Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ANOREXIÁSOK! Mit csináltok,...

ANOREXIÁSOK! Mit csináltok, ha csak a "fejetek" éhes? Hogy győzitek ezt le?

Figyelt kérdés
Távol áll tőlem ez a betegség,de szeretnék fogyni egy kicsit, talán ti tudjátok a legjobb praktikákat.

2013. ápr. 4. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia egy súlyos testi,lelki betegség.Ha távol áll tőled,talán nem így kellene kérdezni.Ha a fejed éhes,vagyis ehetnéked van,de nem vagy éhes,egyél zöldséget,gyümölcsöt.És ne felejts el sportolni,különben csak egy nyeszlett,egészségtelen vékony ember leszel.
2013. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexiásnak a feje nehezen éhes, ugyanis a legtöbbjüknek lelki okok miatt nincs étvágya.
2013. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Az anorexiások is éhesek!A különbség csak az, hogy ők ezt elnyomják, az éhség ellenére nem esznek.Akaraterővel, trükökkel legyőzik az éhséget.Inkább vállalják a halált, mert rettegnek a hízástól és az ételtől. egy ex-anorexiás
2013. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizet ittam vagy lefeküdtem aludni. Nem tanácsolom, hogy ezt válaszd. Cseppet sem menő vagy vicces vagy egészséges és egyáltalán nem érzi közben jól magát az ember. Inkább egyél, ha éhes vagy valamit, ami nem hizlal..
2013. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Így van, én is beleestem ebbe, de nem olyan vicces.

éhséget éreztem, de nem ettem, leültem gépzeni, vagy forró tea/kávé minden nélkül.

Reggel ettem egy picit de nem sokat. Elmente suliba, baromi éhes voltam, de nem volt mit enni, mert nem vittem és pénzem sem volt.

Hazajöttem vizet ittam, majd vacsorára egy kis joghurtot répával vagy uborkával és kész.

Fél év 30kg, de nem ajánlom!!!!!!!!!!!!!

2013. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
49%
Az anorexia nem csak egy hobbi, sajnálom hogy fel merted tenni ezt a kérdést, mintha kihasználnád az anorexiásokat, de különben nagyívben teszel rá hogy haldokolnak igaz? Csak az számít, hogy te lefogyj...
2013. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 20 kilót fogytam.

Az utolsó tíz véletlenül ment le rólam, észre sem vettem, csak amikor már késő volt.

Én is jól teleittam magam, hogy a víz kitöltse a gyomromat.

Kérdező, örülj hogy nincs ilyen problémád, inkább étkezz változatosan, ha éhes vagy, egyél mert a szervezeted azért jelez! Ha csak unalomból ennél, vagy mert "még van egy kis maradék", keress egy könnyű, de tápanyagokban dús rágcsát(párolt/grillezett zöldség, főzz tojást, sovány felvágott stb)

2013. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


tessék, itt olvashatsz mindenféle praktikáról.

DE, ha van egy kis eszed és értékeled az életed, amit a szüleidtől kaptál, akkor ajánlom a szénhidrát elhagyását és a normális fogyókúrát!

2013. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a fejed éhes, az is azt mutatja, hogy éhes vagy. A mentális éhség - főleg, ha összezavartad az éhségérzeted diétázással, fogyókúrás praktikákkal - ugyanolyan fontos, mint maga a fizikai éhség!


Ha úgy érzed, hogy többet kellene enned, ha vágysz többre, akkor nem számít, hogy az agy milyen módon jellemzi ezeket a szükségleteket.


Edd azt, ami jól esik, és ne tilts meg semmit. Az egészség nem a testsúlynál kezdődik, az anorexiával küzdő betegek pedig nem fognak neked "diétás tippeket" adni, mert ez egy borzasztó kegyetlen és manipulatív mentális betegség, és ha ilyen kérdést teszel fel, azzal csak tőrt döfsz még a legfájdalmasabb pontjába az illetőnek. Ha ilyen kérdést felteszel, az azt bizonyítja, hogy cseppet sem áll tőled távol ez a betegség, mert már ilyeneken gondolkozol. Az evészavar nem súlyfüggő, hanem hozzáállás kérdése.

2018. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!