Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csak a csontsovány nő a...

Miért csak a csontsovány nő a "jó nő"?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy fél éve szültem, terhességem alatt felszedtem 26 kg-t, van még 10 kg felesleg.

Nemrég anyukám átjött vigyázni a kicsire este (míg alszik), hogy el tudjunk menni végre egy kicsit kikapcsolódni, szórakozni. Mozi után beültünk egy bárba, ahol összefutottunk a párom kollégáival (akiknek nincs párjuk). Persze a szokásos téma a csajok voltak. Először elkezdték dicsérni a pincér csajt, mert, hogy milyen vékonyka, de szerintem malac arca volt, a Miss Röfire hasonlította Muppet show-ból. Majd újabb lányokat ajnároztak (voltak persze köztük olyanok is, akik valóban szépek.) Nagyon a nyelvemen volt, hogy "Titeket az ilyen csajok észre sem vesznek, még nekem se kellenétek, pedig túlsúlyos vagyok, nem még ha lefogynék 10 kg-t!", de nem akartam bunkó lenni. Aztán az egyik elkezdte fikázni az exét, hogy milyen töltött galamb, és egy másik lányhoz hasonlítani, hogy hát neki olyan jön be, és az exe messze nem olyan. Tutira tudom, hogy az exe egy átlagos testalkatú lány, aki aranyos, a másik soványság meg egy idegbeteg hisztérika. Akkor már kezdtem felkapni a vizet. Nagyon rosszul éreztem magam. Gondolatban elő is kaptam egy pisztolyt és fejbe lőttem magam, mert nekem még jogom sincs élni, mivel erősebb vagyok. Hazafelé csendben ültem a kocsiban a párom mellett, azon járt az agyam, hogy ha nem lettem volna ott, vajon ő mit mondott volna ezekre a kijelentésekre. Vajon mi az ő véleménye. Már az is eszembe jutott, hogy talán utál is engem, mert nem vagyok sovány, lehet, hogy szégyell is. Nagyon rossz a közérzetem, el is kezdtem koplalni, de tök ideges vagyok azóta, nem találom a helyem. Miért ilyenek a pasik? Miért jó nő, aki sovány, még akkor is ha csúf a feje? Miért kell az ember önbizalmát letaposni, csak mert nem egy deszka? Arcommal, hajammal mindig is elégedett voltam (nem vagyok beképzelt), és sok lányt ismerek, akik arcra nagyon szépek, aranyosak, csak van rajtuk pár kiló felesleg. Az ilyen lányok miért nem "jó nők?"



2013. dec. 23. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
57%
41-es te miről beszélsz?
2013. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
65%
Valamit félreolvastam. :D
2013. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
46%
8.45 óta minimum 3 kövér nő ott ül a gép előtt, nézzétek csak meg a százalékokat. Aztán meg siránkoznak. Na meg hogy szoptatás alatt nem szabad fogyózni? Hát kérem, nem kell elhízni terhesség alatt, és akkor nem kell utána fogyózni!
2013. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb szólj közbe, ha ilyen bunkók. Nem csoda, hogy nincs barátnőjük az ilyeneknek:DDDD
2013. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
2013. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
88%

Legközelebb ha végre kettesben vagytok a pároddal és találkoztok a haverokkal, akkor egy köszönés után lépjetek le. Gondolom nem így terveztétek az estét..

Saját magadnak rontottad el az estédet, a pároddal szerettél volna lenni hosszú idő után, én biztos inkább leléptem volna. Különben sem tartom jó ötletnek belecsöppeni egy ilyen társalgásba egyetlen nőként.

Egyébként meg messze nem igaz, hogy a vékony, csúf arcú lányokra buknak a pasik, én ilyen vagyok és hidd el nem buknak rám a pasik. Különben is ízlések és pofonok, de szerintem amitől inkább kifutnak a világból, az az irigység, rosszindulat nem pedig az a 10 kg felesleged..

2013. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
73%

Csak túlreagálod a dolgot :) A párod nyilván azért nem mondja mert így szeret ahogy vagy :)

És nem mindenki szereti a vékonyakat.

