Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csak a csontsovány nő a...

Miért csak a csontsovány nő a "jó nő"?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy fél éve szültem, terhességem alatt felszedtem 26 kg-t, van még 10 kg felesleg.

Nemrég anyukám átjött vigyázni a kicsire este (míg alszik), hogy el tudjunk menni végre egy kicsit kikapcsolódni, szórakozni. Mozi után beültünk egy bárba, ahol összefutottunk a párom kollégáival (akiknek nincs párjuk). Persze a szokásos téma a csajok voltak. Először elkezdték dicsérni a pincér csajt, mert, hogy milyen vékonyka, de szerintem malac arca volt, a Miss Röfire hasonlította Muppet show-ból. Majd újabb lányokat ajnároztak (voltak persze köztük olyanok is, akik valóban szépek.) Nagyon a nyelvemen volt, hogy "Titeket az ilyen csajok észre sem vesznek, még nekem se kellenétek, pedig túlsúlyos vagyok, nem még ha lefogynék 10 kg-t!", de nem akartam bunkó lenni. Aztán az egyik elkezdte fikázni az exét, hogy milyen töltött galamb, és egy másik lányhoz hasonlítani, hogy hát neki olyan jön be, és az exe messze nem olyan. Tutira tudom, hogy az exe egy átlagos testalkatú lány, aki aranyos, a másik soványság meg egy idegbeteg hisztérika. Akkor már kezdtem felkapni a vizet. Nagyon rosszul éreztem magam. Gondolatban elő is kaptam egy pisztolyt és fejbe lőttem magam, mert nekem még jogom sincs élni, mivel erősebb vagyok. Hazafelé csendben ültem a kocsiban a párom mellett, azon járt az agyam, hogy ha nem lettem volna ott, vajon ő mit mondott volna ezekre a kijelentésekre. Vajon mi az ő véleménye. Már az is eszembe jutott, hogy talán utál is engem, mert nem vagyok sovány, lehet, hogy szégyell is. Nagyon rossz a közérzetem, el is kezdtem koplalni, de tök ideges vagyok azóta, nem találom a helyem. Miért ilyenek a pasik? Miért jó nő, aki sovány, még akkor is ha csúf a feje? Miért kell az ember önbizalmát letaposni, csak mert nem egy deszka? Arcommal, hajammal mindig is elégedett voltam (nem vagyok beképzelt), és sok lányt ismerek, akik arcra nagyon szépek, aranyosak, csak van rajtuk pár kiló felesleg. Az ilyen lányok miért nem "jó nők?"



2013. dec. 23. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
Érdekes, én akiket eddig, mostanában ismertem meg, nagyon sokan buktak arra, akin volt mit fogni :DD A barátod meg lehet azért nem mondott semmit, mert így is gondolja, az enyém is mondta sokszor, hogy náluk van lány, akit egy ketten leszólnak, hogy nem a legjobb nő, pedig nem kövér amúgy, csak erősebb testalkatú (de tényleg), és akkor helyeselt, de utána amikor rákérdeztem (én se vagyok valami sovány, bár azért jó, akkora se mint a fentebb említett..), hogy akkor most engem is kövérnek tart-e, de azt mondta, hogy nem akarta rávágni, hogy neki még az is "bejön", mert akkor az illető meg én is félreérthetem, és hülyén nézhetünk rá. De innen is tudtam meg hogy neki nem tetszik pl a túlzott soványság, meg a haverjainak se javarészt. Neked sikerült egy ilyen társaságot kifognod ahogy elnézem :S
2013. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:

A 43-as egy r-uppótlan b-unkó.


Gondolom egy kis p-csű véglény, akivel nő szóba nem áll, se sovány, se kövér.

