Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem vagyok szép,...

Tudom, hogy nem vagyok szép, de tényleg annyira taszító vagyok, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 9. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
5%
fúú engem igazán taszítassz.
2011. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
hú, most nézem az új képeket. hatalmas változás az előzőekhez képest! gratulálok! :) nem hiszem el, hogy még így sem közeledik egy fiú sem, vagy ha tényleg nem, akkor nem a külsővel van a baj. Nem vagy csúnya egyáltalán, inkább átlagos, mert van azért még min javítani, de az arcod szép. a hajad is szép dús. az új képeken sokkal jobbak a ruhák, bár nem az utolsó divat szerintiek, de nem is ízléstelen. Ha sportolsz, nagyon szép, nőies telt alakod lehetne, de így sem taszító egyáltalán!
2012. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
100%

Én bizony nem venném készpénznek azt a sok "jó tanácsot" amit itt Neked főleg tini válaszadók írtak. Nem vagy csúnya és csak kisebb változtatásokat kellene eszközölnöd szerintem. A hajaddal fogalmam sincs mi a baja az embereknek, egyáltalán nem ápolatlan, igénytelen. Nem tudom mióta csak a festett, agyonfazonírozott, belőtt séró a menő, nekem tetszik hogy természetes. A másik pedig hogy nehogy nekiállj szolizni mert egyesek cikinek tartják a fehér bőrt (bezzeg régen kiváltság volt). És agyonsminkelned sem kell magad, fölösleges, attól nem leszel szebb.

Amin tényleg lehetne változtatni az az öltözködés, egy kicsit visszafogottabb, minőségibb darabok jobban állnának neked. Fogynod szerintem nem kell feltétlenül inkább formásodni, feszesedni kellene. Napi fél óra mozgás biztos belefér az életedbe és hamar meg fog látszani az eredmény.

2012. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Teljes mértékben tudom neked ajánlani Takács Nóra videó blogját aminek " Hogyan legyek jó nő " a címe. Rengeteg házipraktika, hajviseletre bőrápolás, arcápolás, satöbbi!
2012. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

Megnéztem a képeket, az elsőn nem jön be a ruhád, az utóbbi kettőn viszont kifejezetten izgatsz, mint nő. Ne értsd félre, nem ordenáré hozzászólást akarok gyártani, de komolyan megmozgattad a fantáziámat és...


Remélem ez válasz a kérdésedre.

2012. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
Rossz a tartásod, nagyon előrebukik a fejed, és ettől még tokád is lesz. Húzd ki magad, lássuk a nyakadat! És borotváld le a hónaljadat!
2012. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:

Nem hozod ki magadból a maximumot,ez a baj.

Olyan jól át lehetne téged alakítani.

Szőrteleníts,más frizura kellene,ha elmész egy jó! fodrászhoz olyan csinál neked ami jól áll,és új ruhák sem ártanának.Lehet turiból,vagy akár a tescoból is stílusosan öltözködni.Nagyon hóka vagy,elmehetnél szoliba,ha ellenzed,akkor nyáron mehetnél többet napra. :)

Használj sminket,az mindenki arcát feldobja kicsit!

2012. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
21%
Huh, ilyenkor megnyugszom, hogy mégse vagyok annyira ronda. :)
2012. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 Ci.ara ***** válasza:

nem nem vagy taszító:)

VISZONT!!!


a te helyedben elmennék egy kozmetikushoz vmi formát adnék a szemöldöködnek (ez max 500ft lenne )azután már tudnád magadnak kiszedni.

Aztán a hajad tök szép :) simán kezdhetnél vmit mondjuk ha megmosod akkor száríthatnád egyenesre :) már is feldobná az arcod ez a két dolog

Elkezdenék futni /biciklizni +egy picit egészségesebben enni értem itt h kerüld a cukrot a zsíros ételeket :) ha vna vmi kérdésed vagy írj nyugodtan privátot szívesen segítek neked :)

2012. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:

Őő nem lennél csúnya, ha kicsit jobban oda figyelnél a külsődre.

Először is borzalmas a hónaljszőröd, legalább is a képen úgy látszik, lehet, hogy én látom rosszul, de kétlem...Szóval azt nagyon gyorsan tüntessed el, EGY NŐ NEM LEHET TISZTA SZŐR!!! Szemöldöködre is ugyan ez igaz. A ruháidat dobjad ki, NEM SZABAD FELVENNI SEMMI FÉLE FODROS SZOKNYÁT ilyen testalkatra, csak rontasz a helyzeten. Hordhatnál nőies, de nem tapadós-fodros (!) ruhákat, ami a méreted! A cipő szintén szörnyű...hegyes orrú, ne az ilyeneket is sztornózd, inkább lekerekített javasolnék. Sötétebb ruhákat hordjál, mert nagyon világos a bőrőd és így abszolút nem szép a hatás...kulcs a KONTRASZT. A hajad túl világos, és ráférne egy kis ritkítás. Az alakodról nem mondok semmit, mert ha eltalálod a megfelelő stílust akkor azzal sem lesz semmi gond.

Remélem segítettem. :)

2012. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!