Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nem hordanak magassarkút,...

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban?

Figyelt kérdés

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban? Hisz ez nagy hülyeség - ha így lenne, senki sem hordana magassarkút.

Illetve az ilyenek miért írnak minden magassarkús kérdéshez negatív választ? Ha én nem szeretem a cukrászsüteményeket, nem megyek be egy cukrászdába az összes sütit valami negatív megjegyzéssel ellátni.

Ők miért teszik?



2014. okt. 10. 16:38
 41/93 Hipster_D válasza:
90%
Drága Kérdező! Ezt sokan elmondták előttem de én is csatlakozom hozzájuk: miért lenne valaki trampli/malac azért mert balerinát vagy tornacipőt hord?! Tudod ha megkérdezed a mai fiatalokat (15-24 korosztály) 10-ből kilenc a tornacipőre voksol.( Az idősebbeknél is!)A másik meg én például teljesen átlagos vagyok mégis( ez amúgy mi? egy teltebb ember nem hordhat magassarkút? van akinek jobban áll mint egy pálcikának!) inkább egy Converse.. Ezt ne vedd támadásnak: tény. Mielőtt idegesen rám förmednél, ahogy ezelőtt is tetted:szerintem a magassarkú is tud csini lenni. A médiában azért vesznek fel az emberek magassarkút mert nem rohannak. A műsorvezetőkön is azért van ez. De egy átlagos ember, aki mondjuk a városban dolgozik, nem egy irodában annak érthetően jobban bejöhet egy laposabb talpú. Egyébként: gondolj már bele, hogy ha nem fotózzák őket a sztárok sincsenek feltétlen magassarkúban. Még egy dolog: Most őszintén nem ezt csinálod te is? Oltod(ill. próbálod) a balerinásokat. Basszus ez stílustól függ! Nem látod, hogy ugyanazt csinálod ami miatt ki vagy akadva???!
2014. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 A kérdező kommentje:

39: Igen, egy helyesírásu hiba miatt tényleg egyszerű teremtés vagyok. Olvass még vissza, van, ahol az ú- ű-nek gépeltem el. Ezt miért nem találtad meg?

40: Ha 8-at írtam volna abba kötöttél volna bele, ha 6-ot akkor abba.

41: Amit írtál a tornacipő arányról, az tükrözi a magyar valóságot. Magyarországon a 20 feletti nők 90%-a trampli.

És a legtöbb büszke erre. És ez az arány itt is megmutatkozik, ezért írkáltok össze baromságokat, beszéltek mellé, konkrétumok mellett mentek el szó nélkül, stb. Az önámítás magasiskoláját képviselitek, szánalmasak vagytok.

(Nem vagyok picit sem mérges)

2014. okt. 11. 21:16
 43/93 anonim ***** válasza:
95%
egy nőt nem a ruhadarabok tesznek nővé, hanem a viselkedése, a kisugárzása, az intelligenciája. szerintem belőled ezek hiányoznak, és irigy vagy
2014. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 A kérdező kommentje:
Az én barátnőmben ez mind megvan, és emellett egy csinosan öltözködő, igazi nő, nem egy trampli, mint a tied.
2014. okt. 13. 20:57
 45/93 anonim ***** válasza:
40-es vagyok. A 7-8 cm korrekt, és te kötekedsz, nem én.
2014. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 A kérdező kommentje:

45: Nehogy már 2 centin múljon.

A sok tramplinak és barátaiknak íme egy link, így néz ki és öltözködik egy IGAZI NŐ:

[link]

2014. okt. 13. 23:13
 47/93 A kérdező kommentje:
Persze nem hétköznap BKV-zni, hanem hétvégén, ha elmennek a párjukkal valahova. Ahova ti szutyok balerinában mentek, mert szerintetek az is pont ennyire nőies. Vicc!
2014. okt. 13. 23:23
 48/93 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, hány éves vagy?

Elég éretlen gondolkodásra vall ez a sok marhaság amit összehordtál. Mellesleg meg milyen az már, hogy letramplizol és szutykozol mindenkit aki nem te ízlésednek megfeleően öltözködik?! Normális vagy egyáltalán?

2014. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 A kérdező kommentje:
Nem kell nőiesen öltözködni - lehettek tramplik nyugodtan (tutira te is az vagy) - csak akkor nem kell hülyeségeket írni, magassarkús kérdéseknél fikázni, stb. Csendben kell maradni, mert nem vagytok azon a szinten, hogy fontos legyen a véleményetek.
2014. okt. 13. 23:59
 50/93 A kérdező kommentje:
Írkáljatok a balerina cipőkhöz, oda valók vagytok.
2014. okt. 14. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!