2013. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
11%
#52, szerintem igaza van, bár nem volt valami kedves ez tény. Minek híznak el a nők a terhességre hivatkozva? Azért egy terhesség alatt sem kell felhízlalnod magad annyira, h plussz 26 kiló legyen feleslegben. Ez nem más mint igénytelenség.
2013. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, én "csak" 18 kg-ot híztam a terhességem alatt, ebből 4,2 kg volt a gyerek, majdnem ugyanennyi a méhlepény, de még akkor is ott maradt bő 10 kg. Egy terhes nőt mindenki etet. A férje, az anyja, az anyósa, a barátnői, mert "kettő helyett kell enned". És akinek nincs elég erős személyisége, hogy megmondja, hogy "majd én tudom, hogy mikor elég", az csak eszik és eszik, amikor tömik, mert mi van, ha tényleg amiatt lesz pici, beteges a babája, mert nem eszik rendesen. Szóval elég nehéz terhesen nem elhízni. Persze nekem is van olyan ismerősöm, aki szülés után 2 hónappal már bombanő volt és bikiniben rohangált a strandon, meg van olyan is, akin rajta maradt legalább 25 kg, pedig már ovis a gyereke. Nekem bő 1 év kellett ahhoz, hogy normálisan nézzek ki és elég komoly küszködések árán ment csak. Meg jól összevesztem az anyósommal, hogy nem vagyok hízódisznó, ne etessen, ha nem vagyok éhes, sőt, ne is főzzön nekünk, mert tudok én főzni. Természetesen változatlanul egy hadseregnek főz, ha megyünk, de már nem vagyunk hajlandók elhozni azt, amit csomagol. Ennek eredményeként a sógorom legalább 20 kg-ot hízott, mert neki "kell" megennie mindent...
2013. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
33%
Ez a kettő helyett kell enni nagyon nagy ostobaság. Miért kéne? Egészésgesen kell étkezni, nem kettő helyett. Akit pedig anynira nem érdkel a külseje, hogy hagyja hogy felhízlalják, arra nem tudok mit mondani... A kismamák a saját igénytelenségük miatt híznak el.
2013. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ki kell próbálni, milyen, amikor mindenki tukmálja rád a kaját és próbál lelkiismeret furdalást okozni azért, hogy egyél. Utána lehet okoskodni.
2013. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
60%
Kipróbáltam, nekem is van két gyerem. Van ennyi önfegyelmem, hogy nem eszek "feleslegesen". Egyébként ehhez nem kell terhesnek lenni. Anélkül is tukmálja sok nagyi a kaját az emberbe. Ez csak kifogás, hogy jajj terhes vagyok akkor most elszabad híznom mint a disznó.
2013. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:

Nagyon "okosak" az utóbbi hozzászólók, az állítólagosan volt terhes nővel egyetemben, akit az anyós etet. Biológiatankönyvet nem ártana kézbe venni. Mert ugye egy terhes nő főként azért hízik, mert eszik...Igazi paraszt-mentalitás. Véletlen sem a hormonális változások miatt hízik, ugyeeeeeee???

A hormonális hatású vizesedésről már nem is szólok.


Megbántam, hogy válaszoltam korábban, pedig szerintem itt az egész bagázsból az enyém a legépítőbb hozzászólás, igaz a kérdező ba..ik visszanézni, ezért utálom az ilyen feleslegesen kiírt kérdéseket.

2013. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
34%
A kismamák 90%-a nem emiatt hízik el, hidd el előző. Sokkal nagyobb mértékben játszik közre az igénytelenség és az elhanyagoltság. Biztos vagyok benne, hogy a te környezetedben is vannak ilyenek, akik megállás nélkül zabálnak a kettő helyett kell ennem elvre hivatkozva.
2013. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, hagyd már ezt az igénytelenség dumát! Mint egy papagáj esküszöm. Igénytelen,az, aki nem fürdik, nem mos hajat.

Amúgy voltál már terhes? Mert a válaszod alapján nem hiszem!

Kib-szott egy elferdült világot élünk amúgy, az az elfogadott lassan, ha a terhes nő is anorexiás, meg juj, ha felszed pár kilót, már igénytelen!

Kapjatok már a fejetekhez!

Remélem, hogy mindenki aki az igénytelen, és egyéb ocsmány jelzőket használja egy terhes nőre, ha felszed néhány kilót, nos remélem az illető anyja is megkapta amikor vele volt terhes.

2013. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!