Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellű nők/lányok! Nektek...

Kismellű nők/lányok! Nektek hogy lett önbizalmatok (már ha lett)?

Figyelt kérdés
Szóval nekem nagyon kicsi a mellem, alig egy tenyérnyi, és őszintén szólva én is tudom és elismerem, hogy a nagy mell sokkalta jobban néz ki, főleg dekoltázsban. Ti hogy szereztetek ennek ellenére önbizalmat? El tudtátok fogadni magatokat? Ha lett párotok, és neki tetszett a melletek, attól éreztétek magatokat jobban? Vagy úgy gondoljátok, hogy a ti alkatotokhoz amúgy is jobban áll a kis mell? (Én amúgy elég vékony vagyok.) Tudtatok pasizni így is? Volt olyan, hogy valaki visszautasított titeket kifejezetten a mellméretetek miatt? Velem még nem volt ilyen, de ha lenne, utána szerintem napokig sírnék és bőgnék és visítanék és dühöngenék, annyira megviselne.

2017. okt. 10. 20:42
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
51%
Szilikonmellel.
2017. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
78%
Úgy, hogy tudom, sokkal értékesebb ember vagyok másoknál, és ez rohadtul nem a mellméreten múlik.
2017. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
70%
Ha arcra szép vagy meg jó alakod van akkor senkit nem fog érdeklni hogy mekkora melled van.
2017. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nincs olyen problémám, mert elég nagy mellel rendelkezem, de én elcserélném kicsire. Kegyetlen rossz amikor mész és ha melltartó li van rajtad mozog, ha futsz a nyakadban van, úgyhogy ne ezen mérd a magabiztosságot, hidd el nagy mellel nehéz az élet. Ja és a melltartó nélküli ruhékat elfelejtheted, mert vagy mellben kicsi, vagy semmit sem tart.
2017. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

#1: Igen, tudom, az jó ötlet, csak sajnos elég drága, ráadásul arra meg azt mondják, hogy undorító meg műanyag meg hazudozás meg minden.. :( A legjobb az, ha valakinek természetes nagy mellei vannak és mellé vékony alkata, csak sajnos elég kevés az ilyen szerencsés lány, de a férfiak ezt várják el, és evolúciósan beléjük van kódolva, szóval nem nagyon lehet mit tenni ellene...


#3: Nagyon, nagyon remélem, hogy tényleg így van. Egy szép arc tényleg tud kompenzálni, de azért rengeteg a szép és nagymellű nő is, amellett meg miért kellene valakinek egy szép, de kismellű csaj, ha egyszer kaphat nagyot is? :((

2017. okt. 10. 20:59
 6/54 anonim ***** válasza:
13%
Utálom a nagy melleket. Egy normális férfi a kicsit szereti.
2017. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

Igaz nem nő vagyok, de szerintem semmi baj nincs a kis mellekkel. Persze van akinek az jön be, de van akinek a kicsi. És szerintem párválasztáskor sem az a legfontosabb mindenkinek, hogy mekkora az adott lány melle.


18F

2017. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

#4: Igen, megértelek, a nagy mell valóban járhat kisebb-nagyobb fizikai hátrányokkal, pl. amit írtál, hogy nagyon ugrál futás közben. De pasizás terén legalább akkora előnyt jelent. Az ember kirakja a melleit egy mélyen dekoltált ruhában, arra a pasik nagy része elkezdi csorgatni a nyálát, és kb. bárkit meg lehet szerezni ezzel. A kismellűek ilyet nem csinálhatnak, nekik nincs mit kirakni, és nincs mit bedobni egy pasinál, arról nem is beszélve, amikor valaki jobb jegyet kap vagy inkább őt veszik fel munkahelyre, mert kirakja a bájait, amik másnak nem adattak meg... Szóval ez is a baj, ha egyszer minden munkahelyre a nagyobb mellűeket veszik fel, hogy keresem majd meg a pénzt a műtétre?


#6: Örülök, hogy így gondolod, de sajnos egyáltalán nincs mindenki így ezzel... Majd mindjárt jön egy másik válaszoló, aki jól leszól, hogy a normális férfiak valóban a hatalmas melleket szeretik, ez van genetikailag beléjük kódolva... Mondjuk igaza is lenne. Meg tudom érteni. Mint írtam, szerintem is szebb a nagyobb mell.

2017. okt. 10. 21:15
 9/54 anonim ***** válasza:

7. Vagyok.


*Persze, van akinek a nagy jön be.


Szerintem nem feltétlen előny, ha valaki kirakja a melleit. Vagyis nem tagadom, hogy néha megnézem, de szerintem nem szeretném amiatt jobban megismerni, mert nagy mellei vannak és kirakta, sőt...

2017. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
#9: Persze, mert te nem olyan fiú vagy, neked a kis mellek jönnek be... Vannak ilyenek is, persze, de gondolom azért a többség nem, én lányként is jobban felfigyelek egy mélyen dekoltált és telt idomú nőre, mint egy mélyen dekoltált de deszkára - jó, én mondjuk nem kezdem el nyálcsorgatva bámulni a nagymellű csajt, max. irigykedve. :D Mindenesetre azért köszi, jófej vagy, kicsit kevésbé érzem szarul magam. :D Tudod, az én önbizalmam eléggé ingadozik. Ma éppen rossz napom van. De azért valamennyire feldobtad. Köszi :)
2017. okt. 10. 21:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!