Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellű nők/lányok! Nektek...

Kismellű nők/lányok! Nektek hogy lett önbizalmatok (már ha lett)?

Figyelt kérdés
Szóval nekem nagyon kicsi a mellem, alig egy tenyérnyi, és őszintén szólva én is tudom és elismerem, hogy a nagy mell sokkalta jobban néz ki, főleg dekoltázsban. Ti hogy szereztetek ennek ellenére önbizalmat? El tudtátok fogadni magatokat? Ha lett párotok, és neki tetszett a melletek, attól éreztétek magatokat jobban? Vagy úgy gondoljátok, hogy a ti alkatotokhoz amúgy is jobban áll a kis mell? (Én amúgy elég vékony vagyok.) Tudtatok pasizni így is? Volt olyan, hogy valaki visszautasított titeket kifejezetten a mellméretetek miatt? Velem még nem volt ilyen, de ha lenne, utána szerintem napokig sírnék és bőgnék és visítanék és dühöngenék, annyira megviselne.

2017. okt. 10. 20:42
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, rengeteg más dolog lehet benned, ami miatt beléd lehet szeretni. Az a lány, akit írtam, például okos, kedves, aranyos, segítőkész, stb. volt.


Persze, biztos van olyan főnök, meg egyetemi tanár. De ha például egy jó képességű ember helyett egy nagymellű, de hozzá nem értő nőt vesz fel, azzal csak árt a cégének. És nem minden főnök meg tanár ilyen. Ha tanulsz a vizsgára, akkor meg át tudsz menni. És azok, akik abban reménykednek, hogy a nagy mellük miatt átmennek, egy idő után úgyis kiesnek, hiszen nem mindenkinél fog bevállni a módszerük.

2017. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

Igen, van sok dolog, ami vonzó és jó tulajdonság lehet egy nőben, amiket te írtál, azok abszolút ezek közé tartoznak, ámbátor ezek mind belső tulajdonságok, és elsőre egy ember mindig a másiknak a külsejét látja meg. És ha az nem tetszik (márpedig én elég valószínű, hogy kb. soha nem fogok tetszeni senkinek), akkor meg sem akarja ismerni a belsejét. És valljuk be, én magam sem tudnék pusztán belső tulajdonságok alapján szerelembe esni. Meg senki se. És ezzel sincs semmi baj, tökéletesen megérthető.


Persze, nyilván nem minden főnök meg egyetemi tanár ilyen, sőt, nem is mindegyikük férfi. Igen, tudom, hogy a tanulás a legbiztosabb módszer :D, de azért tényleg hatalmas ereje van egy nagy dekoltázsnak, és ez nagyon sokszor működik. És ha még ki is esik egy nagymellű lány az egyetemről, akkor is kb. 100%, hogy találhat magának egy gazdag pasit, és aranyásóként akkor sem kell éhen halnia, ellenben ha egy kismellűt rúgnak ki, mert egyik vizsgán se megy át, mert mondjuk a nagymellű évfolyamtársnőjének a dekoltázsa minden vizsgáztató tanár figyelmét elvonja, akkor neki erre semmi esélye, hanem vagy mehet a McDonald'sba dolgozni, vagy éhen hal.

2017. okt. 13. 20:43
 43/54 anonim ***** válasza:

Nekem 4 évig volt osztálytársam az a lány. És az idő nagy részében nem éreztem iránta semmit. Néha beszéltünk, barátok voltunk csak. Egyszer meg egyik napról a másikra az tűnt fel, hogy megkedveltem :D


Hát igen, sajnos abban előnyük van.


Hány éves vagy, ha nem titok? 20 felettinek gondoltalak az írásod alapján, de elbizonytalanotam, miután jövőidőben beszéltél az egyetemről.

2017. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Érdekes, milyen hirtelen jött a szerelem. :D


Miért gondoltál 20 felettinek? :D Még csak 14 vagyok. De mindenesetre köszönöm, hogy idősebbnek és érettebbnek néztél. :D


Egyébként a legtöbb korombeli lánynak nagyobb melle van. Nem óriási, de minimum olyan B-s. És nekem egyébként elég régen elkezdett már nőni, csak azóta nem nőtt sokat. Szóval emiatt is vagyok elkeseredve. Nem látok sok esélyt rá, hogy nőjenek még.

2017. okt. 13. 20:59
 45/54 anonim ***** válasza:

Szóhasználatodból, meg a hibák hiányából idősebbnek tűntél :D


Ha csak 14 éves vagy, akkor szerintem még rengeteg időd van arra, hogy nagyobbak legyenek szerintem.

2017. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Hibák hiányából... Na jó, ezen most nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek... Inkább nevetek, de ez akkor is valahol szomorú. Nem mondom, hogy nem volt megalapozott a feltételezésed.


Hát nagyon remélem, hogy fognak még nőni, és ha mégsem, akkor vagy összejön a pénzem a műtétre, vagy találok olyan pasit, akinek az én melleim is tetszenek... Talán van remény. De nem sok. Mostanában mindig irigykedve nézem a sok osztálytársnőmet, akiknek mindnek nagyobb a melle, mint nekem, és olyan tök bénán nézek ki. Jellemző, hogy a legszebb és legnagyobb mellű csajoknak van a környezetemben pasija, nekem meg nincsen. :( De remélem, hogy lesz majd... Nagyon remélem. Lehetőleg olyan, aki elfogad, meg szeret is, és tud helyesen írni. :D :D

2017. okt. 13. 21:16
 47/54 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem sok 14 éves szokott ennyire helyesen írni, legalábbis nekem ez tűnt fel. Mondjuk én sem írok mindig helyesen, de igyekszem.


Azokból a lányokból meg akár az is lehet, hogy csak aranyásó lesz, és miután megöregednek már senkinek nem fognak kelleni. Te meg egy sikeres nő is lehetsz :)


És ne aggódj amiatt, hogy még nincs senkid. Én sem aggódok annyira ilyenek miatt, pedig nekem több okom lenne rá :D

2017. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy kevesen tudnak közülünk helyesen írni... Szomorú dolog. :( De hát ez van. Persze, senki se tud mindig tökéletesen írni, de én is törekszem arra, hogy minél helyesebben és pontosabban fejezzem ki magam.


Hát lehet, hogy így lesz, és tényleg aranyásók lesznek belőlük. Mire megöregszenek, addigra biztos, hogy nem fognak senkinek se kelleni, de mondjuk én se... :D Az öreg emberek alapból nem vonzóak, legalábbis fiatalok számára nem, de hát nem is azért öregszik az ember, hogy szexi legyen. :D


Hát igen. Nagyon aggódós ember vagyok egyébiránt, szóval ez nehéz lesz, de... Köszi a biztatást. :)

2017. okt. 13. 21:42
 49/54 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, remélem tudtam segíteni legalább egy kicsit. :)
2017. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Igen, azért valamennyit biztosan segítettél, köszönöm szépen. :)
2017. okt. 13. 22:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!