Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem vagyok szép,...

Tudom, hogy nem vagyok szép, de tényleg annyira taszító vagyok, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 9. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy jelezte, a moderátorok állandóan nézik a kérdéseket és ők törlik!!
2011. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
83%

Már nem írok hogy miken változtass mert már többen írták.Fogadd meg a tanácsukat.Kozmetika,sport,új haj,új ruhák tényleg nem ártanának.De basszus amikor emgnéztem a képedet azt hittem egy kb 30-35éves körüli nő írta ki a kérdést,ám 22 vagy.Egy kicsit lesokkoltál a koroddal.A lényeg hogy vátoztass magadnon,mint amiket már írtak.

24/L

2011. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
73%

Basszsu, tökre hasonlítasz Kirstie Alleyre!!! :-)

Bírom a nőcit:

[link]


Nála is találsz képeket, amilyen, mikor elhanyagolja magát, és találsz olyat is, mikor meg egyenes szép.

Mivel eléggé hasonlítasz rá, arcod, hajad, nézd meg a képeket, mert így láthatod, h mi állhat jól-hajszín, ruci, smink, stb. És próbáld ki. 20/L

2011. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
50%
szia szerintem nagyon-nagyon szép vagy csak a ruhák terében szerintem a szemedhez az arcodformájához is igazán passzoló ruhák azok a zöld piros kék lila narancs a sötétebb szinek a hajadat szerintem vagy teljes szőkére vagy pedig teljes feketére kéne festeni
2011. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
Erdekes,mert sokaknak nem tetszett a szemoldokod,es a hajad. Szrintem viszont az arcoddal semmi de semmi baj,foleg nem a hajaddal. A ruhakat valoban felejtsd el.Jobb lenne egy egyszeru pantos felso egy nadraggal,vagy tudom is en,csak legyen egy kicsit fiatalosabb.Ezzel ezt a problemat meg is oldottuk. Masodik:borotva.Kb 10 perc az eletedbol,es volt szor nincs szor. Harmadik:Kezdj el sportolni.Ajanlom a futast,vagy csinalj amit akarsz.A lenyeg hogy sportolj.Es nem hogy taszito vagy,inkabb nagyon is szep. A napozas mar lenyegtelen,szerintem az sem problema ha valakinek feher a bore.Tehat amint latod,nem olyan nehez.Hajra!!
2011. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 20. 18:19
 47/71 anonim ***** válasza:
van azóta új kép rólad?
2011. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
Ha változtattál, akkor képet kérünk!
2011. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:
2011. nov. 2. 17:32
 50/71 anonim ***** válasza:

Haat nem lettel sokkal szebb, de ezen a kepen szepek a labaid, de borzaszto fejet vagsz:

[link]

ezen a kepe viszont a fejed lenne szep, he nem kozepen lenne elvalasztva a hajad, viszont nagyon kedves arcod van:

[link]

ha valahogy osszedobnad akettot, ugy, hogy mindketto jol mutasson

+villantanal egy kis cicit

+ekszereket is hordanal (ne annyira csilivilit)

+egy kis fogyas a hasra

+fiatalosabb ruhazat

+mas hajstilus, lehet egyenes, sotetbarna, szoke, de NE legyen rovidebb valli eronel, mert pufi az arcod, es nem allna jol, de szerintem a sotetbarna sem elonyos ilyen borzszinnel (amugy nekem sem a szemoldokoddel, sem a borszineddel nincs semmi bajom)

+TOBB ONBIZALOM DRAGAM, ES MINDEN RENDBEN LESZ :)

2011. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!