Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem vagyok szép,...

Tudom, hogy nem vagyok szép, de tényleg annyira taszító vagyok, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 9. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
90%
hát komolyan, mások tízezreket kiadnak stylistra, itt meg tök jó tanácsok vannak :) te hosszú válaszoló, valami szakmabeli vagy?
2011. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nagyon széplányvagy:)

amikor megláttalak, arra gondoltam, hogy milyen kedves lehet ez a csaj:) látszik rajtad, hogy aranyos, kedves vagy:)

biztosan kelleni fogsz még nagyon sok mindenkinek:) tudod...van, aki nagyon hamar megtalálja a párját, de valakinek később jön el az igazi, és nem azért, mert nem a legszebb vki, hanem mert így alakul:)

és tudod elég sok olyat olvastam én már, hogy aki később találja meg a párját, annak hamarabb alakul ki komoly, őszinte kapcsolata:)

ne aggódj, tuti biztos, hogy lesz párod, és hidd el, hogy ő nagyon fog szeretni téged, így ahogy vagy, és nem csak azért, amilyen külsőleg is vagy, hanem azért is, amilyen értékeid vannak, és ez sokkal jobb, mintha csak a külsejéért szeretnek vkit:)

biztos vagyok benne, hogy nagyon értékes ember vagy, és ezeket az értékekek meg fogják látni benned még mások is:)

nőként mondom, hogy nagyon helyes vagy ( tudod a nők kritikusabbak, szóval...:D )

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
87%
86%-os 21:15 vagyok, rám értetted, hogy "hosszú válaszoló"? :) Ha igen, akkor nem, nem vagyok szakmabeli, mármint sosem tanultam semmi ilyesmit, viszont voltam már sovány is, ducibb is, voltak sportosabb meg nőcisebb meg vagányabb időszakaim is, meg a hajamat 14 éves korom óta (szóval 10 éve) magam vágom/festem (nagyon ritkán megyek fodrászhoz, csak ha lusta vagyok és gyorsan kell valami újítás vagy épp nincs ötletem), ezért volt módom rutint szerezni :)
2011. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
96%

Szia! :)



Osztom azok véleményét, akik azt javasolják, cseréld le a ruhatárad...


Az első képen rajtad lévő ruha pl tényleg hihetetlenül öregít... :)


Ezen kívül még egy tanács, de ez már fényképészeti jellegű...


SOSEM (!) fényképezünk arcot alulról! :) Vagy szemmagasságban, vagy a fényképezőt magasabbra emelve + felfelé nézve... hacsak nem az orrlyukat és a szemgödröt akarjuk kiemelni... :) Fontos, hogy megtaláld a legjobb pozíciót, ami számodra a legelőnyösebb...

2011. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Szerintem sem vagy csúnya,DE osztom a többiek véleményét tényleg cseréld le a ruhatáradat,mert nagyon nem előnyösek neked.Ki emelnék egyet,ami nagyon nem,a színed fehérsége miatt,a második képen látható ruháról lenne szó.Azt feltétlenül felejtsd el,meg persze a többit is.Szerintem is kedves arcod van,de a frizurát lecserélhetnéd meg a színét is.Én egy lépcsőzetes frizurát el tudnék neked képzelni esetleg egy frufruval (?) vagy anélkül is :)

Az első képen levő cipőt rögtön felejtsd el úgy ahogy van,mert valami borzalmas magában is,nem csak a ruhával (hozzá tenném,hogy az mindenkinek borzalmasan áll,szóval nem kell elkeseredni)

A hónaljadat,lábadon a szőrt leborotválhatnád vagy gyantázhatnád ahogy jobban tetszik.Azt mondtad,hogy pedig ezekre nagy hangsúlyt fektetsz.Hát ez most nem sikerült,máskor jobban figyelj oda.Mással is előfordul persze,hogy nem szőrtelenít le egyből miután visszanő,de nem mutogatják,szóval ez nagy hiba.

Másik gond igazából nem is gond,csak ruhából több színt választhatsz,ez a fehérségedre vonatkozik,mivel fehér bőrű vagy így kerülnöd kell a feketét pl.,de ha barna lennél bármilyen színű ruhát felvehetsz.Én pl. olyan fehér vagyok,mint te csak talán barnább egy két árnyalattal,de sajnos nekem allergiám van,így számomra lehetetlen lebarnulni.Neked nem tudom,hogy az van e,ha nincs nem értem,hogy eddig miért nem barnultál le :)

Beszerezhetnél egy pár kenceficét is,hogy legyen egy kis színe az arcodnak is,persze nem kell túlzásba vinni,tudod a kevesebb néha több.

Sok szerencsét és kitartást :) (és remélem én is tudtam valamicskét segíteni)

Amúgy megkérdezhetném hány éves vagy?

2011. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:
22
2011. júl. 10. 09:42
 37/71 anonim ***** válasza:
58%
35nek simán kinéztelek én is...
2011. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
Én nem töröltem senkinek a kommentjét, sőt mindegyikre zöld kezet adtam.
2011. júl. 10. 13:48
 39/71 anonim ***** válasza:
55%
tökmindegy, ő jelezte :DD
2011. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
64%
de törlődött. és megint...
2011. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!