be, mivel pénzem nincs. Tehát tudom, hogy ez nem lehet kifogás.


Sajnálom. De attól, hogy megkérdezed, mi a baj, még nem lesz megoldva semmi.

Legfeljebb megvan az útirány.

2011. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!