Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellű nők/lányok! Nektek...

Kismellű nők/lányok! Nektek hogy lett önbizalmatok (már ha lett)?

Figyelt kérdés
Szóval nekem nagyon kicsi a mellem, alig egy tenyérnyi, és őszintén szólva én is tudom és elismerem, hogy a nagy mell sokkalta jobban néz ki, főleg dekoltázsban. Ti hogy szereztetek ennek ellenére önbizalmat? El tudtátok fogadni magatokat? Ha lett párotok, és neki tetszett a melletek, attól éreztétek magatokat jobban? Vagy úgy gondoljátok, hogy a ti alkatotokhoz amúgy is jobban áll a kis mell? (Én amúgy elég vékony vagyok.) Tudtatok pasizni így is? Volt olyan, hogy valaki visszautasított titeket kifejezetten a mellméretetek miatt? Velem még nem volt ilyen, de ha lenne, utána szerintem napokig sírnék és bőgnék és visítanék és dühöngenék, annyira megviselne.

2017. okt. 10. 20:42
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, én például ha ilyen miatt vennének fel munkahelyre mert nagy mellem van akkor ott is hagynám, engem például zavar is ha nagyon kivágott a póló😶 amúgy 15/l vagyok. És szerintem ha normális pasival találkozol nme az lesz az első hogy mekkora a melled.
2017. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

#51: hát téged lehet, hogy zavarna, de ha nem lenne más munkalehetőséged... Azonkívül meg nagyon sokakat nem zavar, és hát pl. engem se zavarna, ha nagy mellem lenne, de ugye nincs... :(

Hát azért de, nagyon-nagyon sok pasinak az az első, és szinte lehetetlen megtalálni azt, akinek nem az. :(

2017. okt. 23. 19:29
 53/54 anonim ***** válasza:
Nekem bejött egy pasi, én is neki, de aztán képbe került egy másik lány. Ő el is hóditotta, belsőre jobban össze illenek, mint mi illetünk volna, ezt meg kell hagyni. De ami érdekes az az, hogy a lányban vannak dolgok, amiket magamban útáltam, és mégis, összejött vele az a pasi, aki nekem bejött :D. Micsoda irónia.. Én mindig magasabb szerettem volna lenni, azt gondoltam a pasiknak nem kellek a magasságom miatt, és ez a lány még nálam is jóval alacsonyabb. Nekem kicsi a mellem, de a lánynak szinte nincs is semmi. Szerintem, pedig ilyet nem szoktam mondani, de összeségében valamivel, egy kicsivel jobban is nézek ki mint a lány, de még ha nem is lenne igy, most látom, mennyire tévedtem, amikor azt hittem, nem kellenék valakinek a külsőm miatt.. Aki olvassa, vonja le a tanulságot :D. Sajnos ez van.
2017. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
#53: hát ez nagyon érdekes. :D Sajnálom, hogy így történt. Nekem is volt már, hogy tetszett egy fiú, de azt hittem, hogy neki egy másik lány tetszik, akinek amúgy nálam is kisebb a melle, de legalábbis nem nagyobb, de monduk arcra szebb nálam. :D Végül nem lett belőle semmi, és csak simán kiábrándultam a srácból, azóta sincs senkije tudomásom szerint.
2017. okt. 24. 06:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!