Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem vagyok szép,...

Tudom, hogy nem vagyok szép, de tényleg annyira taszító vagyok, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 9. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
18%
Hát bocsánat h ezt kell mondjam de csúnya vagy...
2011. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim válasza:
100%
Nekem meg pont, hogy a hajad tetszik. Az arcod sem csúnya, kicsit szedd formásra a szemöldököd az sokat dobna rajtad. Azt nem hiszem el, hogy senkinek nem kellesz...gondolom valaki kikosarazott, és most magad alatt vagy.
2011. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal szebb is lehetnél. A ruháid előnytelenek. És az a hegyesorrú törpesarkú papucs... gyorsan dobd ki szerintem.... Egy kis sporttal formáld az alakod. Tényleg szőrösnek látszik a hónaljad és a lábad ezekre ügyelj, hogy ne legyenek azok mert igénytelen benyomást keltenek. Menj el fodrászhoz, egy szép meleg sötétebb barna szín szerintem jól állna neked. (pl.: [link] De a jó fodrász tud segíteni a szín illetve a forma kérdésében is, mert egyszerűen csak lóg a hajad, pedig szép hullámos. Sminkeld magad, korrektor mehet a karikák, am nem tűnik problémásnak a bőröd, egy kis púder a mattítás miatt és ok lenne sztem. Szempillaspirál, felülre szépen fekete tussal kihúzod cicásra, szájfény, egy kis barackos pirosító, mindjárt másképp néznél ki. Vagy barna szemcerkát is használhatnál, az is jól állna.
2011. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
82%
Még valami: nagyon fehér vagy... Én is ilyen fehér vagyok, nem is barnulok+fényérzékeny is vagyok, viszont nekem szőke hajam és kék szemem van, tehát úgy nézek ki mint északi országból származó (ezt már többször is megkaptam), így teljesen más az összhatás nálam és elég hülyén is néznék ki barna bőrrel... Viszont neked nem állna rosszul,napozz vagy menj el párszor a szoliba.
2011. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
87%

Nem taszító vagy, hanem zizi, ha ilyet gondolsz :) Minden rendben van, de tény hogy egy általános profilváltás jót tenne. Egyébkén pedig az, hogy - ahogy te fogalmazol - kellesz-e valakinek, alapvetően belülről dől el, abból, amit sugárzol, aminek csak kis része a külső.

33F

2011. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
48%

Én a képek alapján azt mondanám hogy bőven 30 felett vagy és ráncokban valamint fölöslegben sincs hiány. Nemigazán értek a női praktikákhoz mivel férfi vagyok, de szerintem mindenféle vakolattal együtt is csak az átlagos szintet ütnéd. Nem akarlak megsérteni de ez a véleményem, most mondhatnám azt hogy a belső a lényeg, de a külső tükrözi az ember belső valóját is.


Összefoglalva taszító vagy a jelen állapotodban.

2011. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
85%
sztem is a ruháiddal és a hajaddal kéne kezdeni valamit és áhh az ott nagyon undi h nem borotválod a hónaljad pff nagyon undi attól a pasik is undorodnak egy nőn... :S
2011. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
96%

Én rondább vagyok, de mindig volt valami pasi, aki rámakadt. A kinézeten nem sok múlik.

Fogalmam sincs, miért, a lényeg, hogy "el tudd adni magad". Légy kedves.

Nekem tetszik a hajad, a szemedet hangsúlyozd, mert szép, és szerintem jó az a szemöldök is, de ne vágjál ilyen képet, amin úgy nézel ki, mintha tokád lenne.

A 2. fotó jó. Szerintem a ruhák azok, amik borzalmasak. Egyszerűbbeket válasszál, amin nincs sok minta és fodor. A lábad vékony, ez tök jó.

Persze, a sport meg a kozmetikus jó dolog meg a rendszeres fodrász, de inkább a ruhatárasat cseréld le, ha látványos változást akarsz elérni.

2011. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
90%

Na, kicsit még visszajöttem észt osztani :)


Szóval, itt van mondjuk a legelső kép. Ezzel a ruhával kimondottan öregasszonyosan nézel ki. Ilyet ne viselj! Egyrészt a színe sem áll jól, a világos bőrödhöz kéne valami kontraszt. Ráadásul a világos színek és a nagy minták kövérítenek. A fazon is teljesen rossz, ezzel a könyékig érő ujjal, hozzá a térd fölött végződő aljjal. Plusz lóg az egész, nincs formája. Valami A vonalú ruha sokkal jobban állna. A cipő is teljesen rossz. Ez a fajta hegyes orr nagyon közönséges, főleg ezekkel a csicsákkal. Ja, és ha kép készül rólad, az ilyen beállásokat felejtsd el. Nem tudom, hogy amúgy is ilyen vagy-e, de ezen a képen rémes tokád van. Ne szegd így le a fejed, hanem emeled fel szépen, hogy legyen nyakad is.


