Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk akik noi tangát vesztek...

Fiuk akik noi tangát vesztek fel, milyen gyakran hordjátok? Lányok ezt mennyire itélik el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 23:48
 61/94 anonim ***** válasza:
25%
59 hiába írod le úgyis meg magyaráza hogy a csipkének nincsen neme és férfi is hordhatja 😂
2020. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
83%

Hordjatok a boxert, fecsket, akik pedig tangat szeretnének azok pedig azt hordjak, semmi de semmi köze senkinek ahhoz, hogy milyen fehérneműt visel a másik.

Ameddig a párjának esetleg semmi baja vele, nem vadidegenek frocsogese fog meghatni innen senkit aki ezt hordja 😃

Ez a túlzott mértékű maszkulinitas amit mindenkinek probaltok lenyomni a torkán nevetséges, rengeteg fele ember van sorry

2020. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
13%
Húzza fel nyugodtan ha nem zavarja, hogy úgy néz ki benne mint egy rossz bùzi.
2020. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
86%

Inkabb nézzen ki ugy mint egy "rossz b.zi" minthogy ilyen befasult, gonosz, frocsogo ember legyen 😃

Bottal nem nyulnek egy ilyen rosszindulatú személyhez

2020. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
18%
Nemvagyok én se gonosz se befasult csak nem tartom normálisnak , hogy"férfiak" csipkés tangát hordanak 😅
2020. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
90%
Én meg azt nem tartom normálisnak, hogy valakinek ennyire nem mindegy, hogy vadidegen férfiak milyen alsóneműt hordanak. Ez tényleg valami fétis :D
2020. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
16%
Nekem aztán tök mindegy (nem rajtam fognak sírva röhögni egy öltözőbe meg le buzìzni) ezt nagyon be nézted
2020. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
94%
Teged mas miatt fognak sírva röhögni 😃
2020. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
8%

Engem még senki nem röhögött ki és nemis fog.

Talán mert férfi ruhát hordok🤔

2020. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
90%
igen biztos a ferfi ruhak miatt loool
2020. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!