Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk akik noi tangát vesztek...

Fiuk akik noi tangát vesztek fel, milyen gyakran hordjátok? Lányok ezt mennyire itélik el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 23:48
 71/94 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran.

Semennyire mert a kutya se látja.

A feleségem meg megveszi.

Sok a vita.

Nem minden tanga olyan szabású, hogy kilógjon belőle.

Az anyaga ezerszer kényelmesebb mint a 6 cm vastag boxernek főleg nyáron.

Nem érdekel mennyi csipke masni vahy mittudomén mi van rajta ha fain elasztikus akkor kényelmes.

A boxerből melóközben kiesik a bré,és dörzsöli a munkásgatya.

Akármilyen férfias is nem fogom hordani.

2020. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
81%
Én hordok leggingst amihez jobban menne a tanga, de sosem volt igényem rá. Engem az zavarna, hogy kibújik a szerszám és hülyén érezném magam. F38.
2020. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
43%

Nem hinném, hogy bejönne egy tangás pasi.

Mondjuk azt nem tudnám felfogni, hogy miért NŐI tangát hord, mikor van férfi is.

2020. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
86%
ha neki jó, hordja. Csak ne mutogassa, legyen a kettőnk titka.
2020. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
86%

73*

Csak, hogy fel tudd fogni!

Azért mert a férfiakra kapható ruhák 20-60%-al!!! Drágábbak.

Meg nem biztos, hogy mindenkinek bejön, az ha elöl van 1 varrás, endlizés engem pl kifejezetten zavar ha az dörzsöl és még ezer egy indokot tudnék írni de minek.

Van aki azért veszi fel mert nő szeretne lenni ha homulnak a palijával gondolom.

2020. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki hordjon azt ami neki tetszik, ennyi. Nem értem, miért kell idegenek fehérnemű viselési szokásain így kiakadni, nagyon unatkozhatnak egyesek 🙄


A kerdés utolsó részére válaszolva, nem ítélem el, de nem is tartom túl esztétikusnak, ez viszont az én egyéni ízlésem kérdése, személy szerint nőkön sem tetszik a tanga.

Ha a párom úgy döntene, hogy ilyet hord, szimplán megmondanám, hogy nekem nem tetszik, de nem aláznám érte vagy rugnám ki az ágyból, nem látnám kevésbé férfinak, az ő dolga, hogy mit visel, az ő teste.

Nyilván cserébe elvárnám, hogy ha en úgy döntök, hogy ezentúl "nagyi bugyit" fogok viselni, akkor ő is fogadja el azt, ennyi. A kapcsolatok alapja a kölcsönös tisztelet, megértés és bizalom ezekből pedig következik a másik elfogadása. Ruházkodás terén is.

2020. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
82%
#75 és nem lenne túl kicsi? 🤔
2020. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
100%

#77

Egy XXL-es női méret nem hiszem

2020. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy egyből az ipyen szexi cuccokra gondoltok.

Van normális kivitel is belőlük.

Nem kell xxl se legyen kb megegyezik a boxer méretemmel sima m vagy l.ha nem kínai akkor s.

Vannak olyan kis aparók amik 1 lábamra se jönne fel de én normál alsókról beszélek...

Nem a szexciccokról.

2020. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
22%

Női tangából szerintem kilógnia a szerszám. Kényelmetlen lenne és értelmét sem látom.

Kíváncsiságból vettem már magamnak rendes férfi tangát. Párszor volt rajtam, kipróbáltam, de az túlzás, hogy rendszeresen hordanám.

2020. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!