Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a melltartó nélküli lét?

Figyelt kérdés

Miért járnak így az emberek? Ez most divat? Vagy így csábítják a másik nemet?

Mert szerintem borzalmas undorító. Ma is szemtanúja voltam ahogy a csaj lehajolt trikóban azt kiesett a melle a ruhából. Mindenhol hegyesedő bimbók, átlátszó felsők stb stb. Miért kell ez?

Tudom, nem mással foglalkozzak, de ezek az emberek ezt szépnek érzik? Mert nem hiszem, hogy egy sima top annyira kényelmetlen lenne...

19l


2023. máj. 23. 20:26
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
91%
már nem a XIX. században élünk
2023. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%

Aki szereti önmagát, nem bánt és szól meg másokat.

Ártottak valamiben neked?

Jobb lesz az életed bármelyik területe, munka, iskola, család, párkapcsolat, hogy most ezt ide kiírtad?

Szeretnél beszélgetni, hogy mi a valódi oka annak, hogy ezt kivetíteted a melltartó nélküli létre? Miket hallottál gyerekként a fedetlen testről? Mi a családi narrativa az öltözködésről, az illem mi a családban? Anyukád, nagymamád szerint a szex is undorító, nem szabad, csak ha férjhez mész? Nem is szabad női mellet mutigatni, mert az kizárólag az anyaság szimbóluma? Ezt az agressziót nyomták beléd? Vagy semmihez nem adtak önbizalmat? Netán a te melled nagyon nagy, ami lehetetlenné teszi a tartás nélküli létet, pedig néha te is örülnél ilyen szabadságnak?

Mert ezek valakinek a hangjai a fejedben, hogy undorító a melltartó nélküli lét.

Na várom a válaszaid.

2023. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
91%
Igen, csak szerinted. Semmi undorító nincs benne.
2023. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
18%
Egyszer régen dolgoztam napszámba, és egy csomó nyugger szedte a zöldséget a földeken. Na ott az egyik mameren nem volt melltartó, és pont ahogy hajlongászott velem szemben, láttam a szikkadt löttyedt csecseit. Na az elég undi volt.
2023. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
7%
Undorítónak nem mondanám, de azért házon kívül illik felvenni
2023. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én speciel örülök neki 😅 22/F
2023. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva kényelmetlennek tarthatják. Minél többen járnak melltartó nélkül, szerintem annál elfogadottabb lesz. A melleim nem túl nagyok, ilyenkor, amikor elég egy póló vagy blúz, akkor én is hordok, de múlt héten, amikor majd megfagytam, és pufikabátban voltam az iskolában tanórákon is, akkor nem vettem fel melltartót, mert úgysem látta senki.
2023. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

40-50 éve is a melltartó nélküliség volt a divat a tiniknél.

Most visszatért, úgy látszik. Ha elterjed, egyszercsak a kutyának se fog feltűnni.

2023. máj. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Jóformán nulla melleim vannak, páromé nagyobb, mint az enyém, nem vicc. Csak topot esetleg trikót hordok, semmi szükségem melltartóra.
2023. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtad: ne mással foglalkozz! Én borssal eszem a káposztás tésztát, de nem zavar, ha valaki cukorral eszi.

Van két olyan fogalom, hogy tolerancia és magánszféra.

2023. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!