Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk akik noi tangát vesztek...

Fiuk akik noi tangát vesztek fel, milyen gyakran hordjátok? Lányok ezt mennyire itélik el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 23:48
 81/94 anonim ***** válasza:
48%

Én birkabőrt terítek magamra,sarkantyús csizmában,lobogós gatyában járok nyáron is, nagyokat köpök az aszfaltra,es bicskával pucolom a körmöm,közben kerozint fingok.

Ez elég férfias?

2021. márc. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
81%
81, ha te férfiként határozod meg magad, onnantól kezdve teljesen mindegy, mit veszel fel, az férfias lesz, mivel rajtad, azaz egy férfin van. Ennyire egyszerű. Csak sokan ezt nem képesek felfogni, egyesek olyan gyökerek, hogy szerintük egy olyan ruhától, amit általában nők szoktak hordani, egy önmagát férfinak valló személy is nővé változik.
2021. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
89%

81#

82# esnek

Egyetértek.

2021. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
13%
#33 A melltartó viszonylag nőies ruhadarabnak számít.
2021. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
9%
#84 vagyok. Nem értem, miért pontoztatok le, igazat írtam.
2021. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
100%
Tangát ritkán, de bugyit mindig. (most is az van rajtam.) Párom engedi.
2021. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim válasza:
100%
Férfi vagyok és csak táncát hordok.
2022. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim válasza:
100%
Bocsi tanga.
2022. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal kényelmesebb mint bármilyen boxer a maga vastag derékgumijával. Nem izzadok bele, kényelmes, elfér benne minden, úgyhogy szeretem csak azt hordok, ja és a feleségem veszi nekem.

Férfi tangát is kipróbáltam, de annak is vastag a derékgumija, így marad a NŐI TANGA

2022. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
100%

Én jockstrapot hordok.Most nyáron ebben vagyok komfortos.

Ferfi tangáim is vannak.Ami a nőitől abban különbözik hogy elől van helye a szerszámodnak meg a golyóidnak.

Maximálisan heteroszexuális ,házas férfi vagyok.

Nomost a nagy kva helyzet az,hogy totál nem érdekel hogy egyes hímeknek ,meg bárkinek erről mi a véleménye.A feleségemnek megfelel és nekem is.

Tehát a kérdésedre azt tudom valaszolni hogy ne mások mondják már meg hogy miben meresztheted a seggedet,hanem döntsd el te magad!Attol leszel inkább férfi ha saját elveid, döntéseid vannak,nem pedig attol hogy virágos boxert hordasz e vagy betyárgatyát vagy tangát,mert az totál mindegy!!

Ratyi,hetero,bi stb lehetsz boxerben is meg tangában is meg barmiben!

2022. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!