Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a melltartó nélküli lét?

Figyelt kérdés

Miért járnak így az emberek? Ez most divat? Vagy így csábítják a másik nemet?

Mert szerintem borzalmas undorító. Ma is szemtanúja voltam ahogy a csaj lehajolt trikóban azt kiesett a melle a ruhából. Mindenhol hegyesedő bimbók, átlátszó felsők stb stb. Miért kell ez?

Tudom, nem mással foglalkozzak, de ezek az emberek ezt szépnek érzik? Mert nem hiszem, hogy egy sima top annyira kényelmetlen lenne...

19l


2023. máj. 23. 20:26
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mindegy neked, hogy más hogy érzi jól magát, amíg nem akarja rád kényszeríteni a saját stílusát?
2023. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
37.: Ennek mi köze van a liberalizmushoz? 🤡 Szimplán mindenki öltözzön csak, ahogy akar, extrém kismellű emberen, mint amilyen én is vagyok meg kb. eleve hülyeség a melltartó. Páromnak kb. nagyobb van, mint nekem.
2023. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!