Én 90 kiló vagyok, világ életemben nagydarab voltam pedig napi szinten megyek futni meg versenyszerűen díjugratok de eddig még nem volt pasikban hiányom,és már 5 éve vagyok a mostani párommal aki előttem csak soványokkal jött össze. Szóval szerintem a kisugárzás a lényeg meg hogy úgy ránézésre igényes legyél.

2013. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
83%

Én genetikailag vagyok vékony, képtelen vagyok a hízásra. Most akkor emiatt kevesebb vagyok? Nem egyszer szóltak már le a ducik, hogy milyen beképzelt vagyok, mellé meg lentről fölfele méregetnek, csak mert nekem jó alakom van. Kiráz a legtöbbtől a hideg.

Ezzel szemben ne érezd rosszul magadat, ha te nem ilyen vagy. Nyilván nem csak a csontos lányok a nyerők, terhesség alatt meg normális a hízás. De azért ne felejtsd el, hogy a vékonyaknak sem mindig könnyű... sőt, lassan már az lesz a baj, ha vékony vagy. Jönnek a nagy szólások, hogy "csontokkal csak a kutyák játszanak", és miegymás.

2013. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim válasza:

Erdekes, en meg azt vettem eszre, hogy egyre inkabb az izmosabb nok lesznek a ferfiideal.

Az en baratom, meg szinte az egesz barati tarsasagom peldaul tipikusan ezekert a nokert vannak oda. En sajnos meg nem tartozok ezek koze, de januartol kemeny edzes lesz, mert nekem is ok tetszenek:)

Ilyenekre gondolok peldaul, hogy Michelle Lewin, aki fantasztikus no szerintem.

Mindenesetre te a ferjednek felelj meg, meg magadnak, ne a baratainak. Szexualis eletetek rendben van? Ha igen, akkor valoszinu, hogy a parod kivan igy is, ami szuper, de ettol meg nem kell lemondani az egeszseges eletmodrol, le lehet, sot le kell adni a tulsulyt, nem csak az esztetika miatt, inkabb egeszsegugyi okokbol, illetve hogy ne legyen az onbizalmaddal gondok.

Konnyen beszelek egyebkent, en is tudom, hogy nagyon nehez lemondani a burgerkinges kajarol, meg a napi legalabb 1 csokirol, vagy arrol az egy zacsi chipsrol meccs alatt, de megeri, es erre kell gondolni.

Na meg szerintem a ferjed barátai pont azert nem ereztek elotted kinosnak a temat, mert tudjak, hogy te amugy nem vagy ilyen, csak a szules miatt hiztal meg, igy valoszinu egy velemenyen vagy veluk, ennyi az egesz.

2013. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
46%

#40, #39

A kövér nők már pedig igénytelenek. Akin nagy mennyiségű felesleg van, az igénytelen magára. Moshat hajat amennyiszer akar és öltözhet csinosan, attól még igénytelen nő marad.


Amúgy szerintem is az önbizalmaddal van probléma, kérdező, ha jól éreznéd magad a bőrödben, eszedbe sem jutan másokat vizslatni. 26 kilót felszedni rengeteg, nem is tudom, hogy csináltad. Ha még van rajtad 10 kiló, az is nagyon sok, de ha kitartó vagy simán lejön.

És ha nem vagy tökéletes, akkor nincs jogod másokat lecsúfozni. Ennyi erővel az a lány is mondhatná rád, hogy zsírkoca. Teljesen jogosan.

Szerintem a szépség onnan kezdődik, ha valaki jólérzi magát a bőrében és ad magára (ezalatt azt is értem, hogy nem egnedi meg magának, hoyg 10 kiló feleslegekkel mászkáljon az életben). És igen, lehet valaki vékony, de ha nem feszes és lóg rajta minden, akkor az se szép. A sportos alak a legszebb, véleményem szerint. De a legfontosabb az, hogy jól érezd magad. Ha van rajtad plussz 10, akkor valószínüleg nem nézegeted magad elégedetten a tükörben.

2013. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!