Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellű nők/lányok! Nektek...

Kismellű nők/lányok! Nektek hogy lett önbizalmatok (már ha lett)?

Figyelt kérdés
Szóval nekem nagyon kicsi a mellem, alig egy tenyérnyi, és őszintén szólva én is tudom és elismerem, hogy a nagy mell sokkalta jobban néz ki, főleg dekoltázsban. Ti hogy szereztetek ennek ellenére önbizalmat? El tudtátok fogadni magatokat? Ha lett párotok, és neki tetszett a melletek, attól éreztétek magatokat jobban? Vagy úgy gondoljátok, hogy a ti alkatotokhoz amúgy is jobban áll a kis mell? (Én amúgy elég vékony vagyok.) Tudtatok pasizni így is? Volt olyan, hogy valaki visszautasított titeket kifejezetten a mellméretetek miatt? Velem még nem volt ilyen, de ha lenne, utána szerintem napokig sírnék és bőgnék és visítanék és dühöngenék, annyira megviselne.

2017. okt. 10. 20:42
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

#18: Nem hiszem, hogy önértékelési probléma vagy testképzavar lenne, ha valaki tudja, hogy csúnya és nincs vonzó testalkata. Szerintem az lenne a testképzavar számomra, ha azt hinném, hogy szép és vonzó vagyok, volt idő, hogy titokban kifejezetten szépnek találtam a saját arcom, de már elmúlt. Ettől még tudom, hogy vannak jó tulajdonságaim is. Pl. tudok kedves, barátságos, lenni, tudok bánni a gyerekekkel, ilyesmik.


#20: Azért gondolom így, mert a kis mell nagyon sok srácnál kizáró ok, és kb. lehetetlen megtalálni azt, akinél nem. A jó belső tulajdonságok nincsenek rám írva, először a külsőmet látják meg a fiúk, és ha az nem tetszik nekik, és miért is tetszene, hiszen olyan vagyok a sok darázsderekú, C-D-E kosaras mellű, gyönyörű arcú, selymes szőke hajú, kerek fenekű, formás lábú, kedves mosolyú lány között, mint egy selejtes szürke kisegér, egy evolúciós zsákutca. Van annyi szép, nagymellű, kedves és okos lány, miért választana bárki is engem? Máskülönben kösz, hogy intelligens vagyok szerinted. :) Érdekes, az előző válaszoló azt jelentette ki, hogy ostoba vagyok. Van ilyen. :D És látod, neked se tetszenek a kismellű lányok. De nincs ezzel baj, meg tudom érteni. Szerintem is jobban néz ki a nagy.

2017. okt. 11. 20:01
 22/54 anonim ***** válasza:
14. vagyok, akkor egyél kicsit többet :D. Viccet félretéve, tényleg megoldhatnád a problémád egy részét, ha ennél, a mell az zsirszövetből áll, ha hizol akkor esélyes, hogy oda is megy. Én nagyon sokkal vékonyabb voltam néhány éve, 162/45, most 8 kg-val van rajtam több, gondolhatod, nem volt sem mellem, sem fenekem, most meg azért hogy is mondjam..nem kell szilikonfenék az holtbiztos :D. Mai még semithet, legyen rendezett a hajad, használj egy kis sminket, mondod szép a bőröd-látod, nekem alapozóval sem tökéletes és soha nem is lesz az mert csúnya pattanásaim voltak amik örök nyomot hagytak. Pl nem cserélném le a mosolyom nagy mellekre, vagy nem adnám érte a hullámos hajamat sem. Nem hinném, hogy a melled lesz az oka annak, hogy képtelen elszel magadnak párt találni mert az embre több, mint két tenyérnyi hús (vagyis zsir).
2017. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
#22: Köszi szépen. :) Igen. Nem igazán eszem többet, mint eddig, de tényleg jó lenne, ha odafigyelnék kicsit a táplálkozásomra, az igaz. A fenekemre próbálok edzeni. Pattanásaim nekem is vannak, meg helyenként ki van pirosodva a bőröm, stb. Járok kozmetikushoz meg kenem krémmel, talán kicsit segít. Smink is jó ötlet mondjuk, jó, nem az egész arcot befedő vakolat, mert az nem szép, és persze arra is rámondják a férfiak, hogy hazudozás, csakúgy, mint a pushup melltartóra meg a szilikonmellre. Hullámos hajjal nagyon szerencsés vagy, ha választhatnék, én is olyat akarnék, csak nekem egyenes. Ez már csak így van, akinek egyenes van, az hullámosat akar, akinek hullámos van, az meg egyeneset - tisztelet a kivételnek persze. :D
2017. okt. 11. 20:22
 24/54 anonim ***** válasza:

Nem ostoba vagy, csak kicsit rosszul látod a dolgot.


