Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a melltartó nélküli lét?

Figyelt kérdés

Miért járnak így az emberek? Ez most divat? Vagy így csábítják a másik nemet?

Mert szerintem borzalmas undorító. Ma is szemtanúja voltam ahogy a csaj lehajolt trikóban azt kiesett a melle a ruhából. Mindenhol hegyesedő bimbók, átlátszó felsők stb stb. Miért kell ez?

Tudom, nem mással foglalkozzak, de ezek az emberek ezt szépnek érzik? Mert nem hiszem, hogy egy sima top annyira kényelmetlen lenne...

19l


2023. máj. 23. 20:26
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Nem futottam el. Az sem frusztrál, hogy vannak velem nem egyet értő emberek.

Szokták mondani hála Istennek nem vagyunk egyformák.

De nem tudom mit kellene erre írjak? Törjek vitába? Ezek a provokatív válaszokat nem veszem fel. Nem megyek felesleges vitába.

2023. máj. 30. 19:36
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
#31 "Ezek a provokatív válaszokat nem veszem fel. Nem megyek felesleges vitába." Ehhez képest elég "határozottan" fogalmaztál a kérdésben.
2023. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed maga ami provokatív, főleg ezzel a stílussal, kedves kérdező.
2023. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
#33 Ez inkább fogalmazásmód, mint stílus.
2023. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
34.: Valóban. Mindegy, igazából részletkérdés, provokáció az egész.
2023. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiken szerintem se esztétikus, és nem, nem vagyok degenerált, nem zaklattak szexuálisan, nem volt tabu a szex, meztelenség stb. Azért az is megér egy misét, aki rögtön valamilyen abnormalitást próbál ráhúzni arra, aki tőle eltérően gondolkodik.

De az emberek teste nem tökéletes. Senkinek semmi joga előírni, hogy na mondjuk akinek C kosaras és annál nagyobb melle van, lóg vagy épp nem szép a formája, annak kötelező hordani. Nem lehet ezt meghatározni, az emberek szabad döntése nálunk az öltözködés, szerencsére. Szerintem vannak még bőven ízléstelen, előnytelen öltözködési bakik, mondjuk kilógó kőműves dekoltázs, kövérek olyan cuccokban, ami egyértelműen kicsi rájuk és társai.

De pl a direkt teszem az agyam típusú szerkók, push up melltartóval a (semmi) mell feltolva, kirakva, pcsaszoknya, emeletes tűsarkú (de persze én neeeeeem azért veszem fel, hogy megnézzenek, dehogy) szerintem sokkal gázabb, mint az, ha valaki kényelmesen akarja magát érezni. Főleg azért nem értem ezt, mert az előbb említett kb prosti kinézet teljesen elfogadott, aki mást gondol, az biztos csúnya, irigy, prűd stb dumák repkednek, ha valaki fel meri vállalni, hogy neki ez nem jön be, a strandon boldog-boldogtalan tangás bikiniben jár, mindenki megbámulhatja a pcsáját, de ha melltartó nélkül megy egy nő az utcára, az egy lenge céda.

2023. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
34%
Ez most ilyen liberális módi
2023. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
52%
#37 Konzervatív vagyok, de szerintem is van magánszféra.
2023. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
#37 Ha ez liberális módi, akkor egy + jó pont a liberálisoknak.
2023. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem undoritó. Sőt egészen sexi is helyes kis hetyke cici szabadon mozoghatnak ebben a hőségben. Nem kell őket annyi textil alá rejteni,1 réteg elég.
2023. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!