Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem vagyok szép,...

Tudom, hogy nem vagyok szép, de tényleg annyira taszító vagyok, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 9. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
Tessék adni magadra: a képen tisztán látszik, hogy nem szőrtelenítesz a lábadon-hónaljadon. Ez ma már alap, elvárt igényesség. A hajad sztem is előnytelen, nincs formája, és a színválasztás sem okés. Járj el sportolni, hogy izmosabb és formásabb legyél. Hajrá!!!
2012. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben, de szerintem kicsit többet kellene foglalkoznod magaddal. Az ápoltság, igényesség rendkívül meghatározó manapság. Ezek a ruhák tényleg nem állnak jól, de neten is körbenézhetsz e téren, hogy mi állna jól vagy tanácsot is kérhetsz valakitől. Fontos a smink is. Én nem rég voltam egy profi sminkesnél és mikor kész lettem, alig ismertem magamra, másoktól is rengeteg szép szót kaptam. Szóval a smink az meghatározó lehet. Ha elmész egy kozmetikushoz, sminkeshez ők megmutatják, hogy hogyan sminkeld magad. A hajadnak pedig kellene valami formát adni, csak egy jó fodrász tanácsát kell kérned hozzá :)

Ha egyszer elhatározod magad, hogy változtatni akarsz magadon, akkor hidd el sikerülni is fog. Ezek nem nagy ördöngősségek, mégis sokat változtathatnak rajtad. Muszáj kicsit kísérletezgetned, hogy mi áll jól, mi tetszik.

2012. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:

Olyan gyönyörű nőt tudnék belőled csinálni...


Egy pár kilót fogyj le.

Én egy sötétebb gesztenyés-kicsit bordós árnyalatú hajat tudnék elképzelni neked. a formája: Fufru, rövid, tépett+ heti kétszer hajpakolás!!

szemöldököd csináltasd meg kozmetikussal, arcbőröd mindig tisztítsd, s alapozd le.

Hozzád a cukis-nőies ruhák illenének.

2012. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:

Kamu szag :)

Nem hiszem,hogy te vagy a nő a képen,mert ilyen igénytelen képet senki nem tölt fel magáról...

Ronda ruhák-cipők,szőr a hónaljon-lábon,érdekes pofák.

2012. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
59 válasz után mit gondolsz, milyen újdonságot fogsz még hallani?
2012. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

Eltudnálak képzelni gyönyörű nőnek is.Láttam az új képeidet, szerintem rengeteg változás lett.Egyszerű, szolid ruhák, ez tök jó.Látom, hogy változtattál a ruhádon.

Egy kicsit fogyj le, így még szebb leszel.

Néha kozmetikus, sminkes.Szerezz be egyszerű, szép sminkeket (szempillaspirál, szájfény, szemhéjpúder, korrektor, alapozó, rúzs, tus, stb...)Nem kell a legdrágább márkákat venned, kérdezd meg a a barátnőidet, hogy ők milyet használnak.Nem kell túl izélni, csak az alap smink legyen meg.

Remélem segítettem! (: Sok szerencsét! Hidd el, megéri! Lesz párod, ezen ne görcsölj! Szimpatikus, kedves lánynak tűnsz, fel a fejjel.

2012. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz nem kérdezted, de szerintem nem ártana ha:

-Sportolnál. Nem kell, hogy te légy a következő R. Réka, de egy jó pár kilótól megszabadulhatnál. Nem írtad a magasságod, súlyod, de 5kg veszteséggel is biztos csinos lennél!

-Táplálkozz megfelelően! Ettől szebb lesz a bőröd, a hajad, bár ezekkel most sincs így távolról semmi gond!

-Sminkelj! Most kb úgy 30nak nézel ki, jól állna ha elkezdenél!

-A hajad: menj el egy fodrászhoz, hogy vágjon egy jó frizurát.Mellig érő haj vasalva jól állna.

-Öltözködés: elég pár minőségi ruhadarabot venned, azok sokáig kitartanak, és minden szezonba csak pár darabbal kell kipótolnod, az olcsón is meg van.Kérlek, hanyagold a kínai boltokat! Régen én is sokat vásároltam ott, de a minőség lerí róla sajnos.Nézd eg melyik színek állnak neked jól, én úgy látom, a piros és élénk színű társai nem előnyösek neked!És kérlek, ne hordj fehér cipőt! Az a menyasszony viselete az esküvőn, csak neki megengedett!

És ha társkeresőzöl, akkor a képeken ne "tokásíts" hanem finoman told előrébb z állad! Sokkal szebb képeket tudsz úgy cisnálni. Állj be picit oldalasan, ne szemből, egyik lábat picit előre. A háttér lehetne egy szép park, vagy kávézóbelső!Én ezeket nem bántásból írtam le, csak segítségként, hátha segít neked!

2012. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
Azóta lett változás? :) Van már párod?
2012. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!

Ez ugyan egy sietős kis fotoshop szerűség, de szerinem valami hasonló stílusban kellene gondolkodnod. Az alakodon nem változtattam semmit, szerintem a stílusodon kellene nagyon is változtatni, ritkíttasd meg a hajad, vegyél egy hajvasalót, sminkelj, nem kell sok halvány de üde színeket tudok rajtad elképzelni. És öltözködj a korodnak meg az alakodnak megfelelően!

2013. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez tök jó!
2013. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!