Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk akik noi tangát vesztek...

Fiuk akik noi tangát vesztek fel, milyen gyakran hordjátok? Lányok ezt mennyire itélik el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 23:48
 11/94 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, miért raktad idézőjelbe a férfit? Attól függ valakinek a neme, hogy mit vesz fel? Akkor ezek szerint minden lány, aki nadrágot visel, szerinted nem igazi lány, hanem csak "lány"?
2020. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
26%
Azért rakott idézőjelet, mert nem tartja férfinek aki női ruhát hord. Mint írta, van választék bőven, talál normálisat. A nadrág is lehet férfi és női...
2020. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
92%
A ruháknak továbbra sincs nemük, utolsó. Nincs férfi és női nadrág. Olyan van, amit gyakrabban hordanak férfiak, mint nő, vagy pedig fordítva. Ettől még ha te felveszel egy olyan nadrágot, amilyet általában tőled eltérő neműek szoktak hordani, még nem fog hirtelen megváltozni a nemi identitásod.
2020. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
20%
Nincs férfi és női nadrág??? Akkor az áruházakban sincs férfi és női részleg? Tudod te egyáltalán miket írsz?? Nem kell itt vitázni, öltözz nőibe ha neked úgy tetszik, csak lesznek páran, sokan akik nem tudnak férfiként tekinteni rád.
2020. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
100%

13-as, maximálisan igazad van.

Rengeteg lany vasarol a ferfi részlegen ruhákat ahogy forditva is,a ruhaknak tenyleg nincs neme, mindenki azt hord amit akar, en is hordok ferfi pólókat neha akkor kevésbé vagyok nőies? 😂

2020. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
18%
Azert raktam idezojelbe a ferfi szot, mert mint mar elottem megvalaszolta valaki, nem tartom ferfias dolognak, ferfinek az adott illetot. Errol nem tehetek, habar nagyon fiatal vagyok, tarthatod regimodinak a felfogasom, nekem sosem fordult meg a fejemben pl, hogy alsogatyat vegyek fel bugyi helyett (nyilvanvaloan lany vagyok). Mindenki ugy el ahogy akar, azt vesz fel amit akar, de en szemelyszerint nem kezdenek olyan ferfival aki noi ruhanemut hord. Sosem voltam es nem is tervezek kontaktban lenni ilyen emberrel. Ha az en tangaimbol indulok ki amik nagyon noiesek, konkretan felfordulna a gyomrom, ha meglatnek valami hasonlot egy ferfin. De szerintem ugy oszinten az sem erzi magat ferfiasnak aki ilyet hord. De tul lett ragozva. Nalam a ferfi nem itt kezdodik, de ha ez megnyugtat, nem is a mai ecsetfeju 20 kilos, balenciaga maneknel.
2020. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
91%

"Akkor az áruházakban sincs férfi és női részleg?"


30 éves nő vagyok, 145 cm magas, a női részlegen lévő legkisebb ruhák is nagyok rám, ezért a gyerek részlegen szoktam vásárolni. Akkor én ezek szerint gyerek vagyok?

2020. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó ezt a kettő össze lehet hasonlítani. Nálad csak méret különbség van nem pedig nem különbség..
2020. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi a helyzet az uniszex ruhákkal? Nembináris nemű leszek tőlük?
2020. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó remélem hogy nem a harisnyás nemek egyenjoguságáért küzdő férfi vagy mert falnak megyek xD
2020. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!