Kicsit félreérthetően írtam, úgy látszik. Nem úgy értettem, hogy nem tetszenek a kis mellű lányok. Csupán nem azért írtam azt amit, mert azok tetszenek. Csak nem úgy vagyok vele, hogy a melle miatt tetszik meg egy lány. De szerintem sokkal több szép kis mellű lányt láttam már, mint nagy mellűt. De persze lehet, hogy azért, mert fura vagyok. Például amikor az egyik ismerősöm mutogatta, hogy milyen "10/10-es, nagy mellű, formás fenekű, stb." lányokkal fog összejönni/jött össze, akkor nekem azok sosem tetszettek. :D

2017. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
#24: Okés, akkor bocs, hogy félreértettelek. :D Örülök, hogy neked nem a mellmérete miatt tetszik meg egy lány, de sokaknak igen, és nehéz megtalálni azokat az embereket, akiknek nem ez az első és legfontosabb egy párkapcsolatban, és nem úgy vannak vele, hogy ha D-E kosárnál kisebb a csaj melle, akkor szóba se akarnak állni vele. Ja, és persze a nagy mellméret mellé a karcsú derék és a formás popsi is kötelező, meg a gyönyörű arc, ezek nélkül senkinek nincs esélye pasit találni. Nekem meg ezek közül egyik sincs, csak a fenekemen próbálok javítani némi edzés-szerűséggel, de az a baj, hogy arra sincs nagyon időm. :(
2017. okt. 12. 20:25
 26/54 anonim ***** válasza:
És azt szeretnéd, hogy valaki csak azért legyen veled, mert szerinte nagyon jó tested van? Egyébként meg lehet, hogy gyönyörű arcod van, csak neked nem úgy tűnik :D
2017. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
#26: Hát nem, nem azt akarom, hogy csak a testem miatt legyenek velem együtt... De ha nincs jó testem, akkor eleve nem fogok kb. senkinek kelleni... Nem hiszem, hogy gyönyörű arcom lenne. Eddig kb. csak a családom dicsérte meg a kinézetemet - ők persze, hogy dicsérnek, mert szeretnek. Meg egy tanárom is mondta, aki valószínűleg csak kedves akart lenni, sőt biztos, mert ő is kedvel engem. Meg egy másik ismerősöm... De ő is csak kedves akart lenni szerintem. És egyáltalán nem látom szépnek az arcomat. Régen azt gondoltam, hogy szép vagyok, de most már nem.
2017. okt. 12. 21:54
 28/54 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre válaszolva nekem nagyjából úgy lett önbizalmam, hogy megtanultam mosolyogni.

Régóta van barátom, (akinek így tetszettem meg, és kifejezetten szereti a melleimet, bár nyilván én sem a nem létező dekoltázsommal fogtam meg) úgyhogy élesben persze nem próbáltam ki, de valahogy azt vettem észre ismeretlen társaságokban, hogy lehet, hogy nem szúrnak ki 50 méterről, és nem lökdösik a haver karját, hogy "de meg...nám", de egy mosoly után legalább olyan szép mosolyt kapok vissza, és onnantól kezdve már szerintem nem a mellméret számítana ismerkedésnél, hanem fény derülne a belsőmre is.


Ezen kívül pedig a kis mell nálam egy vékony, törékeny testalkattal jár felső részen, ami kompenzálja azt, hogy egyébként deréktól lefelé ehhez képest abnormálisan vastag (amúgy normál) testalkatom van. Ez utóbbi viszont megintcsak jó, mert ha nem lennék ilyen lusta szuper fenekem lehetne.


Az egész arról szól, akárhogy is gondolod, hogy vagy fogadd el magad, vagy változtasd meg, amit nem tudsz elfogadni. Amit viszont nem tudsz megváltoztatni, ott gondolj arra, hogy ha a természet így teremtette, akkor ez így szép. És tényleg tanulj meg mosolyogni, mert szerintem minden lány attól lesz igazán szép és jó értelemben figyelemfelkeltő, ha kedves a kisugárzása.

2017. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
Nemár, fogadni mernék, hogy szép vagy, csak nem az a "tömeglány" :D
2017. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

#28: Hát nem nagyon tudom elfogadni magam így, hogy olyan bányarém vagyok, hogy a Nap is elbújik a horizont mögött, ha meglát... Máskülönben meg a melleimen is tudok változtatni, csak sokba kerül. De mindenképpen meg fogom őket műttetni, mert így sose fogok kelleni senkinek. Nagyon minimum C-sre fogom megnagyobbíttatni őket, az mondjuk már az elfogadható kategóriába esik férfiak számára. (Talán.) De inkább D-sre vagy E-sre.


#29: Köszi, de nem hinném, hogy így van. Tömeglány az valóban nem vagyok, ebben igazad van, nem igazán a mai divat szerint öltözködöm.

2017. okt. 13. 14:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!