Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk akik noi tangát vesztek...

Fiuk akik noi tangát vesztek fel, milyen gyakran hordjátok? Lányok ezt mennyire itélik el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 23:48
 21/94 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam, hogy nő vagyok. Egyszerűen csak nem értem, miért ne hordhatna az ember nemtől függetlenül azt, amit szeretne. Nekem azt tanították, hogy nem a ruha teszi az embert. Az öltözködési szokások egyébként sincsenek kőbe vésve, a harisnya például, ha már megemlítetted, Európában először a férfiak között jött divatba, csak jóval később kezdték nők is hordani, ma pedig már szinte csak ők hordják. Tehát a történelem folyamán nők is, férfiak is hordtak harisnyát, mégse lettek tőle kevésbé nőiesek vagy férfiasok. Sehol sincs az előírva, hogy egy adott ruhadarabot milyen nemű ember vehet fel.
2020. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy imádom, hogy amint nem tudtál mivel érvelni, azonnal nekiálltál személyeskedni. Annyira tipikus.
2020. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim válasza:
92%
A legviccesebb az, hogy a bigott konzervatívok, akik most itt fröcsögnek, hogy a tangás férfiak nem férfiak, mert a tanga női ruha, ugyanezek az emberek egy női ruhás transznemű nőre simán azt mondják, hogy attól még, hogy női ruhát vesz fel, férfi marad. Fuck logic :D
2020. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
18%
Tényleg nincsen leírva, hogy ki mit vehett fel de vannak íratlan szabályok meg ízlés 🤔 Elég vicces lenne ha a férfiak balerina cipőbe meg szoknyába rohangálnának
2020. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 Dorci1999 ***** válasza:
96%
Ő dolga hogy mint vesz fel. Ráadásul nincs bajom a melegekkel a biszexekkel, és a transz férfiakkal sem.
2020. jún. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
100%
mindig tangát hordok, mert csak az van, szeretem és jól is áll rajtam :-) ja és elfér a farkam is benne és nem vág be sem
2020. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
12%
Férfi ember nem hord tangat főleg nem nőit
2020. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
12%
Le lehet pontozni 0-ra de ettől még tény, hogy egészséges férfi nem húz női tangát
2020. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
100%
Mitől egészségesebb az a ferfi aki nem tangat hord? 😃 ez ne ebbe merüljön mar ki
2020. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
95%
És mi van akkor, hogy ha a férfi párjának, aki nő, bejön a tanga a pasin? Na erre mondjatok valamit. Beteg, mert tanár hord, vagy egészséges, mert egy nőnek akár tetszeni?
2020. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!