Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akadt ki apám azon,...

Miért akadt ki apám azon, hogy azt tervezem: egész jövő héten, de lehet, hogy még tovább is, rövidnadrágban fogok bejárni az egyetemre?

Figyelt kérdés
Fiatal férfi vagyok, miért kéne úgy öltöznöm, mint a vénembereknek? Az egyetem is csak egy iskola, nem színház vagy templom, hogy hosszúnaciban kéne odamenni. Bár nyáron templomban is voltam rövidnaciban.

2019. szept. 6. 10:07
1 2 3 4
 11/34 Metionin ***** válasza:
65%
Simán mehetsz benne. Én egyetemen tanítok és a férfi kollégáim is kb. térdig érő rövidnadrágban szoktak lenni amíg tart a meleg. Főleg órára, ha beülsz egy 100 fős előadóba, ki fogja azt figyelni? Egyedül bizonyos laborokban kötelező egész évben a hosszúnadrág de ott balesetvédelmi oka van.
2019. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
58%

Én jártam egyetemre és mindenki normálisan felöltözött. Mondjuk ez már középiskolára is igaz volt. Iskolában nem volt pi_sa gatya és jelmeznek beillő gót ruha.

Egyetemen meg mindenki normálisan, de szolidan öltözött. Dolgozni se úgy jár az ember, mint amiben pl. kutyát sétáltat.

2019. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nagyon köszönöm a válaszodat, Te hiteles vagy a szememben, mert ismered a kérdésben említett miliőt. Köszönöm még egyszer.
2019. szept. 6. 11:41
 14/34 A kérdező kommentje:
A köszönetemet a Metionin nevű válaszolónak írtam.
2019. szept. 6. 11:42
 15/34 anonim ***** válasza:
25%
Igen, lehet véleményetek, de nehogy már úgy legyen ahogy ti elképzelitek a fejetekben. Én tobb éve koptatom az egyetem padjait, az is megszokott hogy valaki vodrot rak maga melle előadáson a tegnapi buli mellékhatásakent. A férfiak 90 százaléka rövidnadrágban es pólóban jar egyetemre nyáron, van aki papucsban mert csak 1 orara megy at a koliból a háromból. Öltönyt 3 ev alatt vizsgan kívül csak 1-2 emberen lattam. Lányok is ruhában hosszuban-rovidben, rövidnadrágban, divatos felsőkben, van aki melegítőben. Es nem, nem elegancia sugárzik belőlük. :D
2019. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogyan kell elképzelnem, odaálltál apád elé, és bejelentetted, hogy rövidnadrágban fogsz járni? Vagy megkérdezted tőle, megengedi-e, hogy abban járj?
2019. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem, hanem úgy, hogy ő intézi nálunk a mosást. Mondta, hogy adjam oda neki mosásba a hosszú farmereimet is, mert jövő héten már úgyis abban kell járnom. Mondtam neki, hogy dehogy adom, én még egy darabig biztos rövidgatyában fogok menni mindenhová. Ezen persze kiakadt. Ő nem járt egyetemre, és úgy képzeli, hogy oda mindenki hosszúnadrágban és elegáns ingben járkál hétköznap is. Még mielőtt megkérdezné valaki, miért ő intézi a mosást, elárulom, azért, mert ő alszik a mosókonyhában, és ott mindent maga szeret intézni, senkit nem enged közel semmihez.
2019. szept. 6. 12:03
 18/34 anonim ***** válasza:
87%

"... az is megszokott hogy valaki vodrot rak maga melle előadáson a tegnapi buli mellékhatásakent. "


Khm, ez aztan a bunkóság és igénytelenség magasiskolája.... Ilyen emberek kapnak majd diplomát és várják el, hogy az ember felnézzen rájuk... Baxus....

2019. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nekem is volt olyan évfolyamtársam, aki fürdőköpenyben járt be órára, mert a szomszédban van a koli, de ne ez legyen már a normális.


Ami nem derült ki a kérdésből: milyen rövidnadrág? Mert egy normál bő szárú térd alá érő férfinadrággal egyetemen meg melóban sincs gond, párom is úgy dolgozik (nőként én is térdig érő farmert hordok még ebben az időben :D), de egy hipszteres túl rövid túl tapadós túl szakadt nadrágon értem, hogy miért akad ki apàd.

2019. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
72%

Ugyan, az oktatók örülnek, ha az első hét után még bejársz :D


Üdv: egy egyetemista


Amúgy pl egy BME VIK-en teljesen megszokott látvány, hogy valaki gólyatáboros pólóban ül az órán az 5. félévében is...

2019. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!