Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akadt ki apám azon,...

Miért akadt ki apám azon, hogy azt tervezem: egész jövő héten, de lehet, hogy még tovább is, rövidnadrágban fogok bejárni az egyetemre?

Figyelt kérdés
Fiatal férfi vagyok, miért kéne úgy öltöznöm, mint a vénembereknek? Az egyetem is csak egy iskola, nem színház vagy templom, hogy hosszúnaciban kéne odamenni. Bár nyáron templomban is voltam rövidnaciban.

2019. szept. 6. 10:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%

Tudsz róla, hogy jövő héten reggelre 10 fokokat is mondanak?

Egyébként ezzel a vénemberes szövegeddel legalább olyan felszínes vagy, mint apád (már ha valóban ennyire kritizálta a rövidgatyát és nem csak te fújod fel pl azt, hogy az időjárás miatt kifogásolja)

Mellesleg milyen rövidnadrágról van szó? Egy normális fazonúval (seggvillantós sztem lányoknál is gáz) semmi gond sincs, míg egy strandra illő darab azért már valóban nem illendő. Utóbbinál gondolj bele, hogy valószínűleg munkába sem abban fogsz járni és színházba sem veszed fel.

2019. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne mehetnél rövidnadrágban?

Utolsó: "10 fokok lesznek reggel" - attól még lehet felvenni rövidnadrágot, napközben úgyis melegebb van. Én hidegebb reggelen is rövidnadrágban megyek, akár 2 fokban is, ha napközben még van legalább 15. Inkább reggel fázzak kicsit, mint délután legyen melegem.

2019. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Metionin ***** válasza:
62%
#12 A rövidnadrág nem egyenlő a feneket alig takaró p1csagatyával. Főleg hogy a kérdező hímnemű egyed, valószínűleg normális férfi fazonú rövidnadrágban jár. A p1csanadrág valóban gáz, de az szabadidős programokon kívül kb. mindenhová az. A gót jelmeznél meg szabályosan felröhögtem mert én éppenpont abban járok be tanítani (nyilván nem uszályos viktoriánus ruhában, hanem olyanban, amiben meg lehet mozdulni).
2019. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
70%
Teljesen rendben van, ha rövidnadrágban mész egyetemre. Vizsgákra illik kiöltözni de szorgalmi időszakban úgy öltözöl, ahogy akarsz, nyilván a durva szélsőségeket mellőzve. Nem a ruha adja a tiszteletet.
2019. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Az összes rövidnadrágom ilyen fazonú és hosszúságú, mint amilyeneket a képeken lehet látni:


[link]


[link]

2019. szept. 6. 16:12
 26/34 anonim ***** válasza:
31%
Jujj... talán nem véletlen, hogy csak olyan képeket találtál, ahol a kisgatyás srácok a kertben, meg a vízparton pózolnak... legalább jó szétvetett lábbal ülsz ebben a cuki kis nacikádban?
2019. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, már megint te vagy?
2019. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ilyen nadrágban (bugyiban) biztos nem engednélek el :D
2019. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor teljes értékű a szett, ha egy klaffogós gumiklumpát vagy strandpapucsot is rittyentesz hozzá meg egy törölközőt :)
2019. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Abból is látszik, hogy rövidgatya mániás, hogy előre kijelenti, hogy miben fog menni és meddig. Le se szarja milyen idő lesz, tehát a dolognak a praktikumhoz (meleghez) semmi köze. Én is kiakadnék, ha ilyen hülye fiam lenne.

És nyilvánvalóan az sem normális, aki reggel 2 fokban abban mászkál, akárhány is lesz délután. (Koma, decemberben a 2 fokban, de még 5-ben vagy 10-ben sem, nem látom a fajtádat rövidnadrágban, sőt felháborító módon még kabát is van rajtatok)

2019. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!