Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nem hordanak magassarkút,...

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban?

Figyelt kérdés

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban? Hisz ez nagy hülyeség - ha így lenne, senki sem hordana magassarkút.

Illetve az ilyenek miért írnak minden magassarkús kérdéshez negatív választ? Ha én nem szeretem a cukrászsüteményeket, nem megyek be egy cukrászdába az összes sütit valami negatív megjegyzéssel ellátni.

Ők miért teszik?



2014. okt. 10. 16:38
 61/93 A kérdező kommentje:

Ez sem válasz a kérdésre. Tudod, hogy melyik a kérdés? Nem érted a kérdést? Elmagyarázzam?

Túl hosszú neked, kevés hozzá a kisegítő suli?

2014. okt. 14. 20:34
 62/93 anonim ***** válasza:
95%

Kisegítősuliba valószínűleg te jártál. Nekem orvosi diplomám van ;)

De tessék: Azért mert ugyanolyan nőies. Tudod, mindenkinek más a stílusa, és nem csak egy nőies stílus létezik :)

2014. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
94%
Írtam már két valaszt ami a kérdésedre vonatkozik, csak azóta jöttek olyan kommentek tőled ami nagyon felháborított mert egy felszínes kis köcsög vagy. Sajnálatos módon nem kisegítőbe jártam, pedig mennyivel könnyebb dolgom lett volna ott.
2014. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 A kérdező kommentje:

És te ezt honnan tudod "dokikám"?

Hisz fogalmad sincs a nőiességről.

Milyen orvos vagy te nyomi? Állatorvos? Az jó lehet, legalább tudod magad kezelni.

2014. okt. 14. 20:52
 65/93 anonim ***** válasza:
96%

*stílusváltás* Irtó szívesen végeznék rajtad tükrözést érzéstelenítés nélkül. Olyan nők válaszát vártad, akik lapossarkút hordanak. Nesze, megkaptad. De mi semmit sem tudunk a nőiességről, persze, mert te vagy a szuperférfi, minden nő álma. Hagyjálmár, te baromállat.

Tudtodon kívül, de elismerted, hogy igazam van. Hiszen már csak támadsz, személyeskedsz, ami azt jelenti, hogy kifogytál az észérvekből.

2014. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra a 3 helyre, ahova te jársz Dolittle, jó a sportcipő is. (albérlet-gyár-tesco)
2014. okt. 14. 21:01
 67/93 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk arra az egy helyre, ahova te jársz, jó bármi, és tele van magassarkús nőkkel. Sőt, nem is kell ruha egy kuplerájba :D
2014. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi már. 90%, hogy ez egy troll. Ha meg nem, akkor értelmi fogyatékos. Mindkét esetben kár ezen a kérdésen pattogni.
2014. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:

67: Kedves Dolittle. Még jó, hogy én támadok és személyeskedek. :))

Kupiba szerintem a pasid jár, hogy NŐKET lásson és ne téged. :)

2014. okt. 14. 21:51
 70/93 A kérdező kommentje:

Mindenkinek, akit nem zavar, hogy egy "orvos" gyilkossággal, illetve a "tudásával" visszaélve fájdalom okozásával fenyeget - legyen dolgotok ilyen orvossal.

Ez hihetetlen - attól kivagytok, hogy szerintem aki soha nem hord magassarkút, az trampli, ettől én troll vagyok meg szellemi fogyatékos, de egy "orvostól" nem háborodtok fel, ha gyilkolni akar.

Szívből kívánok nektek ilyen "orvost".

2014. okt. 15. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!