Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a melltartó nélküli lét?

Figyelt kérdés

Miért járnak így az emberek? Ez most divat? Vagy így csábítják a másik nemet?

Mert szerintem borzalmas undorító. Ma is szemtanúja voltam ahogy a csaj lehajolt trikóban azt kiesett a melle a ruhából. Mindenhol hegyesedő bimbók, átlátszó felsők stb stb. Miért kell ez?

Tudom, nem mással foglalkozzak, de ezek az emberek ezt szépnek érzik? Mert nem hiszem, hogy egy sima top annyira kényelmetlen lenne...

19l


2023. máj. 23. 20:26
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem látok annyi nőt melltartó nélkül, ahogy írod, másrészt amit #20 írt: tolerancia, magánszféra.

Alacsony vagyok (170 cm.) de nem szidom a nálam magasabb férfiakat, sőt, nem is irigylem őket. 25F

2023. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy érdekes ez, mert rengeteg csöcsös férfi van, akiknek a pólóban látszik, hogy lóg, vagy átüt a bimbó - az oké? Nem értem, hogy az a nem van beszabályozva mell-ügyben, amelyiknél a mell léte a normális állapot.
2023. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
32%
Az is érdekes, hogy rengeteg lányon átlátszó blúz és a melltartójukból a fél mellük kilátszik, mert a melltartó nem zárt. Ha valami ízléstelen, inkább ez a kipakolás.
2023. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

A 70-es évek közepétől a 90-es évek közepéig/végéig az Operába is elmentünk melltartó nélkül. És nem forgott visszafelé a Föld.

Öltözz, ahogy jól érzed megad, és vedd tudomásul, hogy más is úgy öltözik, hogy jól érezze magát!

2023. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted abból, hogy te bármilyen oknál fogva nem jár(hat)sz melltartó nélkül, miért keletkezik másra nézve bármilyen kötelezettség? Egyébként ahogy én látom, a lányok/nők 1-2 %-a jár melltartó nélkül. Ami magánügy.
2023. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Munkámból adódóan állandóan járom a várost. Mióta megjelent a kérdésed, ezt is figyelem (amikor eszembe jut). Egyrészt nagyon kevesen járnak úgy, ahogy írod, másrészt a legtöbb láthatóan melltartó nélküli nőt vagy lányt a 2. kerületben láttam. Ami nem az az igazi proli környék.
2023. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Még az "A" kosár is nagyrám ☹️ ugyhogy minek viseljek valamit aminek semmi értelme.
2023. máj. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
84%
#27 Azért viseld, hogy a kérdező elégedett legyen veled!
2023. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
#27 Légy óvatos! A kérdező össze fogja vonni a szemöldökét, ha nem követed az ízlését.
2023. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
82%
Hogy elszaladt a kérdező... Bírom, hogy a legtöbb mindig elfut az éterbe, ha egyet nem értő véleményeket kap.
2023. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!