Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nem hordanak magassarkút,...

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban?

Figyelt kérdés

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban? Hisz ez nagy hülyeség - ha így lenne, senki sem hordana magassarkút.

Illetve az ilyenek miért írnak minden magassarkús kérdéshez negatív választ? Ha én nem szeretem a cukrászsüteményeket, nem megyek be egy cukrászdába az összes sütit valami negatív megjegyzéssel ellátni.

Ők miért teszik?



2014. okt. 10. 16:38
 31/93 anonim válasza:
97%
Kill yourself. Idegbajt kaptam mire végig olvastam az összes kommentedet, kedves kérdező :D
2014. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 A kérdező kommentje:

Ez nem csoda, gondolom kizárólag tv újságot szoktál olvasni, abban meg nincs ennyi betű. Vigyázz, nehogy kezedbe fogj egy könyvet, mert attól megőrülsz egyből. :)

Ám ha ennyit olvastál, kiváncsi lennék a véleményedre.

2014. okt. 11. 12:27
 33/93 anonim válasza:
94%
Nem a szoveh
2014. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 A kérdező kommentje:
Értelmes vagy 92%-os, köszi a velős, mondanivalóban gazdag választ.
2014. okt. 11. 13:48
 35/93 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha úgy értelmezzük, hogy ugyanaz a nő felvesz egy magassarkút utána meg egy laposat és mindkettőhöz elegáns, csinos öltözéket, akkor nyilván a magassarkús szett nőiesebb lesz.

DE ez nem jelenti azt, hogy bármilyen helyzetben nőiesebb egy "magassarkús" szett egy lapos sarkú viseletnél.

2014. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 A kérdező kommentje:
Az első mondatoddal teljesen, a másodikkal részben egyet értek. Végre valaki megértette, hogy a kérdés miről szól.
2014. okt. 11. 13:56
 37/93 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értettem, hogy bármilyen helyzetben, hogy pl. a két kép közül nyilvánvalóan a lapos sarkús viselet a nőiesebb:


[link]

[link]


Tehát szerintem összességében kell nézni az öltözéket, a magassarkú édes kevés, ha amúgy trampli az illető.

2014. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 A kérdező kommentje:
Ez egy extrém eset, írtam már korábban is, hogy nem csak a 15cm magas cipő a magassarkú. De ha a csajnak a szoknyája combközépig érne, és egy 10cm sarokmagasságú, platform nélküli, klasszikus tűsarkút viselne, fényévekkel szexibb és nőiesebb lenne a lapos talpűnál.
2014. okt. 11. 14:33
 39/93 anonim ***** válasza:
94%
Rém egyszerű teremtés lehetsz te kérdező. Még a helyesírással is baj van, ugye? Az "ehez"'-t ehheznek kell helyesen írni. Te férfi vagy, vagy csak éretlen tini?
2014. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
94%
Látszik hogy pasi vagy. A 10 cm még igencsak magas.
2014. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!