Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk akik noi tangát vesztek...

Fiuk akik noi tangát vesztek fel, milyen gyakran hordjátok? Lányok ezt mennyire itélik el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 23:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim válasza:
100%
#90-es total igazad van 100% van osztom a véleményed!
2022. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 Braziltangas válasza:
86%
Én is női fehérnemüt viselek minden nap tangát francia bugyit és braziltangát és harot is veszek fel söt vagy jó pár.leggingsem es egyébb női ruhám is a párom szereti ha igy vagyok otthon és mindig meg lepp valamivel ha ruha boltban jár vagy fehérnemü boltban , tudja es.igy szeret ahogy vagyok volt olyan eset hogy boxert akartam fel venni de ö hozta a női bugyit mert azt szereti rajtam egy a méretünk igy nem kell külön fiok sem és nem veszünk ösze sem hogy melyik kié egyet megdogunk azt kész.
2023. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan.De azt magyarázza meg már a sok okos,hogy miért pont női tangát hord?Miért nem férfitangát?

Az ilyen hogy ez a kényelmes,meg ez tetszik,nem magyarázat!

Főleg hogy a férfitanga pont azért férfi,mert elől ki van alakítva hely a dolgoknak.Mig a nőin nincs és a golyód nem hiszem hogy kényelmesek egész nap!

Szval mégis csak az van e mögött,hogy van ott azért valami női hajlam is,csak nem ismeritek be,hanem jöttök itt mindenféle terelős fa$$ággal!!

Engem nem érdekel,mert nem vok bu.i,ugyhogy ugyse tudom mit hordasz,de nem kell hazudozni össze vissza hanem fel kell vállalni!!

2023. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegyik tangában van hely ez tény!

Én csak ilyen selymes anyagúakat hordok amik nyúlnak.

Abban van hely...

És pont ezért a selymes anyagáért hordok nőit mert férfiaknak nincs ilyen.

Vagyis alin láttam már de még nem jutottam el, hogy rendeljek.

Ekem van body is ilyen selymes anyagú az még kényelmesebb mint a tanga. Nálam ennyi indokolja, hogy női nem pedig férfi.

Nekem ez nem fétis hanem pont a feleségétől ered.

Ki volt pirosodva a combtövem a boxertől és ő vett nekem női bugyit, hogy azt hordja míg meggyógyult.

Aztán azóta is női fehérneműket hordok...

Amúgy ha eltalálod a méretet, fazont, szabást, anyagotamiben mindennek van helye. Nem szorít, nem kicsi, nem nagy akkor valóban fényévekkel kényelmesebb mint a legtöbb férfigatya.

Most vettünk férfi slipet pamuttott és sokkal jobban vágja a gumilya a golyó át mint egy elasztikus női Bugyi. Én próbálkozom a férfi cuccokkal is közben nem csak tangát hordok az is igaz.

Tangából nehezebb olyat találni ami kényelmes.

2023. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!