Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nem hordanak magassarkút,...

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban?

Figyelt kérdés

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban? Hisz ez nagy hülyeség - ha így lenne, senki sem hordana magassarkút.

Illetve az ilyenek miért írnak minden magassarkús kérdéshez negatív választ? Ha én nem szeretem a cukrászsüteményeket, nem megyek be egy cukrászdába az összes sütit valami negatív megjegyzéssel ellátni.

Ők miért teszik?



2014. okt. 10. 16:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
24n
2014. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
atyaég, mekkora p9cs a kérdező :D
2016. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim válasza:

Véletlenül keveredtem ide. Mindenki azt hord, amit akar. Az utóbbi években egyáltalán nem hordok magassarkút, a kényelmesebbeket preferálom, és nem csak a tornacipőről, sportcipőről meg a balerináról beszélek, vannak elég csini nyári papucsok meg szandálok is, amik laposak. A magassarkúak között is vannak jók, de láttam már olyat is, amit max egy örömlányon/striptease-táncosnőn tudnék elképzelni, na az már tùl van azon a bizonyos határon.

26N

2016. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!