Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csak a csontsovány nő a...

Miért csak a csontsovány nő a "jó nő"?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy fél éve szültem, terhességem alatt felszedtem 26 kg-t, van még 10 kg felesleg.

Nemrég anyukám átjött vigyázni a kicsire este (míg alszik), hogy el tudjunk menni végre egy kicsit kikapcsolódni, szórakozni. Mozi után beültünk egy bárba, ahol összefutottunk a párom kollégáival (akiknek nincs párjuk). Persze a szokásos téma a csajok voltak. Először elkezdték dicsérni a pincér csajt, mert, hogy milyen vékonyka, de szerintem malac arca volt, a Miss Röfire hasonlította Muppet show-ból. Majd újabb lányokat ajnároztak (voltak persze köztük olyanok is, akik valóban szépek.) Nagyon a nyelvemen volt, hogy "Titeket az ilyen csajok észre sem vesznek, még nekem se kellenétek, pedig túlsúlyos vagyok, nem még ha lefogynék 10 kg-t!", de nem akartam bunkó lenni. Aztán az egyik elkezdte fikázni az exét, hogy milyen töltött galamb, és egy másik lányhoz hasonlítani, hogy hát neki olyan jön be, és az exe messze nem olyan. Tutira tudom, hogy az exe egy átlagos testalkatú lány, aki aranyos, a másik soványság meg egy idegbeteg hisztérika. Akkor már kezdtem felkapni a vizet. Nagyon rosszul éreztem magam. Gondolatban elő is kaptam egy pisztolyt és fejbe lőttem magam, mert nekem még jogom sincs élni, mivel erősebb vagyok. Hazafelé csendben ültem a kocsiban a párom mellett, azon járt az agyam, hogy ha nem lettem volna ott, vajon ő mit mondott volna ezekre a kijelentésekre. Vajon mi az ő véleménye. Már az is eszembe jutott, hogy talán utál is engem, mert nem vagyok sovány, lehet, hogy szégyell is. Nagyon rossz a közérzetem, el is kezdtem koplalni, de tök ideges vagyok azóta, nem találom a helyem. Miért ilyenek a pasik? Miért jó nő, aki sovány, még akkor is ha csúf a feje? Miért kell az ember önbizalmát letaposni, csak mert nem egy deszka? Arcommal, hajammal mindig is elégedett voltam (nem vagyok beképzelt), és sok lányt ismerek, akik arcra nagyon szépek, aranyosak, csak van rajtuk pár kiló felesleg. Az ilyen lányok miért nem "jó nők?"



2013. dec. 23. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Boldog Karácsonyt mindenkinek! <3

2013. dec. 23. 09:23
 12/79 anonim ***** válasza:
90%
Hát pedig a kérdésed alapján nem úgy nézel ki mintha elégedett lennél magaddal.Ne érts félre nekem semmi bajom a "gebékkel" sem a molettakal" de mi nők nagyon gázak tudunk lenni.Miért kell magunkat máshoz hasonlítgatni.Lehet nekem csak izmos pasik jönnek be,és mackohoz megyek férjhez mert az egész lénye megfogott nem csak a külső.Amúgy meg most nagyon trendi a "gebeket" lenezni.
2013. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
61%
Nem minden pasi ilyen.Én szeretem a teltebbeket.Jó ha van mit fogni.Az önbizalmadat kicsit polírozhatnád,mert az önbizalomhiány is ki tud végezni egy kapcsolatot.
2013. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim válasza:
90%
Hasonló testalkatú vagyok mint te kedves kérdező három gyerek után maradt rajtam felesleg és így a tél kezdetével még felkúszott néhány kiló, a férjem teljesen bezsongott tőlem, imádja hogy van mit fogni, és ez a felesleg most kivételesen nem pocakra hanem mellre ment :). Nekem is vannak ilyen ismerősök akik a vékony lányokra vannak beállítva és el is kezdik őket ajnározni és volt hogy beszóltam nekik hogy akkor miért nem mész oda és beszélsz vele vagy oda hívta a csajt és bemutattam a férfi ismerősöket neki, ha láttál már nyuszikat egyik sem volt képes sem köpni sem nyelni csak a kifogás ment, én meg jót mulattam. Szájhősök! Ne is törődj velük.
2013. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
46%
Ritka egy észlény vagy te, kérdező!
2013. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy rossz társaságba kerültél éppen, vagy nagyon érzékeny vagy erre a témára. Nálunk a baráti társaságban nincs két olyan férfi, akinek ugyanolyan nők tetszenének. Van aki kifejezetten a vékony, törékenyeket szereti, van aki a magasakat, van akinek csak az alacsony lányok jönnek be, van aki a nőies formákat szereti, van akinek az átlagos testalkatúak soványnak számítanak és azt mondja rájuk, hogy nem rossz, de hízhatna 10 kg-t és úgy bombanő lenne.

És persze aki vékony annak még lehet szép arca és lehet kedves, nem minden vékony nő ronda és hisztérika.

2013. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
46%
Végig se olvastam, már az elején lerí hogy az a tipikus női féltékenységed van, hogy aki nálad jobb azt egyből fikázod.
2013. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, nekem is van 5-6 kg súlyfeleslegem, és nem érzem jól magam a bőrömben ettől. És nem azért, mert a pasiknak esetleg nem tetszem így, hanem mert érzem hogy itt, ott kibuggyan, hurka van, és kényelmetlen. A lépcsőn is nehezebben megyek fel a 4. emeletre (lift nincs). Szóval szerintem is az van, hogy a kövérebb, husosabb nőkről valóban az "igénytelenség" jön le, és ezt nem én mondom, ezt hallom a fiatalabb korosztálytól, és itt is írta már valaki. Nekem sem tetszik egy kövér nő, és egy kövér férfi sem. Ami nem egyenlő azzal, hogy nem beszélgetek, meg röhögcsélek egy jóízűt velük, egyszerűen a szememnek nem tetszik és nem tudom megmondani miért nem. (még egyszer jelzem, nekem is van súlyfeleslegem).


Ha ennyire zavar, fogyj le 10 kg-ot, és azon kívül, hogy a férfiaknak is tetszeni fogsz, sokkal jobban fogod magad érezni a bőrödben. A koplalás nem jó módszer! Attól még ducibb leszel egy idő múlva, az idegességről nem is beszélve. Felezd meg a kajádat, a szénhidrátot csökkentsd minimálisra, 6 után ne egyél, és mozogj hetente kb. 3x valamit. Boldog Karácsonyt! :)

2013. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
51%
Ha elégedett lennél az alakoddal és nem érdekelne ez a téma nem tettél volna fel ide kérdést.Ne féltékenykedj.
2013. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy imádom mikor az ilyen válaszaimra lepontozást kapok, ezzel is bizonyítják az elhízott visszataszító nők hogy már megint csak igazam van. Fagyikával, meg csokikával vigasztalják magukat, feljönnek ide siránkozni, de persze ilyenkor is a kézben van csokika és gondolják magukban hogy jaj istenem miért nem vagyok én olyan, pedig rengeteget hisztizek emiatt.
2013. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!