Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rockernek vagy...

Szerintetek rockernek vagy Discosnak jobb lenni? Irjátok le fiu vagy lány és kort is. Rockernek miért jo lenni? Jó dolog feketében járni csúnyának, büdösnek lenni meg sose bulizni csak koncerteken ricsajt halgatni meg rázni?

Figyelt kérdés
Ezeket ne sértésnek vegyék a rockerek de ha jol belegondoltok gyereknek még jo rockernek lenni meg felnőtt,öregembernek de kamasz korban meg 20as éveinkbe nehogymár kimaradjunk a nightclubbokbol a szép lányokbol(mert rocker lányok elég csúnyák) meg 1 igazi buli discoban van.Melyik lánynak kéne egy rocker?Ne jöjjetek nekem Elvissel nézzétek már meg mai rockereket városba csóriznak pénzt isznak büdösek azok a hajak fujj lányok és fiuk is csunyák
2009. dec. 16. 13:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/177 A kérdező kommentje:
te idiot mert ezen az oldalon több a rocker ha észerevetted volna itt kevés partyember van...
2009. dec. 21. 22:09
 42/177 anonim ***** válasza:
82%

Rockos vonalon mozgok, és erin lucas (eddig én se tudtam, ki az) fejem van. (Nézd meg, nem csúnya csaj) Agyondícsérnek az emberek, hogy jajjdeszépvagyanyukám, és ezzel nagyon sok rocker csaj van még így, elhiheted. Partip*csában is vannak elég visszataszító figurák.

18/L

2009. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/177 anonim ***** válasza:
91%
Plusz te, ezzel a tanult írástudományoddal ne legyél annyira elszállva a diszkós életformádtól.
2009. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/177 anonim ***** válasza:
5%
hát igen ez is egy szánalmas oldal... láccik csak a sok rocker látogatja... :D aki meg normális azt lepontozzák... hát ez van... :D ma is láttam egy rockercsoportot... kinnvolt a sok nyomorék a parkban megint és megint kannásbort ittak... :D ennyit a színvonalról... :(
2009. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/177 anonim ***** válasza:
78%

Legalább mi emberül nézünk ki,és nem hordunk szánalmas kövesfülbevalót,meg rózsaszín cuccokat,ami eleve vagy b.zis,vagy k.rvás...

Erre lehettek is büszkék ...

2009. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/177 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudom, hogy meri egy diszkópatkány kijelenteni egy rockercsapatról, hogy szánalmasak, mikor egy diszkóscsorda úszik az egoizmusban, nagymenőségben, szánalmasak, de ezt a nemtudommiértnagy egójuktól nem látják, és nem is fogják soha.
2009. dec. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/177 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-22 19:07


neked csak ennyit mondok te rossz zsidoo:

[link]


Nagy rocker hallod ez a csaj amugy pfff xDDDD

lehet azt halgat vagy zenél meg klippjeiben az de a stilusa eléggé discosnak tünik

2009. dec. 26. 11:57
 48/177 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-22 22:08


Ekkora idi*ta balf*szt esküszöm nemtudom sirjak vagy nevessek xDDD a discosok nem hordanak roszaszin hanem fehér polokat meg izompolokat hordanak te aty*isteeen xD

LoL és még le mered irni h b*zi az hogy fülbevalot hordunk mikor csak 1et és nem 88at mint ti g*ccci áhh kinyúlok akinek van 100 fülbevalo meg 15 pircing a p*fájába és kijelenti h akinek van 1 a fülébe az már b*zi

hát gratulálok neked amit irtál semmi nemigaz belöle föleg nem a rozsaszin polo..jah és ha hordanak páran akkor mivan??inkább lányok hrodják mert a rózsaszin nőies nem mint a fekete b*zd temetésre vennék fel max ojan vámpirmaszkot mint ti xD de csak ezt a 2 dolgot birod felhozni te se*gg akkor ne is irj ennyitöl nem b*zzancs valaki pff XD

2009. dec. 26. 12:03
 49/177 A kérdező kommentje:
jajj de még kvás a rozsaszin polo meg fülbevalo???ezaz h nőies szval az igazi rockerek nem a zenészek hanem 1 rocker kinézet télleg ocsmány rohattul pfujjj
2009. dec. 26. 12:05
 50/177 A kérdező kommentje:

[link]

rá mondd, hogy nem szép lány...

vagy rá

[link]

kérek véleményt, ők sem tetszenek ?


csak idézem nálatok ezek a szép lányok háhh OCSMÁÁNY XD

2009. dec. 26. 12:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!