Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk akik noi tangát vesztek...

Fiuk akik noi tangát vesztek fel, milyen gyakran hordjátok? Lányok ezt mennyire itélik el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 23:48
 31/94 anonim ***** válasza:
8%
Az régen rossz ha tangát húz egy nő kedvéért de annak a nőnek a fejébe is nagy gond van akinek ez bejön
2020. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 A kérdező kommentje:
Èn a barátnőm miatt huzok tangát. Szereti, ha a tangája rajtam van.
2020. jún. 4. 01:50
 33/94 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan mitől női ruha a tanga? Mitől női egyáltalán bármilyen ruhadarab? Ezt meg tudná nekem valaki határozni? Mi dönti el, hogy egy darab szövet női vagy férfi?
2020. jún. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
17%
Onan lehet tudni , hogy a női osztályon árulják meg onan hogy a férfiak 99%a nem hordja
2020. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
100%
Attol ott az az 1% ,attol, hogy a noi osztályon van nem jelent semmit, a csajok is vásárolnak ferfi osztályrol
2020. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is női tangát hord. Semmi bajom nincs vele. Kényelmes neki és az a lényeg. Ja, és csak kettőnkre tartozik.
2020. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden boltban van külön női és férfi osztály.
2020. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
100%
34, te az összes embernek, akivel találkozol, meg szoktad nézni az alsóneműjét, hogy ilyen tájékozott vagy arról, hogy melyik férfi milyet hord?
2020. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
18%

Kit érdekel, hogy a nők mit vesznek a férfi osztályon egy férfi akki férfiasan öltözik nemfog tangát venni.

Elég sok öltözőbe voltam már és soha senkin nem láttam tangát de ha akármelyik férfit meg kérdezném 99% esélyel azt mondaná,hogy nem hord tangát.

Lehet le pontozni meg vergődni de a tanga az életbe nem lesz férfias.

2020. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Nekem van egy haverom, aki tök férfias, még csak nem is meleg (nem mintha ezen múlna), de szokott tangát hordani. Igazából csak onnan tudom, hogy haverokkal felelsz vagy merszeztünk és vele kellett ruhát cserélném. (Fehérneműt nem azért:D) És hát kicsit meglepődtem, hogy szinte ugyan olyan tangát hordunk...:D
2020. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!