A második képen lévő ruha, igaz nem öregasszonyos, de borzasztó. Megmondom őszintén (és nem akarok megsérteni senkit), én ilyen típusú ruhákat a közönségesebb fajta cigány lányokon szoktam látni. Kiemeli a súlyfelesleget ez a fodor meg húzás a ruhán, és lehet, hogy te díszesnek, csinosnak látod ezt a fodrozást, de nem az. A színe ennek sem áll jól, szintén túl világos ez a bőrödhöz, nincs kontraszt. Ez ugyan nem lóg, viszont mindenhol feszül, ami szintén rossz.


A harmadik: ez a piros legalább a bőrödhöz nem olyan rossz, végre egy élénk szín, viszont azért ducibb lányoknak ezt is csak módjával kéne, mert erősít. DE: ezeket a fodrokat felejtsd el. Ez így nagyon rossz. És a hossza ennek sem jó, nem előnyös neked. Bár a három közül ez a legkevésbé rossz, de szintén bazári benyomást kelt. A cipő még elmegy, de én személy szerint nem venném fel, bár különösen nem tudnám megmondani, hogy mi nem tetszik benne.


Szerintem az öltözködési stílusod (ha ilyen, mint amit ezen a három képen bemutattál) egyáltalán nem áll jól. Nagyon ragaszkodsz a szoknyához/ruhához? Nadrág nem jöhet szóba? Bár persze nyáron ez kényelmesebb, de sokkal szebbeket, neked jobban állókat kéne viselned.

Összegezve, ami a ruhákat illeti: kicsit sötétebb színek, élénk színű kiegészítővel mehet, a ruha ne lógjon mindenhol, de ne is tapadjon mindenhol a testedhez, térd alatt végződjön, fodrokat ilyen formában felejtsd el, inkább letisztultabb vonalakat keress.

Ilyesmi fazonra gondoltam pl. (bár nem vagyok benne biztos, hogy ez neked térd alá érne, de a lényeg, hogy ehhez hasonló ruha) [link]

De ha nem ilyen egybe cucc, akkor ez is jól állhatna a méretedben: [link] vagy valami ehhez hasonló. Van normális színe, van normális fazonja, a masni fiatalossá teszi.


Aztán a hajad. Szerintem is valami barna szín állna jól, ez a mostani olyan semmilyen, ráadásul szintén valahogy a bőröddel nem passzol. Meg ez a frizura sem valami nagy eresztés. Egy aszimmetrikus frufru sokat dobna rajta, és talán az is jól állna, ha nem lenne az egész leengedve, hanem egy részét feltűznéd. Mondjuk a kép alapján én úgy látom, hogy sok és jó minőségű hajad van, ezért mindenképp érdemes lenne egy hozzáértő fodrászt keresni, aki ki tudja hozni belőle a lehetőségeket, mert lehetne vele bőven mit csinálni. Fel is lehetne dobni ruhához illő hajpánttal, dísszel, csattal, mert így tényleg nagyon semmilyen.


Némi smink sem ártana. A szemed elég karikás, ott használj korrektort, meg egy picit ki is lehetne húzni a szemed. Ne nagyon vastagon, csak egy kicsit a külső sarkánál. Meg még némi szempillaspirál, kicsi púder, egy kis szájfény, hogy teltebbnek tűnjenek az ajkaid. És szedesd ki a szemöldököd. Mondanám, hogy szedd ki magad, de először inkább bízd hozzáértőre, mert nem hiszem, hogy jól sikerülne, ha te esnél neki.


Hát kb. ennyi jutott eszembe. Tényleg nem vagy egy bombázó, de azért ennél sokkal jobban is ki tudnál nézni.

2011. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
75%

elmondom szerintemmiért vagy "csúnya"

1.hülye fejeket vágsz a képek

2.ezek a ruhák nem,h csak nem állnak jól de de rosszúl is néznek ki

3.szerintem a hajad nem olyan rossz de elmehetnél 1 fodrászhjoz aki megmondaná mi áll jól neked és vágatna neked 1 fazont

4.nem szép a szemöldököd formája

5.sminkelhetnéd magad,de nem túlzottan,csak úgyx szépen szolidan:) 1 kis spiráll,szájfény vagy valami hozzád illő diszkrétebb rúzs,pici szem cerka

6.és az uccsú tokás vagy,meg el is vagy hízva(nem nagyon de el vagy hízva)Úgyhogy mindenképp SPORTOLJ!mert a sport egészséges és formálod is magad!


Bocsi,tényleg nem akartalak megsérteni csak őszínte akartam lenni,segíteni akarok neked:)Csak figyelj oda magadra legyél igényesebb

2011. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!