Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellű nők/lányok! Nektek...

Kismellű nők/lányok! Nektek hogy lett önbizalmatok (már ha lett)?

Figyelt kérdés
Szóval nekem nagyon kicsi a mellem, alig egy tenyérnyi, és őszintén szólva én is tudom és elismerem, hogy a nagy mell sokkalta jobban néz ki, főleg dekoltázsban. Ti hogy szereztetek ennek ellenére önbizalmat? El tudtátok fogadni magatokat? Ha lett párotok, és neki tetszett a melletek, attól éreztétek magatokat jobban? Vagy úgy gondoljátok, hogy a ti alkatotokhoz amúgy is jobban áll a kis mell? (Én amúgy elég vékony vagyok.) Tudtatok pasizni így is? Volt olyan, hogy valaki visszautasított titeket kifejezetten a mellméretetek miatt? Velem még nem volt ilyen, de ha lenne, utána szerintem napokig sírnék és bőgnék és visítanék és dühöngenék, annyira megviselne.

2017. okt. 10. 20:42
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
85%

Igaz, hogy én is hamarabb felfigyelek egy nagy mellű nőre, de annyira nem vonz.


Meg legalább így el tudod kerülni azokat a felszines fiúkat/férfiakat, akik csupán azért lennének veled, mert nagy a melled :)

2017. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem neked komoly önértékelési problémáid vannak. A nagy mell nem arról szól, hogy kirakod és kész, tipikus ostoba nőként viselkedsz. Ha nagymellű nőként nagyobb dekoltázsú ruhát veszel fel, mindenki azt nézi, nem jó értelemben. Kényelmetlen, kellemetlen és abszolút semmi pozitiv hozadèka nincs. Ha ilyenekkel akarnál többet elérni, vagy palit összeszedni az már szegénységi bizonyítvány.
2017. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsi van és nagyon nem vagyok vele megelégedve. Sok ruha nem áll sehogy rajtam. Irigykedve nézem a nagyobb mellüeket, hogy milyen jól áll rajtuk a ruha. Illetve az zavar hogy egy nagyobb mellű eldöntheti hogy kiteszi vagy szolidan öltözik fel. Én nemtudom,mert nincs mit kitenni. Nincs az a push up ami az enyémet annyira össze nyomja hogy szép dekoltázsom legyen.XD

Eddig még nem szólt be senki. Mostani páromat se zavarja, sőt szereti is. :)

2017. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
Nekem kis mellem van mégis volt párom, és vannak pasik akiknek tetszem most is. Volt olyan, aki kifogásolta a méreteim, de nem zavar, mindenkinek más tetszik, mint pl nekem a szőkék egyáltalán nem tetszenek, másnak meg igen. Az alkatomhoz mindenképp a kisebb méret a jó, próbáltam nagyon jó push-up melltartót, és nem volt jó, túl nagydarab lett a felsőtestem az alsóhoz képest, aránytalan. Szóval igen lehet a kis mell is jó. Hogy lett önbizalmam? Most sem vagyok a lemagabiztosabb, de az segit, hogy kiemelem azt ami szép rajtam, pl szerintem egész jó fenekem van, formás karom, lapos hasam, fehér fogaim, szép formájú sötét szemöldököm stb. Ne emeld ki a melled mint rosszat, az összkép a fontos.
2017. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
62%

Férfiként írok!


Szerint egy szép arc és normális viselkedés, és egy jó alak sok mindent kompenzál sőt...

Én látok kifejezetten szép arcú lányokat, hosszú haj stb és számomra egy ilyen sokkal vonzóbb mint egy nagymellű de átlagos csaj.


Attól hogy nagy melled van nem leszel jó nő, se jobb mint a többi.

Szerintem ha van akkora melle egy lánynak amit meglehet fogni onnantól bőven jó.

Persze jöhet a duma de ha a két lány u.o.... jó legyen egyik nagymellű a másik meg kisebb de ha a kismellű csaj jobb személyiségre egyértelműen ő a nyerő.

2017. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

#12: Nem, nincsenek önértékelési problémáim, pontosan tudom, hogy csúnya és értékelhetetlen vagyok és soha nem fogok senkinek se kelleni. Kicsi a mellem és az arcom is csúnya. És lehet hogy a nagy mell dekoltázsba kirakva közönséges, de az is biztos, hogy úgy sokkal-sokkal könnyebben meg lehet szerezni egy férfit, csak kirakod és máris rád repülnek a jobbnál jobb pasik, én meg csak abban reménykedhetek, hogy egy végletekig csúnya, elhízott, buta, bunkó paraszt pasi, aki tudja, hogy nem fog magának nagymellű nőt kapni, megsajnál és szánalomból összejön velem. Mást nem is érdemelnék, ami azt illeti.


#13: Igen, én is így vagyok, rohadtul idegesít engem is, hogy a nagymellűek bármikor bevethetik a melleiket bármilyen cél érdekében. Örülök, hogy neked lett párod így is. :)


#14: Értem amit írsz, csakhogy én csúnya és vézna is vagyok mellé. A fenekemre mostanában próbálok kicsit rádolgozni, hogy -10%-ról +5%-ra növekedjenek a pasizási esélyeim. Ami tetszik még magamon, az a bőröm színe, mert szép hófehér (nem, nem vagyok rasszista :D, csak szerintem szép a nem napbarnított, hanem teljesen fehér bőr is).


#15: Hát igen, csak a jó alakhoz azért hozzátartozik a nagy mell is... Vagy ha nem, akkor talán a kerek fenék, széles csípő, vékony derék, lapos has, ilyesmik... Ezeket legalább természetes módon el lehet érni, nagyobb mellhez azonban szilikon kéne, vagy híznom kéne pár kilót, de akkor meg kövér lennék és megint nem kellenék egy pasinak se.

2017. okt. 11. 17:35
 17/54 anonim ***** válasza:
80%

Úgy, hogy a párom imádja. :)

Az egyik kedvenc testrésze, szereti, hogy pont a tenyerébe simul, pici, de feszes, nem lóg, nem kell melltartóval bajlódnia ;)...


Exem meg utálta és bántott érte.

2017. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek önértékelési problémáim, pontosan tudom, hogy csúnya és értékelhetetlen vagyok és soha nem fogok senkinek se kelleni. - EZ az önértékelési probléma, okostojás :D
2017. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
Áh, ostoba vagy, rajtad nem lehet segíteni.
2017. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen :D


Miért gondolod, hogy csak azért, mert kicsi a melled, nem tetszhetsz senkinek?

Számomra úgy tűnik, hogy intelligens vagy. Szerintem az sokkal fontosabb, mint a nagy mell. És nem, nem azért, mert a kis mellű lányok tetszenek. Csupán azért, mert nem az a legfontosabb számomra.

2017. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!