Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nem hordanak magassarkút,...

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban?

Figyelt kérdés

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban? Hisz ez nagy hülyeség - ha így lenne, senki sem hordana magassarkút.

Illetve az ilyenek miért írnak minden magassarkús kérdéshez negatív választ? Ha én nem szeretem a cukrászsüteményeket, nem megyek be egy cukrászdába az összes sütit valami negatív megjegyzéssel ellátni.

Ők miért teszik?



2014. okt. 10. 16:38
 71/93 anonim ***** válasza:
94%

Valóban te támadsz és személyeskedsz. :) Gondoltam a stílusodból talán érteni fogsz.

Hol fenyegettelek fájdalom okozásával, pláne gyilkossággal? Mert nem azt mondtam, hogy megteszem, hanem azt hogy megtenném. Nagy különbség :) Igenis előfordulhatnak olyan esetek, ahol a betegek egészségügyi állapota nem teszi lehetővé az érzéstelenítést.

Hidd el, a férjem maximálisan nőnek tekint. Különben nem kért volna meg ;)

2014. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
94%
Jah, és ha számodra a prostituáltak számítanak nőnek, akkor értem a helyzetet. :D Akkor tényleg fölösleges veled vitatkozni :)
2014. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 A kérdező kommentje:
Egy orvos elméletben sem mondhat ilyet, még akkor sem, ha valakit annyira rühell, mint te engem.
2014. okt. 15. 13:28
 74/93 A kérdező kommentje:
Ha tényleg orvos vagy, tettél egy esküt. Rémlik még belőle valami? Elméleti gyilkosságok vannak benne? Te is a hálapénzért lettél orvos szerintem.
2014. okt. 15. 13:33
 75/93 anonim ***** válasza:
95%
Ha kicsit kinyitnád a szemed, látnád, hogy nem akartalak megölni. Én csak a tükrözést emlegettem. Összekeversz egy másik kommentelővel :D
2014. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 A kérdező kommentje:

Orvos létedre pofátlanul hazudsz? Hagyjuk a gyilkosságot, lássuk a gyomor tükrözős fájdalom okozást. Te írtad ezeket:

65: * Irtó szívesen végeznék rajtad tükrözést érzéstelenítés nélkül

71:

Hol fenyegettelek fájdalom okozásával, pláne gyilkossággal? Mert nem azt mondtam, hogy megteszem, hanem azt hogy megtenném.

Ha már hazudsz, legalább olvasd el, hogy eddig miket írtál? Vagy tagadod, hogy mindkét komment tőled származik?

Vagy azt mondod, hogy az említett beavatkozás nem fáj érzéstelenítés nélkül? Ha meg ez van, akkor miért ezt írtad, amikor berágtál rám?

2014. okt. 16. 09:25
 77/93 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnéznéd, más a százalékunk is a gyilkosságos kommentelővel :D

Nem hazudok, valóban szívesen okoznék neked fájdalmat. :) De nem mondtam, hogy megteszem. A karrierem fontosabb nálad :D

2014. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
95%

A 60. választ amiben kivégzésről van szó azt valóban nem a 78%-os válaszoló írta, hanem én. :D

Elgondolkodhatnál vajon miért akar még egy orvos is fájdalmat okozni neked. Az ilyenek miatt mint te tart ott a világ ahol most vagyunk. Csak is a külsőségek számítanak és az, hogy milyen maga az ember az nem. Lenézik és tele vannak előítélettel azokkal szemben akik nem divatos és drága ruhákban járnak, de te még ennél is rosszabb vagy. Kizárólag a stílusuk miatt kritizálod és sértegeted az embereket. Mellesleg meg egy válaszolo se írt olyat, hogy kiöltözős eseményre balerina cipőben menne.


"Csendben kell maradni, mert nem vagytok azon a szinten, hogy fontos legyen a véleményetek."

Ha valóban így gondolod mi a francnak született meg a kérdés, és miért kommentelsz folyamatosan?

2014. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 A kérdező kommentje:

77: Te vagy az orvosok szégyene.

78: A világ pont hogy a magad fajta miatt tart itt. Azért kommenteltem eddig, hátha egy-két nő elgondolkodik majd azon, hogy nőnek kéne öltözni, és nem balerinás tramplinak. Ha csak 1 valaki megtette, már nem potyára vitatkoztam ilyen testi - lelki nyomorékokkal mint te, meg a szadista orvos barátnőd.

Részemről ennyi volt ez a kérdés, kérjétek el egymás számát és legyetek barátnők.

2014. okt. 16. 11:59
 80/93 anonim ***** válasza:
96%
Ki rugdosna,taposna meg szívessen a kérdezőt?-D
2014. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!