Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akadt ki apám azon,...

Miért akadt ki apám azon, hogy azt tervezem: egész jövő héten, de lehet, hogy még tovább is, rövidnadrágban fogok bejárni az egyetemre?

Figyelt kérdés
Fiatal férfi vagyok, miért kéne úgy öltöznöm, mint a vénembereknek? Az egyetem is csak egy iskola, nem színház vagy templom, hogy hosszúnaciban kéne odamenni. Bár nyáron templomban is voltam rövidnaciban.

2019. szept. 6. 10:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Olysnba menj amiben nem fázol/sülsz meg. Tök mindegy, hogy az hosszú, vagy rövid
2019. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Mai egyetemek már bohócképzők. Nacika mi?
2019. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
Azt írtam, oké a rövidnadrág szorgalmi időszakban, de nem gondoltam, hogy ilyen igénytelen p.csanadrágokra gondolsz. Megteheted persze, hogy ilyenben jársz órára, csak nem fogsz jó benyomást kelteni.
2019. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Én is vissza szívom

Ilyet nőként se vennék fel, nem csoda ha apád a plafonon van(#31)

2019. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!